top_image

Výsledky 4. kola mladšieho a najmladšieho žiactva - Skalica 17.6.

Skalica, 17.6. - naši mladší a najmladší žiaci a žiačky sa opäť tento víkend stretli aby si zapretekali. Tentoraz si zmerali sily na atletickom štadióne v Skalici. Tam opäť padlo mnoho pekných výkonov a mnoho osobákov. Mnohé však zmaril silný vietor do chrbta, ktorý poväčšinou presahoval dovolenú hranicu 2 m/s. Všetkých však prekvapil Filip Martin Hrubala, ktorý časom 7,64 na 60 metrov atakoval slovenský rekord v tejto disciplíne v kategórii mladších žiakov, ktorý má hodnotu 7,57. Taktiež na 150 metrovej trati  sa časom 18,00 priblížil ku slovenskému rekordu na tejto trati (17,88). Tento čas však dosiahol s výraznou podporou vetra (+2,3). Týmito časmi si vybojoval prvé miesta. Ďaľšie prvé miesta si potom vybojovali: Straka Roan (1500m), Karol Šimon (60m prek.) a Kulichová Kristína (60m prek.). Druhé miesta získali: Horňák Maroš (60m a skok do diaľky), Kulichová Kristína (skok do diaľky) a Karper Ivan (skok do výšky). A tretie miesto si vybojovala len Sedgwick Nina (1500m). Celkovo tak naši atléti odchádzali domov s 5 prvými, 4 druhými a 1 tretím miestom. Kompletné výsledky z podujatia nájdete tu

Najmladší žiaci

60 m

Beh 01

2.Horňák Maroš 08.89 SB

5.Forro Nikolas 09.37 SB

 

Beh 02

2.Karol Šimon 09.34 SB

 

Beh 03

5.Frimmer Lukáš 10.14

 

Beh 04

1.Prokop Martin 09.83 SB

 

Beh 05

1.Keketi Leon 10.07 SB

4.Šilhavý Michal 10.44 SB

5.Šilhavý Peter 10.55 SB

6.Hlavatovič Richard 10.60 SB

 

Beh 06

1.Fedorišin Tadeáš 10.87 SB

3.Bilanič Jakub 10.93 SB

5.Némethy Samuel 11.60 SB

 

Beh 07

2.Rábara Bartolomej 11.62 SB

3.Šimo Sebastian Max 11.95 SB

6.Binovec Lukáš 12.66

 

Beh 08

1.Zápražný Tobiáš 10.58

3.Babka Martin 11.38

4.Tomko Dominik 11.70

 

150 m Najmladší žiaci

Beh 01

6.Némethy Samuel 30.79

 

Beh 02

2.Forro Nikolas 23.56

5.Zápražný Tobiáš 26.59

 

Beh 03

3.Šilhavý Michal 26.63

4.Hlavatovič Richard 26.79

5.Bilanič Jakub 27.65

6.Rábara Bartolomej 30.06

 

Beh 04

2.Frimmer Lukáš 24.19

3.Keketi Leon 25.44

6.Babka Martin 28.21

 

Beh 05

3.Fedorišin Tadeáš 27.76

4.Tomko Dominik 30.69

5.Šimo Sebastian Max 31.11

 

Beh 06

2.Šilhavý Peter 26.21

4.Binovec Lukáš 32.38

 

1000 m

16.Bilanič Ján 4:19.37

17.Dubovský Zoran 4:25.79

 

60 m prekážok [76,2 cm]

1.Karol Šimon 12.37

 

Skok do diaľky

2.Horňák Maroš 411 SB

13.Prokop Martin 328 SB

 

Hod kriketovou loptičkou

5.Bilanič Ján 32.49 SB

7.Frimmer Lukáš 28.03

8.Šilhavý Michal 28.01 SB

10.Šilhavý Peter 26.88

 

4 x 60 m

Beh 02

2.Forro, Keketi, Hlavatovič, Prokop 40.56

4.Tomko, Zápražný, Rábara, Fedorišin 46.99

 

Najmladšie žiačky

60 m

Beh 03

3.Hrotková Natália 09.81

 

Beh 04

1.Rapavá Lenka 09.95 SB

3.Durdjaková Sofia 10.03 SB

 

Beh 05

6.Budaiová Viktória 10.53

 

Beh 06

3.Mičková Diana 10.47 SB

 

Beh 07

2.Peciarová Katarína 10.54 SB

3.Báčiková Nina 10.82 SB

6.Adamcová Lucia 11.26

 

Beh 09

3.Indrišková Timea 11.50 SB

5.Ballová Veronika 11.61

6.Vadovičová Martina 12.49 SB

 

Beh 10

1.Dobošová Kamila 10.15

 

Beh 12

5.Huttová Natália 10.92

 

150 m

Beh 02

1.Prvá Lucia 23.04

3.Rapavá Lenka 24.01

 

Beh 05

1.Budaiová Viktória 26.12

6.Adamcová Lucia 29.00

 

