top_image

Výsledky 1. kola ZsAZ najmladšieho a staršieho žiactva, Trnava 1.5.2018

Trnava, 1. mája- v prvom kole oblastnej súťaže ZsAZ v kategóriach najmladších a starších žiakov, sa naši atléti predstavili na už novej, modrej dráhe. Tá im istotne dopomohla k mnohým osobným rekordom a skvelým výkonom. Prvenstvá a najvyšší počet bodov pre náš klub vybojovali v kategórii starších žiakov Zachar Lukáš (100m prek.) a Bartek Denis (300m prek.). Medzi staršími žiačkami zvíťazila vo svojej disciplíne Danielová Chiara (kladivo 3kg). Medzi najmladšími žiakmi si na konto pripísal 11 bodov Karol Šimon (60m prek.) a medzi žiačkami Kulichová Kristína (60m prek.) a Jamrichová Renata (600m). Druhé miesta si potom vybojovala Kročková Natália (kriket) a Danielová Chiara (disk 1kg). A tretie miesto si vyskákala Jamrichová Renata (výška) a vybehal Černiansky Peter (1500m prek.).
 
Kompletné výsledky z pretekov nájdete tu. Spravodaj s predbežným bodovým ohodnotením jednotlivých družstiev nájdete tu.




Najmladší žiaci
 
60 m     
9= Karol Šimon  09.96 SB
15 Prokop Martin 10.22 SB
16 Bilanič Ján 10.31 SB
18 Frimmer Lukáš 10.35 SB
24= Hlavatovič Richard 10.90 SB
24= Šilhavý Michal 10.90 SB
30 Šilhavý Peter 11.27 SB
31=Fedorišin Tadeáš 11.31 SB
34 Chreno Oliver 11.51 SB
35 Kukučka Matej 11.54 SB
38 Némethy Samuel 12.00 SB
39 Šimo Sebastian Ma   12.53 SB
40 Dubovský Zoran 12.82 SB
 
150 m  
6 Dekan Andrej 25.80 SB
8 Zápražný Tobiáš - 27.37 SB
10 Bilanič Jakub - 27.64 SB
 
60 m prekážok [76,2 cm]            
1 Karol Šimon 12.65 SB
 
hod kriketovou loptičkou           
11 Bilanič Ján 26.05                                     
12 Frimmer Lukáš 25.92                                           
14 Prokop Martin 24.43                                            
17 Šilhavý Michal 23.47                             
19 Bilanič Jakub 20.36                                
21 Fedorišin Tadeáš 18.78                                       
24 Zápražný Tobiáš 17.46                                         
26 Hlavatovič Richard 16.00                                    
29 Némethy Samuel 13.23         
 
Najmladšie žiačky
60 m      
4 Kročková Natália 09.59 SB
7 Prvá Lucia 09.78 SB
13 Kulichová Kristína 10.07 SB
14 Hrotková Natália 10.10 SB
22 Zacharová Lujza 10.54 SB
23 Hulíková Karolína 10.55 SB
26 Michalčíková Bianka 10.74 SB
27 Budaiová Viktória 10.77 SB
29= Tranžík Emma 10.82 SB
32= Mičková Diana 10.86 SB
39 Báčiková Nina 11.06SB
40= Doffek Petra 11.15  SB
42 Jamrichová Zuzka 11.22 SB
51 Indrišková Timea 11.64 SB
56 Rusňáková Alžbeta 12.01 SB
57 Peciarová Katarína 12.09 SB
59 Zuzčáková Nela 12.13 SB
61 Krajčovičová Hana 12.16 SB
65 Vadovičová Martina 12.84 SB
 
150 m  
5. Rapavá Lenka - 24.78 SB
15. Huttová Natália - 28.72 SB
18. Jankovičová Dominika - 29.91 SB
 
600 m  
1 Jamrichová Renata 1:56.90 SB
5 Prvá Lucia 2:09.64       SB
6 Kročková Natália 2:12.00 SB
9 Dobošová Kamila 2:20.24 SB
13 Hrotková Natália 2:25.37 SB
14 Nižnanová Ema 2:26.47 SB
20 Hulíková Karolína 2:30.89 SB
 
60 m prekážok [76,2 cm]            
1 Kulichová Kristína 13.17 SB
5 Šurinová Alena 15.03 SB
 
skok do diaľky  
11 Šurinová Alena 310  
14 Nižnanová Ema 285
 
skok do výšky   
3 Jamrichová Renata 120
 
hod kriketovou loptičkou           
2 Kročková Natália 34.87
10 Michalčíková Bianka23.05    
12 Zacharová Lujza 21.60                                         
20 Tranžík Emma 16.50                              
22 Rapavá Lenka 15.98
24 Báčiková Nina 15.59                              
27 Indrišková Timea 12.15                                       
29 Peciarová Katarína 08.56                                    
30 Mičková Diana 07.88
 
4 x 60 m 
4 Nižnanová, Prvá, Jamrichová, Kulichová 39.57
 
Starší žiaci
60 m    
7 Kročka Marek 07.91 SB
13 Bartovič Dávid 08.19 SB
14 Pačes Viktor08.23 SB
18 Karol Timotej 08.36 SB
21 Kocian Jakub 08.47 SB
29 Varo Matúš 08.95 SB
 
150 m  
10. Bartek Denis - 19.05 SB                       
15. Bartovič Dávid - 19.59 SB
16. Pobjecký Matej -19.61 SB
18. Pačes Viktor - 19.68 SB
22. Moravčík Ondrej - 20.71 SB
28. Varo Matúš22.40 SB
 
300 m  
6 Kročka Marek 40.18 SB
 
800 m  
6 Straka Roan 2:32.11                  
9 Remiš Michal  2:34.89
 
3000 m               
4 Emanuel Radovan 11:52.86
 
100 m prekážok [83,8cm]           
1. Zachar Lukáš - 15.25 SB
 
300 m prekážok [76,2 cm]          
1 Bartek Denis 42.61 SB
 
1500 m prekážok [76,2 cm]       
3 Černiansky Peter 5:28.73        
4 Kravárik Oliver 5:32.88
 
skok do diaľky  
5 Pobjecký Matej 514
6 Kocian Jakub   492       
11 Karol Timotej 454
 
hod oštepom 600 g       
6 Karol Timotej  27.89    
10 Moravčík Ondrej 24.13
 
Staršie žiačky
60 m    
7 Fančovičová Terézia 08.58 SB
9 Krokvicová Hana 08.69 SB
24 Sedgwick Carina Lara 09.15 SB
28 Zápražná Tamara 09.26 SB
29= Bartošovičová Terézia 09.34 SB
29= Michalčíková Sofia  09.34 SB
33= Chynoranská Erika  09.41 SB
37 Krajčovičová Alexandra 09.55 SB
42 Frimmerová Sarah 09.63 SB
47= Zeleňová Tatiana 09.81 SB
 
150 m  
11 Ďurišová Hana 20.81 SB
22 Hudeková Agatha 21.95 SB
24 Krokvicová Hana 22.25 SB
29 Beťková Júlia 22.38 SB
41 Ďurišová Katarína 24.93 SB
44 Tomášiková Veronika 25.94 SB
 
300 m  
10 Haydenová Hana 48.65 SB
11 Bartošovičová Terézia 49.28 SB
 
800 m  
6 Sedgwick Nina 2:39.34             
9 Sedgwick Carina Lara  2:57.51
 
300 m prekážok [76,2 cm]          
5 Hulíková Tamara 51.52 SB
9 Urminská Ema 56.52 SB
11 Frimmerová Sarah 58.86 SB
 
skok do diaľky  
10 Haydenová Hana 419             
15 Pauleová Alžbeta 410             
20 Hudeková Agatha 389                          
25 Valášková Gréta 355
 
vrh guľou 3 kg  
4 Danielová Chiara 08.84
 
hod oštepom 500 g       
6 Chynoranská Erika 19.78                                       
11 Michalčíková Sofia 17.21
 
hod kladivom 3 kg         
1 Danielová Chiara 38.43
5 Pecková Aneta 18.59
 
hod diskom 1 kg             
2 Danielová Chiara 20.58
 
4 x 300 m             
5 Bartošovičová, Hulíková, Haydenová, Ďureje   3:13.69
9 Hudeková, Frimmerová, Sedgwick, Zeleňová   3:21.84
« August 2018 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz