Slávia Trnava

Navigácia

Klubové oblečenie

Sobota patrila chodkyniam

V sobotu (25.05.2024) sa 55. ročníka medzinárodných chodeckých pretekov – Záhoráckej dvadsiatky (Strieborný štatút World Race Walking Tour), ktoré boli zároveň Majstrovstvami Západoslovenského atletického zväzu v chôdzi na okruhu, zúčastnili naše atlétky, dorastenka Sofia Supeková a mladšie žiačky Alica Adamcová, Alexandra Homolová a Eva Nemcová s trénerom Ľudovítom Žambokréthym.

V medzinárodnej konkurencii v chôdzi 5 km sa Sofia Supeková umiestnila časom zlepšeného osobného rekordu (27:11) na 2. mieste a zároveň získala titul majsterky západoslovenského kraja.

V kategórii mladších žiačok v chôdzi 2 km sa najlepšie umiestnila Eva Nemcová, o pol minúty neskôr boli v cieli aj Alexandra Homolová a Alica Adamcová.

Atlétkam gratulujeme k skvelým výsledkom a prajeme veľa úspechov na ďalších podujatiach!