Beh 06

1.Hrotková Natália 24.17

4.Peciarová Katarína 26.80

5.Mičková Diana 26.93

6.Báčiková Nina 27.20

 

Beh 09

2.Talajková Vanessa 30.61

3.Vadovičová Martina 32.11

 

60 m prekážok [76,2 cm]

Beh 01

1.Kulichová Kristína 11.89 SB

 

Beh 02

2.Šurinová Alena 14.80 SB

 

Skok do diaľky

2.Kulichová Kristína 380 SB

26.Indrišková Timea 237

 

Skok do výšky

6.Šurinová Alena 110 SB

7.Zacharová Lujza 110

12.Prvá Lucia 95

 

Vrh guľou 2 kg

10.Supeková Sofia 04.92

 

Hod kriketovou loptičkou

9.Zacharová Lujza 22.87 SB

13.Dobošová Kamila 20.82 SB

14.Supeková Sofia 19.92

18.Huttová Natália 19.23

20.Ballová Veronika 19.10 SB

28.Durdjaková Sofia 08.07

 

4 x 60 m kluby

Beh 01

4.Rapavá, Hrotková, Prvá, Kulichová 37.98

 

Beh 02

4.Šurinová, Zacharová, Mičková, Dobošová 40.48

 

Beh 03

3.Ballová, Adamcová, Durdjaková, Peciarová 42.45

 

Mladší žiaci

60 m Mladší žiaci

Beh 01

1.Hrubala Filip Martin 07.64 SB

 

Beh 03

3.Pecko Róbert 08.94 SB

 

Beh 05

3.Gál Tomáš 09.84

4.Prodaj Mário 10.02

 

Beh 06

3.Poláček Adam 09.69

 

Beh 07

1.Baláž Artur 10.15

 

Beh 08

1.Sabo Samuel 09.58

 

150 m

Beh 01

1.Hrubala Filip Martin 18.00

 

Beh 04

2.Vadovič Daniel 22.12

3.Poláček Adam 23.30

6.Libich Šimon 26.31

 

1500 m

1.Straka Roan 5:22.92

 

60 m prekážok [76,2 cm]

Beh 01

5.Prodaj Mário 13.10

6.Karper Ivan 13.68

 

Beh 03

1.Poláček Adam 13.48

 

Skok do diaľky

8.Pecko Róbert 400

14.Sabo Samuel 382

16.Baláž Artur 301

 

Skok do výšky

2.Karper Ivan 145 SB

 

Hod kriketovou loptičkou

7.Gál Tomáš 38.61

18.Vadovič Daniel 28.88

20.Libich Šimon 27.64 SB

22.Moravčík Jakub 27.06

 

4 x 60 m kluby

Beh 01

5.Vadovič, Horňák, Pecko, Karper 35.75

 

Mladšie žiačky

60 m

1.Pacalajová Lucia 09.13 SB

5.Staníková Emma 09.60

 

Beh 05

6.Hamerlíková Patrícia 09.80

 

Beh 07

6.Šottníková Dominika 10.20

 

Beh 08

5.Vančová Vanessa 11.07 SB

 

150 m

Beh 04

1.Šimončičová Adela 22.84

 

Beh 05

5.Valášková Gréta 24.88

 

Beh 06

4.Šottníková Dominika 25.23

5.Vreteničková Paula 27.21

 

Beh 07

4.Vančová Vanessa 28.53 SB

 

Beh 09

4.Staníková Emma 23.10

 

Beh 10

4.Hamerlíková Patrícia 23.91

 

1500 m

3.Sedgwick Nina 5:25.47 SB

16.Ďurišová Katarína 6:22.99

 

60 m prekážok [76,2 cm]

Beh 01

4.Gašpárková Eliška 11.39

5.Fáberová Nataša 12.13

 

Beh 02

1.Mlíchová Kamila 11.56 SB

4.Sedgwick Nina 12.41

6.Ďurišová Katarína 13.28

 

Beh 03

1.Bugárová Noémi 13.01

5.Pauleová Alžbeta 13.70 SB

6.Valášková Gréta 14.54

 

Skok do diaľky

8.Pauleová Alžbeta 417

14.Gašpárková Eliška 400

15.Fáberová Nataša 396

27.Bugárová Noémi 308

 

Skok do výšky

7.Mlíchová Kamila 130

 

hod kriketovou loptičkou

3.Pacalajová Lucia 41.75

18.Šimončičová Adela 29.81

24.Vreteničková Paula 26.13

 

4 x 60 m

Beh 01

5.Pauleová, Valášková, Sedgwick, Šottníková 37.45

 

Beh 03

2.Fáberová, Mlíchová, Gašpárková, Ďurišová 36.42

 

Beh 04

3.Vančová, Vreteničková, Bugárová, Hamerlíková 40.09

« November 2018 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
Denis Bartek majstrom Západoslovenskej oblasti v cezpoľnom behu
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz