top_image

Dorastenky

Disciplína Výkon Meno Ročník Dátum Miesto
100m      12,44  Hanusová Miroslava  89  250605  Dubnica
200m      25,13  Hanusová Miroslava  89  150605  Košice
400m      55,22  Pešková Michaela  97  070714  B.Bystrica
800m   2:18,4  Novocká Marta  55  100771  Bratislava
1500m   4:43,28  Ondrišová Eva  78  040694  B.Bystrica
3000m 10:11,11  Gembešová Mária  70  180787  Třínec
100m pr.      14,49  Pešková Michalea  97  180614  N.Zámky
400m pr.      58,26  Pešková Michaela  97  250814  Nanjing
2000m pr.   7:41,24  Puškárová Jana  91  290608  B.Bystrica
Výška         166  Kristína Haršányová  00  130216  Nitra
Diaľka         569  Pucheľová Erika  68  060785  Ostrava
Trojskok      11,52  Haršányová Kristína  00  062517  Bratislava
Žrď         352  Kálnayová Klaudia  97  190113  Praha
Guľa 3      14,73  Charfreitagová Radka  74  290590  Trnava
Disk 1      46,52  Charfreitagová Radka  74  140991  Bratislava
Kladivo 3      55,22  Obalová Martina  88  300504  Trnava
Oštep 0,5      39,21  Mináriková Veronika  96  140513  B.Bystrica
Sedemboj     4326b  Pešková Michaela 
 /15,15 152 8,32m 25,93
 494 21,58  2:23,56/
 97 211013  N.Zámky
Desaťboj     3043b Strmenská Veronika 
 /13,99 472 462 134
 73,34/17,55 14,17 0
 18,02 7:40,44/
 95 07081012  Trnava
4x100m      49,93  Švecová, Kloknerová
 Mauricová L. a Z.
   160601  Košice
100-200-300-400m   2:15,89  Kubányiová, Čavajdová,
 Chovanová, Pešková
   150614  Dubnica
60m        7,88  Mauricová Lenka  84  240500  Skalica
150m      19,2  Garajová Jana  70  080787  Trnava
300m      41,9  Garajová Jana  70  080787  Trnava
500m   1:20,07  Chovanová Ema  98  310115  Bratislava
600m   1:37,42  Pešková Michaela  97  250114  Bratislava
100y      12,2  Hájiková Zuzana  86  220502  Trnava
1 míľa   5:31,82  Kloknerová Mária  85  290901  Trnava
300m pr.      42,17  Pešková Michaela  97  060914  Nitra
Oštep 0,6      41,01  Beňová Silvia  83  010700  B.Bystrica
4x400m    4:09,9  Vaculová, Moravčíková
 Brliťová, Bakošová
   220773  Bratislava
Špr.3boj     2410b  Mauricová Lenka
 /7,8 12,5 26,2/
  84 061000  Trnava
Vrh.3boj     1704b  Charfreitagová Radka
 /11,93 42,68 22,16/
 74   061090  Trnava
Vrh.4boj     2112b  Obalová Martina
 /9,78 28,45  21,19 52,66/
 88  071005  Trnava
4x200m   1:53,06  Čavajdová, Strmenská
 Šaštinská, Hanuláková
   060211  Bratislava
3x500m   7:46,60  Bakošová, Bognárová
 Vaculová
   241070  Trnava

« November 2017 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
Naši atléti úspešní aj v cezpoľnom behu
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Októbrové kolo Korešpondenčnej súťaže
22
23
24
25
26
27
28
29
30
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz