top_image

Žiačky

Disciplína Výkon Meno Ročník Dátum Miesto
60m        7,90  Švecová Petra  84  250498  Trnava
150m      19,05  Hanusová Miroslava  89  120904  Nitra
300m      40,52  Hanusová Miroslava  89  010804  Cleveland
800m   2:18,5  Orešanská Blanka  66  300581  Bratislava
1500m   4:52,9  Poláčková Jana  75  150790  Čáslav
100m pr.      15,87  Pešková Michaela  97  090912  Bratislava
300m pr.      46,49  Mečiarová Veronika  01  240916  Trnava
1500m pr.   5:35,27  Šaštínska Barbora  95  110910  Bratislava
Výška         166  Závišťová Iveta  78  220691  Košice
Diaľka         538  Hrdličková Miriam  76  270491  Trnava
Žrď         346  Kálnayová Klaudia  97  250812  Praha
Guľa 3      13,56  Charfreitagová Radka  74  190889  Nitra
Disk 1      43,58  Charfreitagová Radka  74  160989  Székes.
Oštep 0,5      26,51  Strečanská Alexandra  98  121012  Trnava
Kladivo 3      53,54  Obalová Martina  88  130903  Trnava
Sedemboj     3444b  Palšovičová Katarína
 /12,5 140 8,78 28,4  478
 17,88 2:48,5/
 88 11121003  Trnava
4x60m      31,13  Valášková,Krchnárová
 Štibraná, Hanusová
   130903  Trnava
4x300m   2:53,59  Barčáková, Kudlová,
 Mečiarová, Križanová
   180916  Bratislava
100m      12,68  Hanusová Miroslava  89  260604  B.Bystrica
200m      25,82  Hanusová Miroslava  89  110704  Košice
400m      59,87  Valášková Petronela  88  120703  Bratislava
500m   1:24,0  Korcová Silvia  74  270488  Trnava
600m   1:38,1  Slezáková Veronika  62  220976 N.Mesto n/v
3000m 10:45,8  Poláčková Jana  75  250890  Trnava
100y      11,9  Pišná Simona  87  200402  Dubnica
80m pr.      12,34  Krchnárová Linda  88  270903  Bratislava
200m pr.      31,12  Palšovičová Katarína  88  070603  Nitra
Trojskok        9,98  Moravcová Silvia  84  080599  Trenčín
Oštep 0,6      31,64  Mináriková Veronika  96  110611   Nitra
Špr.3boj       182b  Pišná Simona
 /5,9 7,2 8,4/
 87  081099  Trnava
Špr.3boj     2207b  Švecová Petra
 /8,1 13,1 20,0/
 84  081099  Trnava
Vrh.4boj     1810b  Foorová Nicola
 /11,18 24,07  28,59
 25,98/
 90  071005  Trnava
4x100m      51,45  Štibraná, Krchnárová
 Valášková, Hanusová
   050703  Nitra
3x300m     2:21,6  Chudíková,Slezáková
 Kubatková
   300975  Trnava
3x500m     4:46,6  Bakošová, Bognárová,
 Vaculová
   241071  Trnava

« July 2017 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
K. Kálnayová majsterkou Slovenska, na M-SR dospelých sme celkovo získali päť medailí
2
K. Kálnayová majsterkou Slovenska, na M-SR dospelých sme celkovo získali päť medailí
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Naši juniori a juniorky priebežne vedú v súťaži družstiev ZsAZ
14
Dorastenecké družstvá 4. a 5. v priebežnom poradí súťaže ZsAZ
15
Starší žiaci priebežne 5. v súťaži družstiev ZsAZ, žiačky sú 6.
16
V silnej konkurencií súťaže ml. žiactva sú žiaci priebežne 5. a žiačky 7.
17
18
Naše najmladšie žiačky priebežne prvé a žiaci druhí v súťaži družstiev ZsAZ
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz