top_image

Výsledky 3.kola súťaže družstviev ZsAZ najml. a starších žiakov - Trenčín 10.6.

Trenčín 10.6. - ďaľšie kolo súťaže družstiev ZsAZ najmladších a starších žiakov je za nami. Tentoraz naši atléti navštívili Trenčín, kde si zapretekali počas slnečnej a horúcej nedele. Tam si vybojovali 6 prvých miest, 5 druhých a 4 tretie miesta. V priaznivých poveternostných podmienkach tiež padlo mnoho sezónnych a osobných rekordov. Prvé miesta a 11 bodov pre náš klub vybojovali: Karol Šimon (60m prek.), Kulichová Kristína (60m prek.), Bartek Denis (800m), Danielová Chiara (disk a kladivo), Fančovičová Terézia (diaľka). Druhé miesta a 9 bodov získali: Kročka Marek (100m prek.), Horňák Maroš (60 a 150m), Fančovičová Terézia (150m), a štafeta 4×300m chlapcov v zložení Kročka, Pačes, Pobjecký a Bartek . A tretie miesta a 8 bodov získali: Hulíková Tamara (300m prek.), Černiansky Peter (3000m), Forro Nikolas (60m) a štafeta 4×300m v dievčat v zložení Haydenová, Sedgwick Carina Lara, Sedgwick Nina a Valášková. Kompletné výsledky z podujatia nájdete tu.

 

Najmladší žiaci

60 m

Beh 01

2.Horňák Maroš 09.07 SB

3.Forro Nikolas 09.45 SB

6.Karol Šimon 09.71


 

Beh 03

6.Šilhavý Peter 11.08


 

Beh 04

3.Šilhavý Michal 10.71

6.Šimo Sebastian Max 12.32


 

Beh 05

1.Frimmer Lukáš 09.94

3.Fedorišin Tadeáš 11.16

5.Binovec Lukáš 12.35


 

Beh 06

4.Hlavatovič Richard 10.73

6.Rábara Bartolomej 12.26


 

Beh 07

4.Dekan Andrej 10.48

5.Sorád Tomáš 10.82


 

150 m

Beh 01

2.Horňák Maroš 22.07 SB


 

Beh 04

1.Forro Nikolas 24.17


 

Beh 05

4.Rábara Bartolomej 30.87


 

Beh 06

3.Hlavatovič Richard 27.80


 

600 m

Beh 02

3.Dekan Andrej 2:12.42

6.Fedorišin Tadeáš 2:15.61

10.Sorád Tomáš 2:29.16

11.Dubovský Zoran 2:32.21


 

60 m prekážok [76,2 cm]

Beh 01

1.Karol Šimon 12.24 SB


 

Skok do diaľky

12.Frimmer Lukáš 331


 

Hod kriketovou loptičkou

11.Šilhavý Michal 23.74 SB

12.Frimmer Lukáš 22.33


 

4 x 60 m

Beh 01

3.Sorád, Hlavatovič, Forro, Šimo 40.58

Najmladšie žiačky

60 m

Beh 01

3.Prvá Lucia 09.58 SB


 

Beh 02

4.Rapavá Lenka 10.02


 

Beh 03

4.Adamcová Lucia 11.02


 

Beh 05

3.Doffek Petra 11.39

4.Ballová Veronika 11.58


 

Beh 07

1.Budaiová Viktória 10.52


 

Beh 08

1.Durdjaková Sofia 10.18

5.Peciarová Katarína 11.03

6.Homolová Alexandra 13.26


 

150 m

Beh 01

4.Adamcová Lucia 27.99


 

Beh 03

3.Doffek Petra 29.93


 

Beh 05

4.Budaiová Viktória 28.02


 

Beh 07

3.Prvá Lucia 24.25

4.Rapavá Lenka 24.96


 

600 m

Beh 01

6.Dobošová Kamila 2:15.70 SB


 

Beh 03

3.Durdjaková Sofia 2:22.43


 

60 m prekážok [76,2 cm]

Beh 01

1.Kulichová Kristína 12.69


 

Beh 02

2.Šurinová Alena 15.11


 

Skok do výšky

6=Kulichová Kristína 115

8.Zacharová Lujza 110

10.Šurinová Alena 105


 

Hod kriketovou loptičkou

10.Zacharová Lujza 21.84 SB

15.Ballová Veronika 18.32

16.Dobošová Kamila 18.15


 

4 x 60 m

Beh 02

3.Zacharová, Šurinová, Dobošová, Durdjaková 40.07

Starší žiaci

60 m

Beh 01

6.Kročka Marek 07.84


 

Beh 03

2.Pobjecký Matej 07.97 SB

4.Karol Timotej 08.12 SB

5.Bartovič Dávid 08.34


 

Beh 04

1.Suchán Branislav 08.34 SB

2.Moravčík Ondrej 08.70


 

Beh 06

1.Remiš Michal 08.24

2.Medovič Lukáš 08.41


 

Beh 07

6.Poláček Adam 09.41


 

Beh 08

3.Emanuel Radovan 08.73


 

150 m

Beh 03

3.Pačes Viktor 19.31 SB


 

Beh 04

1.Karol Timotej 19.39 SB


 

Beh 05

2.Kocian Jakub 20.16 SB


 

Beh 06

3.Poláček Adam 23.66


 

Beh 07

1.Zachar Lukáš 20.14

3.Emanuel Radovan 21.60

4.Kravárik Oliver 21.70


 

Beh 08

1.Varo Matúš 22.27


 

300 m

Beh 03

1.Pačes Viktor 43.08 SB

2.Kravárik Oliver 45.01


 

800 m

Beh 01

1.Bartek Denis 2:07.98 SB


 


 

1.Medovič Lukáš 2:26.66

3.Straka Roan 2:29.31 SB

4.Remiš Michal 2:36.14

8.Suchán Branislav 2:46.55


 

3000 m

4.Černiansky Peter 11:11.89 SB


 

100 m prekážok [83,8cm]

Beh 01

2.Kročka Marek 15.92 SB


 

Beh 02

2.Varo Matúš 19.57


 

Skok do diaľky

5.Pobjecký Matej 532

10.Kocian Jakub 460


 

Hod oštepom 600 g

4.Moravčík Ondrej 33.23

6.Karol Timotej 29.54


 

4 x 300 m

Beh 01

1.Kročka, Pačes, Pobjecký, Bartek 2:42.20

Staršie žiačky

60 m

Beh 01

4.Ďurišová Hana 08.36

6.Krokvicová Hana 09.04


 

Beh 04

6.Valášková Gréta 10.18


 

Beh 05

3.Haydenová Hana 08.79


 

Beh 07

6.Beťková Júlia 09.50


 

Beh 08

4.Michalčíková Sofia 09.23

6.Šottníková Daniela 09.44


 

Beh 09

1.Chynoranská Erika 09.24

2.Ďurišová Katarína 09.75


 

Beh 10

3.Bartošovičová Terézia 09.27

4.Sedgwick Carina Lara 09.45

5.Sedgwick Nina 09.50

6.Kramárová Zuzana 09.71


 

150 m

Beh 02

3.Ďurišová Hana 20.94


 

Beh 04

2.Haydenová Hana 21.60 SB


 

Beh 05

1.Krokvicová Hana 22.03 SB


 

Beh 06

1.Fančovičová Terézia 19.76


 

Beh 08

2.Hudeková Agatha 22.33


 

300 m

Beh 04

4.Valášková Gréta 58.41


 

Beh 06

2.Šottníková Daniela 53.96


 

800 m

9.Sedgwick Nina 2:45.27

12.Ďurišová Katarína 3:02.88


 

100 m prekážok [76,2cm]

Beh 02

2.Hudeková Agatha 17.85 SB


 

300 m prekážok [76,2 cm]

Beh 01

2.Hulíková Tamara 51.87 SB


 

Skok do diaľky

1.Fančovičová Terézia 510 SB

21.Sedgwick Carina Lara 394


 

Skok do výšky

11=Kramárová Zuzana 135


 

Vrh guľou 3 kg

4.Danielová Chiara 08.56


 

Hod oštepom 500 g

6.Michalčíková Sofia 21.02

7.Chynoranská Erika 20.56


 

Hod diskom 1 kg

1.Danielová Chiara 25.23


 

Hod kladivom 3 kg

1.Danielová Chiara 39.88


 

4 × 300 m

Beh 02

2.Haydenová, Sedgwick, Sedgwick, Valášková 3:09.45

4.Hulíková, Hudeková, Bartošovičová, Ďurišová 3:23.07

« November 2018 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
Denis Bartek majstrom Západoslovenskej oblasti v cezpoľnom behu
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz