top_image

Muži

Disciplína Výkon Meno Ročník Dátum Mesto
100m      10,5  Pivarník Imrich  45  280667 N.Mesto n/V
   E 10,76  Šajbidor Marek  87  080809 Tábor
200m      21,2  Pivarník Imrich  45  210567 Košice
   E 21,98  Šajbidor Marek  87  300609 Brno
400m      49,21  Schir Juraj  89  050610 Olomouc
800m   1:54,72  Adamkovič Dušan  63  010782 Praha
1500m   3:52,2  Pacek Karol  57  030677 Bratislava
5000m 14:28,7  Kozár Jozef  58  090777 Praha
10000m 30:16,46  Puškár Ondrej  85  280406 Philadelphia
Maratón   2:23,24  Hrebík Viliam  60  280583 Otrokovice
110m pr.      15,10  Hammel Marián  91  150613 Budapešť
400m pr.      53,80  Fogel Viktor  84  040704 Bratislava
3000m pr.   9:15,6  Adamkovič Dušan  63  100782 Praha
Výška         210  Zuzčík František  60  290179 Bratislava
Diaľka         698  Štefka Ivan  36          60 N. Mesto n/V
Trojskok      14,85  Ivanič Tibor  67  040689 Bratislava
Žrď         350  Tóth František  47  300466 Trnava
Guľa 7,26      19,26  Vanek Daniel  83  170411 Purdue
Disk 2      54,41  Vanek Daniel  83  110911 Dubnica n/V
Kladivo 7,26      81,81  Charfreitag Libor  77  290603 Praha
Oštep 0,8      70,75  Slezák Maximilián  96  170615 Bratislava
Desaťboj    5167b.  Stredanský Miroslav
 /12,6; 587; 11,64; 180;
 57,9; 18,2; 35,22; 300;
 36,82; 4:50,8/
 61  10111086 Nitra
4x100m      43,32  Schir Ja, Hammel,
 Horváth, Šajbidor
   260610 Nitra
4x400m   3:23,34  Svinčák, Šajbidor,
 Peller, Babin
   280609 Dubnica
60m        6,99  Šajbidor Marek  87  240115 Viedeň
150m      17,0  Merica Jozef  54  031171 Trnava
300m      34,80  Schir Juraj  89  240409 Trnava
500m   1:08,06  Svinčák Juraj  87  160110 Bratislava
1000m   2:30,8  Šišovský Miroslav  47  200969 Bratislav
1 mila   4:17,67  Puškár Ondrej  85  260108 Jonesboro
2000m   5:36,2  Kozár Jozef  58  270676 Trnava
3000m   8:22,94  Puškár Ondrej  85  190909 Topoľčany
Hodinovka 18 593m  Hrebík Viliam  60  200482 Bratislava
Polmaratón   1:11,20  Puškár Ondrej  85  190909 Topoľčany
100y        9,9  Pivarník Imrich  45  200967 Trnava
200m pr.      26,0  Čordáš Eduard  38  220967 Trnava
Špr.3boj     2611b  Šajbidor Marek
 /7,03; 10,87; 22,34/
 87  140811 Hodonín
Vrh.4boj     3247b     Charfreitag Libor
 /16,08; 47,53;
38,09; 22, 34/
 77  240905 Trnava
Bremeno 35lb      25,68  Charfreitag Libor  77  050305 Sterling
4x200m   1:34,8  Gažo, Hornák,
 Hrdlička, Hlaváček
   230970 Trnava
3x1000m   8:04,9  Cagáň, Plešivka,
 Hrčka
   190887 Trnava
400-300-200-100m   2:02,88  Czemez, Čordáš,
 Hrnčár, Súkala
   160691 Trnava
800-400-200-100m   3:30,5  Pecha, Balážik,
 Morvay, Ševčík
   021064 Trnava
200-100-100-200m   1:10,3  Merica, Sládek,
 Wiesenganger,
 Minarovič,
   240873 Trmava

« October 2017 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
Z majstrovstiev ZsAZ máme 18 medailí
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz