top_image

Šéfom ZsAZ opäť M. Illéš,

NITRA 4. marca (SITA) - Na volebnom valnom zhromaždení Západoslovenského atletického zväzu (ZsAZ) zvolili opäť za predsedu oblasti Martina Illéša, ktorý bude na čele ďalšie štyri roky. Illéš dostal dôveru všetkých 22 prítomných delegátov z 34 pozvaných (62-percentná účasť). Aj výkonný výbor ZsAZ ostal rovnaký ako doteraz, budú v ňom pracovať Vladimír Gubrický, Juraj Baláž, Róbert Mittermayer a Ján Šiška.

Sobotňajšie valné zhromaždenie vyjadrilo spokojnosť s činnosťou ZsAZ, avšak delegáti vyslovili nespokojnosť s postupom vedenia Slovenského atletického zväzu (SAZ), ktoré podľa nich hrubo porušuje stanovy, lebo nezvolalo valné zhromaždenie SAZ už 730 dní. VZ SAZ sa malo uskutočniť 17. marca 2012, avšak výkonný výbor - ako sa uvádza na internetovej stránke zväzu - po zvážení situácie a na základe stanoviska a odporúčaní oblastných atletických zväzov východoslovenského (VsAZ), stredoslovenského (SsAZ) a bratislavského (AZB) rozhodol o presune na jesenný termín.

Na sobotňajšom VZ si západoslovenská oblasť schválila systém a štruktúru súťaží na nadchádzajúce obdobie, termíny a usporiadateľov krajských kôl. Vyhodnotila svoju činnosť po športovej, ekonomickej a spoločenskej stránke.

Staronový predseda ZsAZ Martin Illéš: "Som rád, že nastúpený trend fungovania našej oblasti sa stretol s pozitívnym ohlasom. V tejto neľahkej dobe nie je jednoduché zabezpečiť všetko tak, aby bola všeobecná spokojnosť, ale som rád že sa nám to darí. Z mojej strany patrí vďaka fundovaným odborníkom vo výkonnom výbore a v neposlednom rade aj zástupcom klubov, ktorí dokážu zabezpečiť ich chod aj napriek tomu, že financií je čím ďalej tým menej a menej." 

« October 2023 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz