top_image

Ženy

Disciplína Výkon Meno Ročník Dátum Miesto
100m     11,9  Kubovičová Oľga  40  280866 P. Bystrica
  E  12,31  Mauricová Lenka  84  010603 Trnava
200m      24,00  Hrdličková Miriam  76  090799 Praha
400m      53,65  Hrdličková Miriam  76  090799 Praha
800m   2:11,19  Pešková Michaela  97  130216 Bratislava
1500m   4:34,4  Hlaváčková Ľudmila  47  010672 Ostrava
3000m 10:01,3  Gembešová Mária  70  060788 Lipsko
5000m 18,58,46  Puškárová Jana  91  060609 Olomouc
100m pr.      14,95  Hrdličková Miriam  76  260699 Košice
400m pr.      58,02  Pešková Michaela  97  020815 Banská Bystrica
3000m pr. 12:06,80  Puškárová Jana  91  040709 Nitra
Maratón   3:24,13  Kušnierová Denisa  77  041015 Košice
Výška         169  Závišťová Iveta  78  030704 Bratislava
Diaľka         613  Karperová Miriam  76  080809 Tábor
Trojskok      11,92  Hrdličková Miriam  76  010996 Plzeň
Žrď         360  Klaudia Kálnayová  97  310115 Praha
Guľa 4      15,17  Hanuláková Gabriela  57  130875 Ostrava
Disk 1      52,11  Tomanová Ivona  72  060811 Trnava
Kladivo 4      57,46  Charfreitagová Eva  79  100601 B.Bystrica
0štep 0,6      44,69  Beňová Silvia  83  240802 Nitra
Sedemboj     4981b  Hrdličková Miriam
 /15,01 160 8,09 24,3
 564 29,62 2:17,26/
 76 11120999 Nitra
4x100m      48,61  Máčalová, Chovanová,  Pešková, Šalgovičová     020815 B.Bystrica
4x400m   3:47,28  Máčalová, Chovanová,
 Šalgovičová, Pešková 
   020815 B.Bystrica
60m        7,88  Mauricová Lenka  84  240500 Skalica
150m      19,05  Hanusová Miroslava  89  120904 Nitra
300m      40,17  Karperová Miriam  76  190909 Děčín
500m   1:15,71  Hrdličková Miriam  76  150199 Praha
600m   1:31,50  Pešková Michaela  97  240217 Geneva (USA)
1000m   2:54,4  Hlaváčková Ľudmila  47  090671 Bratislava
100y      11,4  Kubovičová Oľga  40  071066 Trnava
         11,4  Mauricová Zdenka  84  170402 Trnava
2000m pr.   7:41,24  Puškárová Jana  91  290608 B.Bystrica
10000m 45:37,87  Kušnierová Denisa  77  070614 B.Bystrica
Hodinovka   15564m  Penzéšová Katarína  56  181181 Bratislava
Polmaratón  1:35:00  Kušnierová Denisa  77  041015 Bratislava
80m pr.      11,3  Kubovičová Oľga  40  070767 Kijev
Bremeno 20lb      16,53  Charfreitagová Eva  79  020301 Reno
Špr.3boj    2371b  Kubovičová Oľga
 /7,9 12,7 25,9/
 40  160668 Zl.Moravce
Vrh.3boj   1786b  Tomanová Ivona
 /11,48 41,16 30,30 
 72  061090 Trnava
Vrh.4boj    2645b   Charfreitagová Eva
 /10,57 40,18
 24,90 54,83/
 79  011000 Trnava
4x200m   1:46,27  Chovanová, Máčalová,
 Pešková, Mečiarová
   210216 Bratislava
4x800m   9:48,2  Novocká, Vrláková,
 Hlaváčková, Bohmová
   070771 Trnava
200-100-100-200m   1:20,1  Kubovičová O. a A.
 Bránská, Vrláková
   070771 Trnava
400-300-200-100m   2:15,91  Kubányiová, Čavajdová,
 Chovanová, Pešková
   150614 Dubnica
10km ch /o/      61:38  Križanová Zuzana  83  230302 Dudince

« November 2017 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
Naši atléti úspešní aj v cezpoľnom behu
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Októbrové kolo Korešpondenčnej súťaže
22
23
24
25
26
27
28
29
30
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz