top_image

Vladimír Gubrický z Eugene 3.časť

Eugene 26. júla - Piatok pokračoval program  MSJ v Eugene a pre slovenskú výpravu to bol nakoniec posledný súťažný deň za účasti našich pretekárov. Prinášame ich reakcie na svoje výkony.

 Maximilián  Slezák: Môj výkon ovplyvnil silný protivietor. Mrzí ma, že sa mi nepodarilo zopakovať štandardný výkon, aký som predvádzal na väčšine pretekov v tomto roku. Dnes by to znamenalo finále. Určite musím popracovať na psychickej odolnosti na vrcholných podujatiach.

Michal Morvay:  Som veľmi sklamaný. Žiaľ nemohol som podať maximálny výkon kvôli výrazným bolestiam  v krčnej chrbtici. Pri každom pokuse o vyššie tempo ma stopli veľké bolesti. Poďakovanie patrí  nášmu fyzioterapeutovi, že  vďaka jeho starostlivosti som na preteky vôbec nastúpil. Taktiež sa chcem poďakovať za výborný servis, aký nám bol poskytnutý  na celých majstrovstvách.

Miroslav Úradník:  Dnešné preteky hodnotím veľmi pozitívne, dnes som vydal zo seba maximálny výkon. So 16.miestom na majstrovstvách sveta juniorov som spokojný. Utvoril som si osobný rekord na dráhe 42:49 min. Rád by som sa poďakoval SAZ za umožnenie štartu, trénerovi, rodine za podporu a fyzioterapeutom z Dukly, ktorí mi vždy, keď bolo treba pomohli. Štart  v Eugene, mekke  americkej atletiky,  bol pre mňa veľmi dobrá skúsenosť a prínosom do ďalšieho tréningu.

Tomáš Veszelka:Išiel som do kvalifikácie s odhodlaním určite postúpiť do finále. Všetko tomu  i po rozcvičke nasvedčovalo, avšak pri prvom pokuse mi prasklo v členku a preteky som dokončil so sebazaprením. Doteraz  neviem ako sa mi podarilo  v treťom pokuse ešte  vylepšiť výkon. Ak by som aj postúpil do finále, pravdepodobne by som ho nemohol absolvovať. Som  sklamaný, pretože to mohlo byť oveľa lepšie ako  14.miesto na svete.

MS juniorov Eugene 22.-27.7.2014

« September 2023 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz