top_image

Podujatia 2015

Termínovú listinu AK AŠK Slávia Trnava na rok 2015 si môžete stiahnuť tu.

Dátum Názov Mesto Propozície Výsledky Fotogaléria
17.1. Vienna Indoor Meeting Viedeň  
26.1. 5-stretnutie športových gymnázií Bratislava  
31.1. Olympijské nádeje V4 Bratislava  
1.2. Elán Míting Bratislava  
8.2. M-ZsAZ v hale Bratislava  
14.2. M-SR juniorov v hale Bratislava  
14.2. M-SR vo viacboji mužské kategórie Bratislava  
15.2. M-SR žiakov v hale Bratislava  
15.2. M-SR vo viacboji mužské kategórie Bratislava  
21.2. M-SR mužov a žien v hale Bratislava  
22.2. M-SR mužov a žien v hale Bratislava  
27.2. Hala mladších žiakov Bratislava  
28.2. M-SR dorastu v hale Bratislava  
28.2. M-SR veteránov v hale Bratislava  
28.2. M-SR vo viacboji ženské kategórie Bratislava  
6.4. ČSOB maratón Bratislava  
15.4. Majstrovstvá okresu SŠ Trnava  
19.-24.4. Medzinárodné detské hry Konya - TUR      
25.4. 1. kolo družstiev st. žiactva a najml. žiactva Nitra  
25.4. Kysucká desiatka - beh na 10km Kysucké Nové Mesto  
28.4. Župná olympiáda Trnava  
1.5. 1. kolo družstiev dorastu a ml. žiactva Trnava  
2.5. M-SR v behu na 10 000m na dráhe CZE      
6.5. Gaudeamus Igitur 2015 Trnava  
8.5. 2. kolo družstiev st. žiactva a najml. žiactva Nové Mesto nad Váhom  
9.5. 1. kolo Atletickej ligy Bratislava  
10.5. Trnavské memoriály vo vrhoch Trnava    
16.5. 2. kolo družstiev dorastu a ml. žiactva Trnava  
17.5. Tesco beh pre život Trnava    
19.5. Majstrovstvá okresu ZŠ Trnava  
23.5. M-ZsAZ dorastu a st. žiactva Trnava  
23.5. M-SR v polmaratóne Martin  
24.5. Atletický míting Nové Mesto nad Váhom      
26.5. Zlatá tretra Ostrava  
30.5. 3. kolo družstiev dorastu a ml. žiactva Nové Zámky  
30.-31.5. Olympijské nádeje dorastenci, juniori Bielsko-Biale - POL    
3.6. Majstrovstvá kraja ZŠ Trnava  
6.6. Medzištátne stretnutie dorastu Trnava  
6.6. Medzištátne stretnutie dorastu v chôdzi, Záhorácka dvadsiatka Borský Mikuláš      
7.6. 2. kolo Atletickej ligy Nitra  
8.6. Memoriál J. Odložila Praha - CZE      
12.-28.6. Európske Hry Braku - AZE  
13.6. 4. kolo družstiev ml. žiactva a 3. kolo najml. žiactva Trenčín  
13.-14.6. M-SR dorastenci, dorastenky Dubnica nad Váhom  
17.6. Školské M-SR základných škôl Nové Zámky  
20.6. 3. kolo družstiev st. žiactva a 4. kolo najml. žiactva Nové Mesto nad Váhom  
21.6. M-SR ml. žiakov, ml. žiačok Skalica  
21.-22.6. Európsky pohár družstiev III. liga Baku - AZE  
27.-28.6. M-SR juniori, juniorky Nové Zámky  
3.-14.7. Svetová univerziáda Gwangju - KOR  
4.7. Medzištátne stretnutie juniorov a junioriek CRO      
4.7. Majstrovstvá Európy v behu do vrchu Porto Moniz - POR  
9.-12.7. Majstrovstvá Európy do 23 rokov Tallinn - EST  
15.-19.7. Majstrovstvá sveta dorastencov a dorasteniek Cali - COL  
16.-19.7. Majstrovstvá Európy juniorov a junioriek Eskilstuna - SWE  
25.7. 3. kolo Atletickej ligy Dubnica nad Váhom  
26.-31.7. Olympijský festival Mládeže Tbilisi - GEO  
1.-2.8. M-SR muži, ženy Banská Bystrica  
8.8. 4. kolo Atletickej ligy, Trnavské memoriály a Štít mesta Trnava Trnava  
15.8. M-SR v behu do vrchu Vršatec      
22.-30.8. Majstrovstvá sveta Peking - CHN  
29.8. 4. kolo družstiev dorastu a 5. kolo ml. žiactva Nové Zámky  
5.9. 4. kolo družstiev st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva Nitra  
6.9. Banskobystrický maratón Banská Bystrica  
12.9. M-SR družstiev st. žiakov a st. žiačok Bratislava  
12.9. M-SR v behu na 10km - Night Run Bratislava  
13.9. HONT Dudince      
13.9. Atletický most Dubnica nad Váhom      
15.9. Finále Atletickej ligy Banská Bystrica  
19.-20.9. M-SR st. žiakov a st. žiačok Dubnica nad Váhom  
19.9. Majstrovstvá sveta v behu do vrchu Betw y Coed - GBR      
19.9. Európsky pohár juniorov a junioriek TUR/POR      
26.-27.9. MSR mužov a žien, juniorov a junioriek, dorastencov a dorasteniek st. žiakov a st. žiačok, ml. žiakov a ml. žiačok vo viacbojoch Bratislava  
27.9. Medzištátne stretnutie st. žiakov a st. žiačok CZE  
4.10. M-SR družstiev dorastencov a dorasteniek Dubnica nad Váhom  
4.10. M-SR v maratóne - MMM Košice  
10.10. M-ZsAZ jednotlivcov ml. a najml. žiactva Skalica  
  Trnavské viacboje - šprintérsky 3-boj a vrhačský 4-boj Trnava  
  Trnavské viacboje - desaťboj, osemboj, sedemboj Trnava      
17.10. M-ZsAZ v cezpoľnom behu Borský Mikuláš  
7.11. M-SR v cezpoľnom behu Dudince/Šamorín      
12.12. Mládežnícky míting Bratislava      
13.12. Majstrovstvá Európy v cezpoľnom behu Toulon-Hyéres - FRA      
26.12. Trnavská bežecká trilógia 2015/2016 Trnava    
30.12. Silvestrovská cena v hode bremenom Trnava    
« September 2017 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Najmladšie žiačky zlaté a žiaci strieborní v celosezónnej súťaži družstiev ZsAZ
11
Máme striebro z European Kid´s Athltics Games v Brne
12
Máme striebro z European Kid´s Athltics Games v Brne
13
Máme striebro z European Kid´s Athltics Games v Brne
14
15
16
Chiara Danielová strieborná na M-SR staršieho žiactva Kristína Haršányová víťazkou viacboju v Čechách
17
Chiara Danielová strieborná na M-SR staršieho žiactva
18
19
Rekonštrukcia atletického štadiónu na Slávií
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz