top_image

Úspešné 3. kolo oblastnej súťaže ZsAZ

Nové Mesto nad Váhom 3. júna - Ďalšie pokračovanie oblastnej súťaže družstiev ZsAZ kategórie najmladšieho a staršieho žiactva sa konalo v Novom Meste nad Váhom. Z našich atlétov si umiestnenie "na bedni" vybojovali Samuel Sabo (60m, 4x60m), Maroš Horňák (150m, 4x60m), Šimon Karol (60m prek.), Nikolas Forro 60m prek.), Róbert Pecko (výška, kriket, 4x60m), Richard Radič (4x60m), Eliška Gašpárková (60m prek.), Krístina Kulichová (60m prek.), Kamila Mlíchová (4x60m), Adela Šimončičová (4x60m), Lucia Prvá (4x60m), Natália Kročková(4x60m), Tomáš Bleščák (60m, 4x60m), Lukáš Zachar (100m prek., 4x60m), Michal Remiš (100m prek.), Viktor Pačes (4x60m), Marek Kročka (4x60m), Chiara Danielová (disk, kladivo), Soňa Ščasnovičová (kladivo) a štafeta starších žiačok na 4x300m v zložení Tamara Hulíková, Paulína Štrbíková, Katarína Masareová a Hana Ďurišová. Po troch kolách súťaže naše družstvá aktuálne figurujú na nasledovných pozíciách: najmladší žiaci 2. miesto, najmladšie žiačky 1. miesto, starší žiaci 5. miesto a staršie žiačky 6. miesto. Pred sebou máme ešte jedno kolo staršieho žiactva na jeseň a dve kolá najmladšieho žiactva. 

Kompletné výsledky 3. kola ZsAZ nájdete tu.


Najmladší žiaci:
60m
3 Sabo Samuel 9,13 8
8 Hlúbik Matúš 9,77 3 SB
9 Forro Nikolas 9,83 2 SB
11 Radič Richard 9,98
12 Karol Šimon 10,05 SB
22 Hlavatovič Richard 10,55 SB
26 Némethy Samuel 11,51 SB
27 Mikulčík Filip 11,54
28 Rybář Jakub 11,59 SB
30 Babka Martin 11,79 SB
32 Poliačik Gabriel 11,99 SB
33 Lošonský Filip 12,31 SB
 
150m
3 Horňák Maroš 22,05 8
7 Hlúbik Matúš 24,41 4
19 Dekan Andrej 26,81 SB
20 Šilhavý Peter 27,76 SB SB
21 Šilhavý Michal 28,02
25 Mikulčík Filip 30,47
27 Lošonský Filip 35,29
 
600m
6 Radič Richard 2:14,89 5
 
60m prek.
2 Karol Šimon 13,64 9 SB
3 Forro Nikolas 13,78 8 SB
 
Diaľka
9 Forro Nikolas 357 2
10 Horňák Maroš 356 1
12 Sabo Samuel 348
17 Karol Šimon 278
18 Némethy Samuel 250
19 Babka Martin 230
20 Hlavatovič Richard 218
 
Výška
2 Pecko Róbert 125 9 SB
 
Kriket
2 Pecko Róbert 38,10 9 SB
4 Hlúbik Matúš 36,30 7 SB
16 Dekan Andrej 21,02
20 Poliačik Gabriel 16,32 SB
 
4x60m
1 Horňák, Sabo, Radič, Pecko 36,91 11
5 Šilhavý, Šilhavý, Rybář, Dekan 45,43 6
 
Najmladšie žiačky:
60m
8 Kročková Natália 9,57 3 SB
10 Zápražná Tamara 9,72 1
13 Gašpárková Eliška 9,87 SB
19 Ďurišová Katarína 10,17
22 Hrotková Natália 10,37 SB
24 Šimončičová Adela 10,51 SB
25 Šurinová Alena 10,61 SB
29 Michalčíková Bianka 10,92
31 Doffek Petra 11,11 SB
34 Báčiková Nina 11,49 SB
39 Indrišková Timea 11,88
40 Adamcová Lucia 11,95
41 Vančová Vanessa 12,09
43 Hutárová Nella 12,47
 
150m
4 Mlíchová Kamila 23,37 7
13 Prvá Lucia 25,04
17 Kulichová Kristína 25,48
21 Zacharová Lujza 26,47 SB
24 Dobošová Kamila 27,32
25 Hutárová Sára 27,37
26 Tranžík Emma 28,05
29 Adamcová Lucia 29,93
 
600m
6 Kročková Natália 2:17,18 5 SB
12 Supeková Sofia 2:28,81
13 Indrišková Tamara 2:35,99
14 Ďurišová Katarína 2:41,57
15 Vreteničková Hanah 2:43,59
16 Vreteničková Paula 2:43,81
17 Kolarovičová Nela 2:44,51
 
60m prek.
2 Gašpárková Eliška 13,09 9 SB
3 Kulichová Kristína 13,32 8
4 Mlíchová Kamila 13,56 7
7 Šurinová Alena 16,44 4
 
Diaľka
5 Gašpárková Eliška 364 6
15 Dobošová Kamila 317 SB
17 Hrotková Natália 310
19 Šimončičová Adela 304
24 Ďurišová Katarína 281
27 Michalčíková Bianka 260
28 Tranžík Emma 235
 
Výška
5 Prvá Lucia 105 6
 
Kriket
4 Zápražná Tamara 27,85 7 SB
5 Vreteničková Paula 24,60 6 SB
7 Vreteničková Hanah 22,41 4 SB
8 Indrišková Tamara 21,40 3
10 Supeková Sofia 17,82 1
11 Báčiková Nina 17,80 SB
15 Vančová Vanessa 16,19
18 Indrišková Timea 13,10
19 Kolarovičová Nela 12,80
 
4x60m
3 Mlíchová, Šimončičová, Prvá, Kročková 39,40 8
5 Dobošová, Zacharová, Zápražná, Šurinová 40,74 6
8 Hutárová, Adamcová, Tranžík, Kulichová 44,18 3
10 Pau.Vreteničková, Han.Vreteničková, Vančová, Báčiková 46,38 1
 
Starší žiaci:
60m
1 Bleščák Tomáš 7,63 11
7 Kročka Marek 7,98 4
11 Pačes Viktor 8,08
15 Zachar Lukáš 8,52
19 Šarmír Matej 8,82
25 Emanuel Radovan 9,58
 
150m
7 Pačes Viktor 20,00 4
10 Remiš Michal 20,37 1
 
300m
4 Bartek Denis 41,41 7
5 Paulíny Rastislav 41,57 6
9 Šarmír Matej 45,05 2
12 Emanuel Radovan 54,48
 
100m prek.
1 Zachar Lukáš 16,46 11
2 Remiš Michal 16,92 9
 
Diaľka
6 Paulíny Rastislav 522 5
9 Bartek Denis 145 2
 
Guľa 4kg
5 Kročka Marek 9,91 6
7 Bleščák Tomáš 9,15 4
 
4x300m
1 Pačes, Kročka, Zachar, Bleščák 2:53,81 11
 
Staršie žiačky:
60m
8 Ďurišová Hana 8,49 3
14 Krokvicová Hana 8,80
21 Štrbíková Paulína 8,95
24 Haydenová Hana 9,04
28 Frimmerová Sarah 9,24
36 Pecková Aneta 9,64
37 Sedgwick Nina 9,67
38 Rauschová Ema 9,70
39 Pauleová Alžbeta 9,98
40 Valášková Gréta 10,51
 
150m
8 Bartošovičová Terézi 21,09 3
14 Štrbíková Paulína 21,68
16 Masareová Katarína 21,82
18 Sedgwick Carina Lara 22,26
20 Haydenová Hana 22,38
25 Pecková Aneta 23,97
 
300m
12 Krokvicová Hana 50,19
16 Frimmerová Sarah 51,59
17 Sedgwick Nina 52,51
18 Zeleňová Tatiana 53,41
19 Pauleová Alžbeta 58,90
 
800m
11 Rauschová Ema 2:58,80
 
100m prek.
4 Ďurišová Hana 16,97 7
7 Masareová Katarína 17,79 4
 
300m prek.
4 Hulíková Tamara 51,99 8
9 Valášková Gréta 68,00 3
 
Diaľka
13 Chynoranská Erika 389
21 Sedgwick Carina Lara 347
22 Zeleňová Tatiana 345
23 Bartošovičová Terézi 331
25 Kramárová Zuzana 313
 
Guľa 3kg
6 Danielová Chiara 9,00 5
10 Ščasnovičová Soňa 7,95 1
16 Pecková Aneta 6,12
 
Disk 1kg
3 Danielová Chiara 19,18 8
9 Kramárová Zuzana 15,70 2
10 Ščasnovičová Soňa 15,24 1
 
Kladivo 3kg
1 Danielová Chiara 36,80 11
2 Ščasnovičová Soňa 29,28 9
 
4x300m
3 Hulíková, Štrbíková, Masareo vá, Ďurišová 3:19,90 8
6 Sedgwick, Sedgwick, Frimmero vá, Haydenová 3:23,60 5
8 Pauleová, Valášková, Rauscho vá, Zeleňová 3:57,42 3

« February 2019 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz