top_image

Výsledky šprintérskych viacbojov - Trnava 3.10.

Trnava, 3.10. - ako je už roky tradíciou, i tento rok sa naši členovia a nadšenci atletiky z blízkeho okolia stretli na atletickom štadióne v Trnave, aby sa rozlúčili s uplynulou atletickou sezónou a naposledy si spoločne zapretekali na dráhe pod holým nebom. S výnimkou mužov a žien pretekali všetky kategórie od najmladších žiakov až po juniorov. V kategórii najmladších a mladších žiakov a žiačok si chlapci a dievčatá zmerali sily na 40, 50 a 60 metrovej trati. Medzi najmladšími žiakmi zvíťazil Maroš Horňák (80 bodov) a medzi najmladšími žiačkami zvíťazila Lucia Prvá (78 bodov). Medzi mladšími žiakmi bol najrýchlejší Róbert Pecko (87 bodov) a medzi mladšíi žiačkami zvíťazila Kamila Mlíchová (95 bodov). Starší žiaci a žiačky pretekali na 60, 100 a 150 metrovej vzdialenosti. Najrýchlejší boli Marek Kročka (191 b) a Hana Ďurišová (166 b). Dorastenci, dorastenky, juniori a juniorky už mali toho behania trochu viac a sily si zmerali na 60, 100 a 200 metrovej trati. Najrýchlejším dorastencom sa stal Patrik Šima (1892 b) a dorastenkou Lesana Kolaríková (1478 b). A juniora sme mali len jedného a juniorku tiež. Ondrej Valent získal 1388 bodov a Kristína Haršányová 1963 bodov. Chlapcom i dievčatám gratulujeme a držíme palce, nech im výjde zimná príprava podľa ich predstáv a aby sa im budúcu sezónu 2019 darilo. Kompletné výsledky taktiež nájdete na oficiálnej stránke Slovenského atletického zväzu.

  Najmladší žiaci 40m Body 50m Body 60m Body Celkovo
1. Horňák Maroš 6,48 24 8,05 25 9,24 31 80
2. Karol Šimon 6,62 22 8,41 19 9,90 22 63
3. Nemec Erik 6,95 16 8,71 15 9,87 22 53
4. Prokop Martin 7,01 16 8,81 14 10,1 20 50
5. Nikolas Čechovič 7,13 15 8,72 15 10,19 19 49
6. Pavol Dobošovič 7,4 11 8,99 12 10,48 16 39
7. Hlaváček Martin 7,95 8 9,28 9 10,71 14 37
8. Andrej Jakubčík 7,36 11 9,01 12 10,68 14 37
9. Keketi Leon - - 8,85 14 10,76 14 28
10. Zápražný Tobiáš 7,44 10 9,53 7 10,98 11 28
11. Pecko Samuel 7,55 9 9,43 8 11,12 10 27
12. Hlavatovič Richard 7,43 10 9,60 6 11,04 11 27
13. Mikulčík Filip 7,58 9 9,55 7 11,31 8 24
14. Sorád Tomáš 7,69 8 9,62 6 11,38 7 21
15. Šimo Sebastián Max 8,21 4 10,08 4 12,92 0 8
16. Vyskupič Adam - - 9,79 5 11,88 2 7
17. Adam Rúčka 9,98 0 11,79 0 14,26 0 0
18. Haršányi Samuel 10,96 0 11,85 0 14,40 0 0


  Najmladšie žiačky 40m Body 50m Body 60m Body Celkovo
1. Prvá Lucia 6,74 25 8,3 27 10,98 13 78
2. Šiková Sára 6,84 23 8,51 23 10,05 24 70
3. Antalová Klára 6,96 21 8,46 23 10,18 22 66
4. Kotasová Emma 6,93 21 8,5 23 10,41 19 63
5. Rapavá Lenka 6,99 21 8,66 19 10,26 20 60
6. Šiková Nela 7,07 19 8,72 19 10,26 20 58
7. Vojtíšková Adriana 7,05 19 8,72 19 10,29 20 58
8. Zacharová Lujza 7,19 17 8,76 19 10,63 17 53
9. Dobošová Kamila 7,21 15 8,82 18 10,57 17 50
10. Hečková Paulína 7,35 13 9,06 16 10,62 17 46
11. Tamara Rezbáriková 7,48 12 9,01 16 10,75 15 43
12. Peciarová Katarína 7,43 12 9,01 16 10,78 15 43
13. Hutárová Sára 7,35 13 9,12 15 10,80 15 43
14. Mičková Diana 7,47 12 8,98 17 10,96 13 42
15. Šurinová Alena 7,36 13 9,09 15 10,86 14 42
16. Báčiková Nina 7,48 12 9,11 15 11,00 13 40
17. Júlia Bezrúčková 7,56 11 8,98 16 10,98 13 40
18. Supeková Sofia 7,57 11 9,41 12 11,13 12 35
19. Novotná Natália 7,69 10 9,43 12 11,34 10 32
20. Adamcová Lucia 7,73 9 9,78 8 11,24 10 27
21. Jankovičová Dominika 7,91 8 9,74 9 11,84 6 23
22. Susková Tamara - - 9,26 13 11,29 10 23
23. Jamrichová Zuzana 8,00 8 9,84 8 11,71 6 22
24. Bejdáková Paula 7,89 9 9,84 8 12,05 4 21
25. Belmechri Letícia 8,08 7 10,08 7 12,40 3 17
26. Pospíšilová Hanka 8,11 6 10,05 7 12,07 4 17
27. Bejdáková Karla 8,37 5 9,98 7 12,08 4 16
28. Ballová Veronika 8,08 7 10,54 4 12,34 3 14
29. Vadovičová Martina 8,32 6 10,34 5 12,59 2 13
30. Indrišková Timea 8,27 6 10,55 4 12,66 2 12
31. Porubčanová Anna 8,39 5 10,53 4 12,73 2 11
32. Malá Martina 8,60 4 10,62 3 12,43 3 10
33. Drobná Gréta 8,96 2 10,75 3 12,87 1 6
34. Hlavnová Tatiana 8,63 4 10,85 2 13,26 0 6
35. Hagarová Michaela 8,78 3 11,13 1 13,52 0 4
36. Homolová Alexandra 8,79 3 11,08 1 13,50 0 4
37. Genčúrová Miška 11,32 0 13,92 0 16,69 0 0


  Mladší žiaci 40m Body 50m Body 60m Body Celkovo
1. Pecko Róbert 6,32 29 7,89 26 9,08 32 87
2. Straka Roan 6,47 24 7,96 25 9,19 31 80
3. Drobný Maximilián 7,11 15 9 12 9,81 23 50
4. Moravčík Štefan 7,14 15 9,08 12 10,74 14 41
5. Skýva Lukáš 7,18 13 9,14 11 10,65 16 40
6. Huňavý Tomáš 7,33 12 9,04 12 10,83 13 37
7. Moravčík Jakub 7,66 8 9,61 6 10,88 12 26


  Mladšie žiačky 40m Body 50m Body 60m Body Celkovo
1. Kamila Mlíchová 6,61 23 8,06 31 9,49 33 95
2. Bugárová Neémi 6,90 23 8,45 23 9,70 29 75
3. Krokvicová Hana 6,37 38 7,99 34 19,66 0 72
4. Belicová Jana 6,92 21 8,56 21 9,90 26 68
5. Dorota Moravčíková 6,83 23 8,61 21 10,24 22 66
6. Šottníková Dominika 7,03 21 8,75 18 10,09 23 62
7. Valášková Gréta 7,11 19 8,94 16 10,23 22 57
8. Kristína Baranyovzská 7,03 21 8,94 16 10,41 19 56
9. Tomašíková Veronika 7,16 19 9,03 15 10,38 19 53
10. Slezáková Nikol 7,29 15 9,19 14 11,07 12 41
11. Mondeková Jana 7,44 12 9,35 12 11,00 13 37


  Starší žiaci 60m Body 100m Body 150m Body Celkovo
1. Kročka Marek 7,93 58 12,25 67 18,70 66 191
2. Matej Pobjecký 8,01 55 12,48 62 18,95 63 180
3. Karol Timotej 8,12 52 12,81 57 19,68 55 164
4. Medovič Lukáš 8,30 47 12,80 57 19,31 59 163
5. Matúš Blšták 8,28 47 12,97 54 19,37 55 159
6. Emanuel Radovan 8,96 34 14,55 37 23,01 31 102
7. Vahulič Adam 8,94 34 14,67 35 23,08 31 100
8. Moravčík Martin 9,71 24 15,46 28 23,49 29 81
9. Vaško Jakub 9,97 21 - - - - 21


  Staršie žiačky 60m Body 100m Body 150m Body Celkovo
1. Ďurišová Hana 8,59 56 13,91 55 21,00 55 166
2. Haydenová Hana 9,10 42 14,67 44 22,63 45 131
3. Tatiana Magdolenová 9,45 33 14,72 43 22,41 47 123
4. Turčanová Lucia 9,41 34 14,89 41 22,6 45 121
5. Michalčíková Sofia 9,44 35 15,17 37 22,86 36 108
6. Šottníková Daniela 9,64 31 15,73 32 24,74 24 87
7. Zeleňová Tatiana 9,88 24 16,34 26 25,16 24 74
8. Pecková Aneta 10,06 23 16,40 25 25,17 26 74
9. Viktória Bendiková 10,24 22 16,31 26 24,94 24 72

  Dorastenci 60m Body 100m Body 200m Body Celkovo
1. Šima Patrik 7,84 607 12,09 633 24,47 652 1892
2. Bírošík Adam 7,79 622 12,29 595 25,59 557 1774
3. Moravčík Jakub 7,90 589 12,28 597 24,82 621 1757
4. Surový Samuel 8,53 416 13,58 374 26,69 471 1261

  Dorastenky 60m Body 100m Body 200m Body Celkovo
1. Kolaríková Lesana 9,28 496 14,69 501 30,90 421 1478


  Juniori 60m Body 100m Body 200m Body Celkovo
1. Ondrej Valent 8,29 478 13,14 444 26,76 466 1388


  Juniorky 60m Body 100m Body 200m Body Celkovo
1. Haršányová Kristína 8,59 676 13,59 670 28,07 617 1963


Najmladší žiaci s medailami za prvé tri miesta, zľava doprava Karol Š., Horňák M., Nemec E.




Starší žiaci, zľava doprava Karol T., Kročka M., Pobjecký M.
« September 2018 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
Výsledky 4. kolo st.žiakov a 5. kolo najml. žiakov - Nové Zámky 1.9. Naši najmladší žiaci štvrtý, najmladšie žiačky piate v súťaži družstiev ZsAZ
2
3
4
5
6
7
8
9
Výsledky 4. kola dorastencov a 5. kola ml. žiakov - Nové Zámky 9.9.
10
Z European Kids Athletic Games v Brne máme striebro - Brno 10.-12.9.
11
Z European Kids Athletic Games v Brne máme striebro - Brno 10.-12.9.
12
Z European Kids Athletic Games v Brne máme striebro - Brno 10.-12.9.
13
14
15
Z Majstrovstiev SR starších žiakov a žiačok máme 6 medailí! - Trnava 15.-16.9. Kristína Haršányová 2. na viacbojoch vo Viedni - Viedeň 15.-16.9
16
Z Majstrovstiev SR starších žiakov a žiačok máme 6 medailí! - Trnava 15.-16.9. Kristína Haršányová 2. na viacbojoch vo Viedni - Viedeň 15.-16.9
17
18
19
20
21
22
Z premériových Majstrovstiev SR do 23 rokov máme tri medaily! - Bratislava 22.9.
23
Výsledky z Majstrovstiev SR ml. žiakov a žiačok vo viacbojoch - Trenčín 23.9.
24
25
26
27
28
29
Danielová a Bartek na Medzištátnom stretnutí st.žiakov a žiačok - Győr 29.9.
30
Na Majstrovstvách ZsAZ ml. a najml. žiakov sme získali 13 medailí! - Skalica 30.9.
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz