top_image

Dorastenci

Disciplína Výkon Meno Ročník Dátum Miesto
100m     10,8  Minarovič Timotej  85  150574 Trnava
   E 11,11  Matúš Jakub  96  150613 Dubnica
200m      22,18  Matúš Jakub  96  070713 N. Mesto
400m      50,76  Rajčák Vojtech  58  070702 B.Bystrica
800m   1:56,2  Adamkovič Dušan  88  140680 B.Bystrica
1500m   3:58,42  Puškár Ondrej  74  210702 Budapešť
3000m  8:46,8  Kozár Jozef  69  200975 Bratislava
110m pr.      14,58  Anda Patrik  74  210505 Nitra
400m pr.      55,59  Karel Michal  97  290614 Košice
2000m pr.   6:14,7  Hrčka Ľubomír  69  030686 Trnava
Výška         203  Zuzčík František  50  280877 Brna
Diaľka         660  Súkala Radovan  77  051091 Trnava
Trojskok      13,57  Súkala Radovan  77  230691 Košice
Žrď         315  Hrnčár Martin  77  121091 Trnava
Guľa 5      16,12  Záruba Alexander  74  081066 Trnava
Disk 1,5      49,90  Charfreitag Libor  77  130494 Nitra
Kladivo 5      68,22  Charfreitag Libor  77  160794 Košice
Oštep 0,7      73,20  Slezák Maximilián  96  310813 Nitra
Desaťboj     5667b  Hrnčár Martin  74 23240691 Košice
4x100m      44,59  Budinský, Ivanič,
 Ivanovič, Schir Ja.
   100710 B.Bystrica
400x300x200x100m   2:02,88  Czemez, Čordáš,
 Hrnčár, Súkala
   160691 B.Bystrica
60m        7,20  Matúš Jakub  96   020313 Bratislava
150m      17,0  Merica Jozef    031171 Trnava
300m      37,6  Minarovič Pavol  54  030975 Trnava
2000m   5:36,2  Kozár Jozef  59  220775 Bratislava
100y      10,4  Rajčák Vojtech  58  100402 Trnava
4x400m  3:32,86  Hrnčár, Súkala
 Čordáš, Czemez
 85  280991 B.Bystrica
300m pr.      38,39  Čordáš Juraj  74  310794 Budapešť
1500m pr.   5:07,09  Kováč Tomáš    060703 Nitra
5000m 15:34,0  Kozár Jozef  60  280975 Bratislava
Špr.3boj     2257b  Háden Mário
 /7,1 11,2 23,4/
  121088 Trnava
Vrh.3boj     2019b  Charfreitag Libor
 /14,07 47,54 41,74/
 77 091093 Trnava
Vrh.4boj     2340b  Pivko Tomáš
 /12,94 33,59 53,75 29,77/
 88 071005 Trnava
4x200m    1:41,0  Merica, Orlík
 Červenka, Treflík
 77 300970 Trnava
3x1000m     8:46,4  Jurčo, Benčík, Mosný   250461 Trnava
Disk 1,75      44,98  Charfreitag Libor  77 170594 Nicósia
Oštep 0,6      69,38  Bokor Marian   090794 Košice
Oštep 0,8      66,94  Slezák Maximilián  96  290813 N.Zámky

« November 2017 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
Naši atléti úspešní aj v cezpoľnom behu
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Októbrové kolo Korešpondenčnej súťaže
22
23
24
25
26
27
28
29
30
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz