top_image

M-ZsAZ jednotlivcov mladšieho a najmladšieho žiactva

Trnava 28. septembra - Tento víkend boli na pláne aj M-ZsAZ jednotlivcov mladších a najmladších žiakov a žiačok na našom domácom atletickom štadióne. Našim mladým atlétom sa podarilo získať úcty hodných dvadsať vzácnych kovov. Z toho štyri zlaté medaile, desať strieborných a šesť bronzových. 

Kompletné výsledky Majstrovstiev nájdete tu.

Mladší žiaci:
60m R
7. Moravčík Jakub 9,59s
5. Okoličány Adam  9,57s
 
150m
8. Kyselica Martin 21,87s
14. Okoličány Adam 24,18s
 
300m
7. Valent Ondrej 47,11s
8. Kyselica Martin 47,99s
 
600m
2. Remiš Tomáš 1:47,43min
7. Moravčík Jakub 2:02,77min
 
60m prek.
2. Hrotko Patrik 10,51s
 
Diaľka
2. Remiš Tomáš 435cm
4. Hrotko Patrik 433cm
5. Valent Ondrej 427cm
 
Guľa 3kg
9. Krist Tomáš 8,40m
 
Kriket
2. Hrotko Patrik 57,00m
 
4x60m
3. Remiš, Valent, Kyselica, Moravčík  35,62s
 
Najmladší žiaci:
60m R
3. Vajsábel Gabriel 9,05s
5. Pobjecký Matej 9,49s
2. Valášek Branislav 9,80s
3. Podolan Leo 10,00s
6. Pačes Viktor 10,23s
7. Makan Matiáš 10,29s
2. Surový Samuel 10,32s
4. Remiš Ondrej 10,69s
7. Beťko Matúš 11,78s
4. Grodovský Michal 12,24s
5. Jindra Benjamín Ján 12,26s
6. Šajbidor Samuel 12,95s
7. Krištof Michal 13,07s
 
60m F
1. Vajsábel Gabriel 8,76s
6. Pobjecký Matej 9,40
 
150m
4. Vajsábel Gabriel 23,36s
5. Paulíny Rastislav 23,42s
6. Pobjecký Matej 23,85s
10. Podolan Leo 24,72s
18. Valášek Branislav 25,90s
19. Surový Samuel 25,93s
20. Makan Matiáš 26,09s
26. Jindra Benjamín Ján 31,32s
27. Grodovský Michal 32,06s
28. Krištof Michal 33,43s
29. Šajbidor Samuel 33,61s
 
600m
2. Remiš Michal 1:59,60min
6. Bartek Denis 2:04,60min
12. Remiš Ondrej 2:16,50min
14. Pačes Viktor 2:20,40min
 
Diaľka
1. Paulíny Rastislav 417cm
6. Pobjecký Matej 362cm
7. Remiš Michal 347cm
 
Kriket
2. Pinka Boris 43,50m
14. Valášek Branislav 22,60m
 
4x60m
2. Bartek, Podolan, Pinka, Vajsábel  38,21s
3. Remiš M., Makan, Remiš O., Paulíny 39,67s
 
Mladšie žiačky:
60m R
1. Barčáková Rebeka 8,65s
4. Mihoková Petra 8,85s
5. Kurovská Kristína 9,53s
3. Jindrová Estér Júlia 9,65s
 
60m F
1. Barčáková Rebeka 8,48s
3. Mihoková Petra 8,74s
 
150m
3. Barčáková Rebeka 21,52s
4. Križanová Viktória 22,51s
11. Mihoková Petra 23,50s
 
300m
3. Mečiarová Veronika 47,67s
7. Jindrová Estér Júlia 51,37s
 
600m
4. Kurovská Kristína 2:02,16min
 
60m prek.
2. Križanová Viktória 11,39s
3. Mečiarová Veronika 12,28s
 
Diaľka
2. Mihoková Petra 403cm
 
4x60m
1. Križanová, Kurovská, Mečiarová, Barčáková 34,59s
 
Najmladšie žiačky:
60m R
5. Vrabcová Nina 9,67s
5. Beťková Júlia 9,96s
6. Podolanová Stella 10,10s
1. Fančovičová Terézia 9,97s
2. Marková Mária 9,98s
3. Pravdová Júlia 10,04s
4. Kristová Emma 10,79s
5. Mokošová Alexandra 10,85s
6. Bernátová Dominika 11,35s
7. Hanuláková Natália 11,35s
7. Bošnáková Ema 11,99s
 
150m
12. Vrabcová Nina 24,78s
19. Marková Mária 25,63s
20. Pravdová Júlia 25,73s
21. Fančovičová Terézia 25,91s
30. Bošnáková Ema 27,05s
34. Kristová Emma 28,02s
36. Mokošová Alexandra 29,19s
37. Hanuláková Natália 31,60s
 
600m
6. Švecová Kristína 2:21,70min
 
Diaľka
6. Beťková Júlia 336cm
7. Podolanová Stella 331m
 
Kriket
10. Šťastnovičová Soňa 20,82m
11. Zavadilová Eliška 20,46m
 
4x60m
2. Podolanová, Švecová, Beťková, Vrabcová 39,19s
4. Pravdová, Kristová, Mokošová, Marková 40,74s

« September 2023 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz