top_image

V súťaži družstiev ZsAZ ml. žiaci priebežne štvrtí, žiačky siedme

Trnava 18. júna - Oblastná súťaž družstiev ZsAZ mala cez víkend na programe posledné predprázdninové kolo kategórií mladšieho žiactva a dorastu. Kolo organizoval klub ŠK ŠOG Nitra na našom domácom atletickom štadióne. Za veterného počasia sa umiestniť v elitnej trojke podarilo našim: Oliver Kravárik (1500m), Maroš Horňák (4x60m), Matej Chynoranský (4x60m), Róbert Pecko (4x60m), Filip Martin Hrubala (4x60m), Terézia Fančovičová (150m, diaľka), Erika Chynoranská (Kriket), Samuel Surový (1500m), Lukáš Zachar (110m prek.), Patrik Hrotko (oštep), Viktória Križanová (100m, 200m), Lesana  Koláriková (100m prek.) a Chiara Danielová (kladivo). Pred finálovým kolom súťaže družstiev, ktoré sa bude konať v septembri, sú naši mladší žiaci priebežne na 4. mieste a mladšie žiačky na 7. mieste. 

Kompletné výsledky preteku nájdete tu.


Mladší žiaci:
60m
4 Hrubala Filip Martin 8,28 7
12 Varo Matúš 8,95
17 Horňák Maroš 9,07
18 Chynoranský Matej 9,17
19 Kravarik Oliver 9,19
22 Straka Roan 9,39
24 Forro Nikolas 9,55
27 Hlúbik Matúš 9,67
28 Strnádel Patrik 9,76
30 Navrátil Adam 9,95
31 Vadovič Daniel 10,03
34 Gál Tomáš 10,22
37 Prodaj Mário 10,45
 
150m
5 Hrubala Filip Martin 19,72 6
11 Varo Matúš 21,96
12 Horňák Maroš 22,11
15 Chynoranský Matej 22,66
21 Emanuel Radovan 23,59
22 Radič Richard 24,05
23 Forro Nikolas 24,67
30 Prodaj Mário 26,50
 
1500m
1 Kravarik Oliver 5:17,42 11
6 Straka Roan 5:39,93 5
8 Hlaváček Martin 5:52,53 3
 
60m prek.
5 Hlaváček Martin 11,85 6
8 Karper Ivan 13,58 3
 
Diaľka
13 Vadovič Daniel 388
21 Strnádel Patrik 302
23 Radič Richard 294
 
Výška
6 Pecko Róbert 130 5
7 Karper Ivan 115 4
 
Guľa 3kg
11 Remiš Ondrej 7,16
13 Gál Tomáš 6,88
16 Ryšavý Sebastián 5,83
 
Kriket
11 Hlúbik Matúš 37,95
12 Pecko Róbert 37,46
17 Emanuel Radovan 34,94
19 Ryšavý Sebastián 34,34
20 Remiš Ondrej 33,79
23 Navrátil Adam 29,43
 
4x60m
2 Horňák, Chynoranský, Pecko, Hrubala 35,82 9
4 Straka, Hlaváček, Kravárik, Varo 37,22 7
7 Forro, Navrátil, Hlúbik, Remiš 38,13 4
9 Radič, Vadovič, Strnádel, Gál 40,41 2
 
Mladšie žiačky:
60m
6 Krokvicová Hana 8,75 5
17 Štrbíková Paulína 9,00
31 Chynoranská Erika 9,29
37 Michalčíková Sofia 9,37
38 Mlíchová Kamila 9,39
44 Rauschová Ema 9,67
50 Ďurišová Katarína 9,91
57 Šimončičová Adela 10,20
60 Kramárová Zuzana 10,28
 
150m
2 Fančovičová Terézia 19,87 9
13 Štrbíková Paulína 21,60 1
23 Krokvicová Hana 22,54
25 Zeleňová Tatiana 23,00
26 Kročková Natália 23,45
27 Pauleová Alžbeta 23,60
41 Ďurišová Katarína 25,30
43 Šimončičová Adela 26,37
 
1500m
5 Sedgwick Nina 5:49,86 6
9 Rauschová Ema 5:54,76 2
 
60m prek.
7 Urminská Ema 11,38 4
11 Kulichová Kristína 13,17 1
12 Valášková Gréta 13,44
 
Diaľka
3 Fančovičová Terézia 495 8
31 Mlíchová Kamila 345
 
Výška
11 Urminská Ema 125
13 Kramárová Zuzana 125
 
Guľa 3kg
6 Pecková Aneta 6,69 5
 
Kriket
3 Chynoranská Erika 49,13 8
5 Michalčíková Sofia 43,65 6
25 Kročková Natália 25,23
 
4x60m
5 Ďurišová K., Štrbíková, Chynoranská, Fančovičová 35,34 6
12 Kulichová, Šimončičová, Krokvicová, Mlíchová 38,62
 
Dorastenci:
100m F "B"
5 Kyselica Martin 12,15 2
 
100m R
4 Kročka Marek 12,68
7 Valent Ondrej 12,80
4 Kyselica Martin 12,29
6 Remiš Michal 13,23
6 Pačes Viktor 12,89
 
200m
5 Moravčík Jakub 24,39 6
9 Hrotko Patrik 24,70 2
18 Kročka Marek 26,03
20 Valent Ondrej 26,32
21 Pačes Viktor 26,41
24 Remiš Michal 28,15
 
400m
6 Kyselica Martin 57,31 5
7 Moravčík Jakub 57,34 4
 
1500m
2 Surový Samuel 5:00,16 9
 
110m prek.
3 Zachar Lukáš 18,68 9
 
Guľa 5 kg
6 Krist Tomáš 10,43 5
 
Disk 1,5 kg
5 Krist Tomáš 29,96 6
6 Branišovič Filip 27,77 5
 
Oštep 700g
1 Hrotko Patrik 37,19 11
 
Kladivo 5 kg
4 Krist Tomáš 31,48 7
5 Branišovič Filip 25,91 6
 
Dorastenky:
100m F "A"
3 Križanová Viktória 12,75 8
 
100m F "B"
6 Ďurišová Hana 13,33
 
100m R
5 Ďurišová Hana 13,34
8 Solčanyová Ľudmila 14,47
4 Hulíková Tamara 13,69
5 Haršányová Ema 14,39
6 Haydenová Hana 14,54
1 Križanová Viktória 12,68
5 Sedgwick Carina Lara 14,55
 
200m
1 Križanová Viktória 26,36 11
20 Koláriková Lesana 29,41
21 Hulíková Tamara 30,36
 
400m
8 Jindrová Estér Júlia 71,57 3
 
100m prek.
3 Koláriková Lesana 16,16 8
7 Masareová Katarína 17,67 4
 
Diaľka
6 Solčanyová Ľudmila 447 5
 
Výška
6 Mečiarová Veronika 125 5
 
Guľa 3kg
11 Danielová Chiara 9,22
12 Haršányová Kristína 9,10
17 Ščasnovičová Soňa 7,55
 
Disk 1kg
7 Danielová Chiara 21,33 4
 
Oštep 500g
5 Haršányová Kristína 27,96 6
7 Bartoňová Vanessa 22,58 4
 
Kladivo 3kg
2 Danielová Chiara 37,56 9
4 Ščasnovičová Soňa 31,08 7
 
100-200-300-400
5 Ďurišová, Masareová, Solčanyová, Koláriková 2:50,60 6

« May 2019 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz