top_image

Majstrovstvá ZsAZ v hale

Bratislava 10. februára - Na dnešných otvorených Majstrovstvách Západoslovenskej oblasti sa zúčastnili vo všetkých kategóriách aj naši atléti. Celkovo sa naším pretekárom podarilo získať päť titulov majstra Západoslovenskej oblasti.


Žiaci:
60m F "A"
8. Talapa Šimon  8,30s
 
60m R
6. Talapa Šimon  8,23s
2. Valent Ondrej  8,98s
4. Pobjecký Matej  9,83s
5. Paulíny Rastislav  9,88s
1. Remiš Matúš  8,49s
3. Kyselica Martin  9,66s
4. Branderský Sebastian  9,73s
5. Remiš Michal  10,35s
6. Remiš Ondrej  11,05s
7. Pačes Viktor  11,06s
4. Bartakovič Dávid  11,03s
4. Remiš Matúš  8,34s
 
150m
5. Žaludek Ondřej  19,89s
16. Malý Daniel  21,66s
19. Valent Ondrej  22,39s
22. Kyselica Martin  24,09s
25. Branderský Sebastian  24,58s
26. Remiš Ondrej 28,57s
27. Bartakovič Dávid 29,09
 
300m
15. Hrotko Patrik 51,48s
19. Paulíny Rastislav 54,41s
 
800m
4. Remiš Matúš 2:22,09min
18. Remiš Michal 3:04,33min
20. Pačes Viktor 3:30,10min
 
1500m
8. Remiš Tomáš 5:46,35min
10. Jindra Pavol 5:59,43min
 
60m prek.
1. Žaludek Ondřej  9,16s
2. Talapa Šimon  10,93s
4. Hrotko Patrik 11,74s
 
Diaľka
7. Žaludek Ondřej 474cm
11. Remiš Tomáš 392cm
15. Valent Ondrej 372cm
16. Pobjecký Matej 370cm
18. Branderský Sebastian 344cm
 
Výška
6. Malý Daniel 155cm
 
Guľa (4kg)
2. Žák Ivan 12,36cm
4. Branderský Kristián 11,68cm
 
Dorastenci:
 
60m R
2. Matúš Jakub 7,30s
4. Gála Peter 7,67s
1. Flenko Peter 7,64s
4. Pačes Viliam 8,28s
 
60m F "A"
2. Matúš Jakub 7,29s
3. Flenko Peter 7,65s
4. Gála Peter 7,68s
 
60m F "B"
6. Pačes Viliam 8,29s
 
200m
2. Matúš Jakub 23,70s
6. Gála Peter 24,88s
8. Flenko Peter 24,99s
11. Karel Michal 25,94s
14. Pačes Viliam 27,05s
 
400m
5. Lukačovič Marek 56,48s
6. Karel Michal 57,57s
 
800m
1. Greguš Dominik 2:06,57min
 
60m prek.
4. Karel Michal 9,45s
 
Guľa (5kg)
1. Slezák Maximilian 13,49cm
4. Lukačovič Marek 11,77cm
 
Juniori:
 
Diaľka:
2. Šanta Patrik 608cm
 
Muži:
 
60m R
7. Ivanovič Radovan 7,35s
4. Poláček Peter 7,35s
7. Schir Juraj 7,60s
2. Stano Dominik 7,56s
2. Budinský Tomáš 7,50s
3. Schir Jakub 7,64s
 
60m F "A"
4. Poláček Peter 7,38s
5. Budinský Tomáš 7,41s
 
200m
11. Budinský Tomáš 24,23s
17. Stano Dominik 24,77s
 
3000m
3. Brehovský Mário 10:15,59min
 
60m prek.
3. Hammel Marián 9,00s
 
Guľa (7kg)
4. Tollarovič Pavol 10,78cm
 
Žiačky:
 
60m R
7. Barčáková Rebeka 9,14s
6. Lauková Karin 9,14s
5. Križanová Viktória 9,71s
2. Talapová Terézia 9,50s
6. Vrabcová Nina 9,81s
3. Mrázová Alexandra 10,03s
7. Pravdová Terézia 10,24s
5. Nagyová Tatiana 9,98s
 
150m
2. Chovanová Ema 20,10s
32. Barčáková Rebeka 22,94s
48. Križanová Viktória 24,69s
57. Mrázová Alexandra 25,53s
58. Vrabcová Nina 25,61s
60. Pravdová Terézia 25,98s
 
300m
1. Chovanová Ema 44,92s
 
800m
7. Harčaríková Andrea 2:48,80min
 
60m prek.
5. Mečiarová Veronika 12,42s
6. Lauková Karin 12,48s
7. Križanová Viktória 12,88s
 
Diaľka
6. Lauková Karin 424cm
30. Nagyová Tatiana 307cm
 
Guľa (3kg)
17. Sýkorová Tatiana 7,15cm
 
Dorastenky:
 
60m R
1. Kubanyiová Nina 8,98s
2. Rozičová Andrea 9,14s
4. Nováková Klára 9,30s
 
60m F "A"
5. Kubanyiová Nina 9,08s
6. Rozičová Andrea 9,23s
7. Nováková Klára 9,24 s
 
200m
9. Čavajdová Natália 28,97s
10. Máčalová Terézia 28,98s
12. Klčová Veronika 29,60s
15. Kubanyiová Nina 30,89s
16. Nováková Klára 31,22s
17. Rozičová Andrea 31,25s
 
400m
2. Pešková Michaela 1:00,21min
7. Klčová Veronika 1:05,30min
8. Mesíčková Terézia 1:05,92min
9. Čavajdová Natália 1:06,27min
10. Máčalová Terézia 1:06,31min
 
60m prek.
2. Pešková Michaela 9,38s
 
Guľa (3kg)
8 Mináriková Veronika 9,17s
 
Juniorky:
 
60m prek.
3. Strmenská Veronika 10,24s
 
Guľa (4kg)
2. Gubiová Veronika 8,25cm
 
Ženy:
 
200m
2. Šalgovičová Sylvia 26,14s
5. Karperová Miriam 26,59s
6. Pešková Michaela 27,22s
 
Diaľka
1. Karperová Miriam 552cm
« September 2023 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz