top_image

Podujatia 2014

Termínová listina na stiahnutie tu.

Dátum Názov Mesto Propozície Výsledky Fotogaléria
6.4. Bratislavský maratón / M-SR v polmaratóne Bratislava   
10.4. Majstrovstvá okresu SŠ Trnava    
13.4. Beh Devín-Bratislava Bratislava  
26.4. Kysucká desiatka / M-SR na 10km / 10km 1. kolo AL Kysucké Nové Mesto  
27.4. 1. kolo M ZsAZ dorastu a mladšieho žiactva Nové Mesto nad Váhom  
29.4. Župná olympiáda Trnava    
3.5. Atletický míting Košice  
3.5. 1. kolo M ZsAZ staršieho žiactva a najmladšieho žiactva Trenčín  
8.5. 2. kolo M ZsAZ dorastu a mladšieho žiactva Trnava  
10.5. Olimpic Hopes Svitavy  
11.5. Atletická liga 1. kolo Nové Mesto nad Váhom    
17.5. 2. kolo M ZsAZ staršieho žiactva a najmladšieho žiactva Nitra  
18.5. Tirnavia míting Trnava  
22.5. Majstrovstvá okresu ZŠ Trnava      
24.5. Dôchodcovia Trnava      
25.5. Atletický míting Bratislava  
25.5. 3. kolo M ZsAZ dorastu a mladšieho žiactva Nové Zámky  
30.5.-1.6. Kvalifikácia OH mládeže Baku (AZB)      
31.5. M-ZsAZ st.žiactva, dorastu a juniorov Trnava  
31.5. Záhorská dvadsiatka Borský Mikuláš    
31.5. MeS juniorov v chôdzi, AT chôdza 10/5km Borský Mikuláš  
1.6. Atletický míting / Juniorský míting Nitra    
1.6. Chodecký míting / Liga chôdza 5/3 km Hlohovec    
7.6. Atletické liga 2. kolo / Atletické kritérium Banská Bystrica    
8.6. 3. kolo M ZsAZ staršieho žiactva a najmladšieho žiactva Trenčín  
12.6. Majstrovstvá kraja ZŠ Trnava    
14.6. 4. kolo M ZsAZ mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva Nové Zámky  
14.-15.6. M-SR dorastencov a dorasteniek Košice    
20.6. Kalokagatia Trnava    
21.6. M-SR ml. žiaci a ml. žiačky Dubnica nad Váhom    
28.-29.6. M-SR juniori a juniorky Košice    
28.-29.6. M-SR ml. a st. žiactva vo viacboji Košice    
5.7. Medzištátne stretnutie SVK - ČR - HUN dorastencov a dorasteniek HUN    
5.7. Medzištátne stretnutie juniorov a junioriek SLO    
5.7. M-SR veteránov Nové Zámky    
12.-13.7. M-SR muži a ženy Banská Bystrica    
19.7. Atletická liga 3. kolo Dubnica nad Váhom    
22.-27.7. Majstrovstvá sveta juniorov  Eugene / USA    
27.7. Leborecká desiatka / 10km 3. kolo ligy Strážske  
2.8. Atletická liga 4. kolo Nové Zámky    
16.8. Letný míting, Trnavské memoriály a Štít mesta Trnava Trnava    
16.-22.8. Letné OH mládeže Nanjing (CHN)    
30.8. Atletický míting Dubnica nad Váhom    
1.9. HONT 2014 vrhačský míting Dudince    
1.9. 4. kolo M ZsAZ staršieho žiactva a 5. kolo najml. žiactva Nitra    
6.9. 4. kolo M ZsAZ dorastu a 5. kolo mladšieho žiactva Nitra    
7.9. International Children’s Athletics Games Varšava      
13.-14.9. M-SR žiakov a žiačok Nové Zámky    
15.9. M-SR družstiev muži a ženy, Finále atletickej ligy Trnava    
20.9. M-SR družstvá žiaci a žiačky Košice    
27.-28.9. M-SR mužov a žien, juniorov a dorastu vo viacbojoch Bratislava    
27.9. Medzištátne stretnutie CZE - CRO - HUN -SVK - SLO žiactva SLO    
27.9. M-ZsAZ jednotlivcov mladšieho žiactva a najmladšieho žiactva Nové MnV/Skalica    
4.10. M-SR družstiev dorastencov a dorasteniek Trnava    
5.10. M-SR v chôdzi na 20 km                Dubnica nad Váhom    
5.10. MMM / M-SR v maratóne Košice    
18.10. M-ZsAZ v cezpoľnom behu Borský Mikuláš  
8.11. M-SR v cezpoľnom behu Dubnica nad Váhom    
  Trnavské viacboje - šprintérsky 3-boj a vrhačský 4-boj Trnava  
  Trnavské viacboje - desaťboj, osemboj, sedemboj Trnava      
30.12. Silvestrovská cena v hode bremenom Trnava      
« November 2017 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
Naši atléti úspešní aj v cezpoľnom behu
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Októbrové kolo Korešpondenčnej súťaže
22
23
24
25
26
27
28
29
30
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz