top_image

Výsledky z 3. kola súťaže družstiev ZsAZ ml. žiactva a dorastu - N.M.n.Váhom 3.6.

Nové Mesto nad Váhom, 3. júna - cez víkend sa uskutočnilo ďaľšie, v poradí 3. kolo súťaže družstiev ZsAZ mladších žiakov a žiačok, dorastencov, dorasteniek a juniorov a junioriek. A opäť nechýbali naši atléti. Tentoraz im však podmienky príliš nepriali. I napriek tomu, že bolo krásne slnečno a teplo, šance na osobné rekordy zmaril silný vietor, ktorý poväčšine presahoval dovolenú hranicu 2 metre za sekundu. No i napriek tomu si naši atléti pripísali na konto 6 prvých miest (dvakrát Kristína Haršányová, Masaryk Kristián, Pacalajová Lucia, Straka Roan, a Bleščák Tomáš) 5 druhých (Kristína Haršányová, Lafeková Martina, Danielová Chiara, Hrotko Patrik a dievčatá na švédskej štafete) a 3 tretie miesta (Križanová Viktória, Sedgwick Nina a mladší žiaci na 4×60m). Kompletné výsledky z podujatia nájdete tu.


Mladší žiaci
60 m

Beh 02

6.Vadovič Daniel 09.30

 

Beh 03

4.Poláček Adam 09.48

 

Beh 04

2.Forro Nikolas 09.55


150 m

Beh 01

7.Pecko Róbert 21.60
 

Beh 04

3.Poláček Adam 23.14

 

Beh 05

4.Libich Šimon 25.79

5.Gál Tomáš 25.82
 

1500 m

1.Straka Roan 5:15.44

8.Vadovič Daniel 6:03.17
 

60 m prekážok [76,2 cm] 

Beh 02

3.Poláček Adam 13.49
 

Skok do diaľky

11.Hlúbik Matúš 382

20.Forro Nikolas 354

26.Libich Šimon 275
 

Hod kriketovou loptičkou

4.Hlúbik Matúš 43.51

5.Pecko Róbert 41.56

8.Gál Tomáš 38.79
 

4 x 60 m

Beh 01

3.Vadovič, Forro, Hlúbik, Gál 37.05


Mladšie žiačky

60 m

Beh 03

1.Krajčovičová Alexandra 09.10

5.Pacalajová Lucia 09.29

 

Beh 04

3.Šimončičová Adela 09.24

 

Beh 05

3.Moravčíková Dorotka 09.54

7.Hrotková Natália 09.85

 

Beh 06

1.Staníková Emma 09.52

3.Valášková Gréta 09.94

4.Ďurišová Katarína 09.98

5.Rapavá Lenka 10.11

 

Beh 08

6.Vančová Vanessa 11.13

 

Beh 10

2.Kerestešová Karin 09.55

4.Vreteničková Paula 10.97

 

Beh 11

3.Tomášiková Veronika 10.52
 

150 m

Beh 02

7.Pauleová Alžbeta 24.03

 

Beh 03

3.Sedláčková Nina 23.43

7.Rapavá Lenka 24.72

 

Beh 04

4.Ďurišová Katarína 24.23

 

Beh 05

2.Valášková Gréta 24.87

7.Vreteničková Paula 27.49

 

Beh 06

5.Vančová Vanessa 28.56

 

Beh 08

3.Fáberová Nataša 23.69

4.Tomášiková Veronika 25.52
 

1500 m

Beh 01

3.Sedgwick Nina 5:25.92
 

60 m prekážok [76,2 cm] 

Beh 01

4.Gašpárková Eliška 11.23

6.Mlíchová Kamila 12.02
 

Skok do diaľky

13.Gašpárková Eliška 395

14.Fáberová Nataša 392

18.Pauleová Alžbeta 381

24.Hrotková Natália 345

26.Sedláčková Nina 334
 

Skok do výšky

4.Mlíchová Kamila 135

7.Staníková Emma 115

8.Moravčíková Dorotka 110
 

Hod kriketovou loptičkou

1.Pacalajová Lucia 44.79

12.Krajčovičová Alexandra 30.54

16.Šimončičová Adela 28.76

25.Vreteničková Paula 22.03

26.Vančová Vanessa 19.00
 

4 x 60 m

Beh 02

3.Tomášiková, Ďurišová, Gašpárková, Rapavá 38.41

 

Beh 02

6.Sedláčková, Šimončičová, Fáberová, Mlíchová 39.31


Dorastenci

100 m

Finále A

7.Moravčík Jakub 11.88

 

Rozbeh 01

7.Pačes Viktor 12.95

 

Rozbeh 04

3.Moravčík Jakub 11.84

 

Rozbeh 04

5.Krkoška Filip 12.56
 

200 m

Beh 01

7.Moravčík Jakub 24.38

 

Beh 02

6.Krkoška Filip 26.02

 

Beh 03

4.Pačes Viktor 26.44
 

800 m

4.Surový Samuel 2:14.23
 

1500 m

4.Kravárik Oliver 5:04.99

5.Emanuel Radovan 5:19.25
 

skok do výšky

1.Bleščák Tomáš 170


Dorastenky

100 m

Finále A

3.Križanová Viktória 12.68

 

Finále B

1.Ďurišová Hana 13.05

 

Rozbeh 01

2.Ďurišová Hana 13.25

6.Bartošovičová Terézia 14.50

 

Rozbeh 02

6.Frimmerová Sarah 14.86

 

Rozbeh 03

4.Nováková Soňa 13.71

 

Rozbeh 04

1.Križanová Viktória 12.79

5.Kovácsová Viktória 14.22

6.Sedgwick Carina Lara 14.79

7.Adámková Johana 14.86
 

200 m 

Beh 01

4.Križanová Viktória 26.12

 

Beh 02

4.Bartošovičová Terézia 30.77

5.Frimmerová Sarah 30.86

6.Sedgwick Carina Lara 31.08

 

Beh 03

1.Nováková Soňa 28.10

800 m Dorastenky

5.Zeleňová Tatiana 3:01.80
 

100 m prekážok [76,2cm] 

Beh 02

1.Koláriková Lesana 15.84

 

Beh 03

3.Solčanyová Ľudmila 19.09
 

Skok do diaľky

8.Ďurišová Hana 467

13.Koláriková Lesana 435

15.Šintalová Natália 431

19.Solčanyová Ľudmila 418

20.Adámková Johana 414
 

Skok do výšky 

2.Lafeková Martina 150

4=Šintalová Natália 140
 

Vrh guľou 3 kg

9.Danielová Chiara 09.13

18.Ščasnovičová Soňa 07.61

20.Pecková Aneta 07.46
 

Hod oštepom 500 g

8.Kovácsová Viktória 26.54
 

Hod diskom 1 kg

4.Danielová Chiara 24.50

11.Pecková Aneta 15.40

12.Ščasnovičová Soňa 15.30
 

Hod kladivom 3 kg

2.Danielová Chiara 41.14

5.Ščasnovičová Soňa 30.80

9.Pecková Aneta 16.80
 

100-200-300-400 m

2.Adámková, Križanová, Kovácsová, Mečiarová 2:30.52


Juniori a muži

100 m

4.Masaryk Kristián 12.37
 

Skok do diaľky

1.Masaryk Kristián 524
 

Vrh guľou 6 kg

5.Žák Andrej 09.43

6.Krist Tomáš 09.31
 

Hod oštepom 800 g

1.Hrotko Patrik 39.55

2.Žák Andrej 29.15
 

Hod diskom 1,75 kg

3.Krist Tomáš 28.30

4.Branišovič Filip 27.05
 

Hod kladivom 6 kg

3.Krist Tomáš 29.40

4.Žák Andrej 28.90

5.Branišovič Filip 27.15


Juniorky a ženy

200 m

1.Haršányová Kristína 27.55

100 m prekážok [83,8cm] Juniorky
1.Haršányová Kristína 15.81

skok do diaľky

1.Haršányová Kristína 523

« November 2018 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
Denis Bartek majstrom Západoslovenskej oblasti v cezpoľnom behu
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz