top_image

Rekordy Atletického štadióna

Disciplína Výkon  Meno                               Klub    Dátum Poznámka
 
   100m     10,41 Zavacký Adam STUBA  2013  
   200m     21,12 Dabrowski Daniel Poľsko  2005  
   400m     47,46 Kučera Martin STUBA  2013  
   800m  1:51,74 Repčík Jozef SLATN  2004  
 1500m  3:54,12 Pelikán Jozef UKBLA  2010  
 5000m 14:47,89 Kosgei Collins H ZŤSDU  2009  
10000m 31:02,82 Matanin Marcel OBSKE  2006  
110m pr.      14,43 Janeček Matúš ZŤSDU  2009  
400m pr.      51,62 Juránek Martin Česko  2016  
3000m pr.   9:06,71 Sasínek Filip UKBLA  2014  
Výška         225 Horák Peter VŠCBB  2006  
Diaľka         783 Wagner  Štěpán H ATUKE  2009  
Trojskok      16,37 Valjukevič Dmitrij ZŤSDU  2005  
Žrď         520 Bechyňe Lukáš H AŠKTT  2009  
Guľa      20,10 Konopka Mikuláš DUKBB  2004  
Disk      60,10 Žitňanský Jaroslav UKBLA  2004  
Kladivo      80,14 Charfreitag Libor AŠKTT  2007  
Oštep      80,11 Bokor Marián DUKBB  2004  
4x100m      41,88 Pavelka, Kučera
Šimík, Zavacký
STUBA  2013  
4x400m     3:13,37 Vinš, Šorm,
Brož, Pavlíček
Česko  2011  
Desaťboj    6930b. Puvák Branislav
/11,45; 695; 11,12;
204; 52,49; 35,79;
410; 51,52; 4:44,47
SPŠTT  2008  
           
           
Disciplína Výkon  Meno                               Klub    Dátum Poznámka
   100m    11,72 Kršáková Lenka ZTSDU 2013  
    200m    24,06 Bezeková Alexandra ZTSDU 2015  
   400m    54,74 Putalová Iveta UKBLA 2013  
   800m 2:03,06 Klocová Lucia UKBLA 2006  
 1500m 4:18,47 Hrivnák Klocová Lucia UKBLA 2015  
 3000m 10:09,37 Maníková Ľubomíra ZTSDU 2010  
 5000m 17:33,11 Hanzlová Radka ZTSDU 2014  
10000m 35:11,77 Berešová Karatína OBSKE 2013  
100m pr.   13,60 Cupáková Miriam UKBLA 2010  
400m pr.   58,06 Slaničková Lucia ZTSDU 2014  
3000m pr. 10:55,10 Protičová Kristína MACRA 2006  
Výška      190 Hrubá Michaela CZE 2015  
Diaľka      667 Velďáková Jana DUKBB 2015  
Trojskok   14,07 Beskrovná Irina UKBLA 2006  
Žrď      410 Švábiková Amálie Česko 2016  
Guľa   15,95 Kárniková Jana H ZŤSDU 2009  
Disk   55,96 Tomanová Ivona UKBLA 2004  
Kladivo   76,90 Hrašnová Martina VŠCBB 2009  
Oštep   47,73 Ľašová Veronika VŠCBB 2011  
4x100m   47,13 Soori, Chrebetová, Veselá, Valášková ZŤSDU 2010  
4x400m 3:53,83 Bučková, Halásová, Holleyová, Slaničková ZŤSDU 2013  
Sedemboj  5198b. Slaničková Lucia /14,98 167 10,19 25,76 578 37,73 2:24,09/ ZŤSDU 2008  
« July 2017 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
K. Kálnayová majsterkou Slovenska, na M-SR dospelých sme celkovo získali päť medailí
2
K. Kálnayová majsterkou Slovenska, na M-SR dospelých sme celkovo získali päť medailí
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Naši juniori a juniorky priebežne vedú v súťaži družstiev ZsAZ
14
Dorastenecké družstvá 4. a 5. v priebežnom poradí súťaže ZsAZ
15
Starší žiaci priebežne 5. v súťaži družstiev ZsAZ, žiačky sú 6.
16
V silnej konkurencií súťaže ml. žiactva sú žiaci priebežne 5. a žiačky 7.
17
18
Naše najmladšie žiačky priebežne prvé a žiaci druhí v súťaži družstiev ZsAZ
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz