top_image

Úspešné 3. kolo korešpondenčnej súťaže

Trnava 12. mája - Po čase opäť prichádzajú výsledky z aprílovej korešpondenčnej súťaže Detskej atletiky. Mesiaci apríl bol v znamení krátkeho člnkového behu na 4x10m. Ukázalo sa, že v Trnave vychovávame viacero nádejných šprintérov, pretože toľkoto umiestnení v prvej desiatke z celého Slovenska sme v korešpondenčnej súťaži doposiaľ nemali. Prvé miesto získal Richard Hlavatovič (kat. 2011 a mladší), druhé miesto získali Kamila Dobošová (kat. 2009 - 2010) a Nikolas Forro (kat. 2007 - 2008), piate miesto získali Natália Hrotková a Klára Antalová (kat. 2007 - 2008) a siedme miesto získal Dominik Tomko (kat. 2011 a mladší). Veľmi nás tešia výsledky všetkých našich mladých atlétov a tešíme sa na ďalší mesiac súťaže. V mesiaci máj na všetkých čaká vytrvalostný beh. 

Kompletné výsledky celoslovenskej korešpondenčnej súťaže nájdete tu.

Dievčatá:
Mikroprípravka 2011-2012
11 Zuzana Jamrichová 2011 0.13.60
 
Miliprípravka 2009-2010
2 Kamila Dobošová 2009 0.11.20
26 Natália Huttová 2009 0.12.40
33 Petra Doffek 2009 0.12.50
59 Nina Báčiková 2009 0.12.90
64 Dominika Jankovičová 2010 0.13.00
80 Viktória Nováková 2010 0.13.20
85 Natália Kohušová 2009 0.13.30
131 Veronika Majchráková 2010 0.13.80
131 Amália Petruláková 2010 0.13.80
178 Viktória Budaiová 2010 0.14.50
 
Miniprípravka 2007-2008
5 Natália Hrotková 2008 0.10.90
5 Klára Antalová 2007 0.10.90
19 Zuzka Dršková 2007 0.11.20
19 Bianka Michalčíková 2007 0.11.20
26 Kristína Kulichová 2007 0.11.30
26 Alena Šurinová 2007 0.11.30
49 Lujza Zacharová 2007 0.11.60
68 Sofia Supeková 2008 0.11.80
84 Nela Kolarovičová 2008 0.11.90
136 Tereza Jakubíková 2008 0.12.40
146 Tímea Indrišková 2008 0.12.50
146 Ema Tranžík 2008 0.12.50
177 Lucia Adamcová 2007 0.12.70
177 Sára Hutárová 2008 0.12.70
358 Nelka Zuzčáková 2008 0.14.20
 
Prípravka 2005-2006
14 Alexandra Krajčovičová 2006 0.10.60
14 Tamara Zápražná 2006 0.10.60
14 Dominika Bernátová 2006 0.10.60
26 Katka Ďurišová 2006 0.10.80
34 Eliška Gašpárková 2006 0.10.90
61 Nina Sedgwick 2005 0.11.20
61 Dorotka Moravčíková 2006 0.11.20
92 Gréta Valášková 2005 0.11.40
101 Alžbeta Pauleová 2005 0.11.50
143 Alexandra Havlíková 2005 0.11.80
155 Paula Vreteničková 2006 0.11.90
172 Hanah Vreteničková 2006 0.12.10
189 Viki Winterová 2006 0.12.30
 
Chlapci:
Mikroprípravka 2011-2012
1. Richard Hlavatovič 2011 0.11.10
7. Dominik Tomko 2011 0.13.00
14. Matej Kukučka 2011 0.13.40
16. Bartolomej Rábara 2011 0.13.50
69. Lukáš Bínovec 2011 0.15.90
94. Oliver Habiger 2011 0.17.40
 
Miliprípravka 2009-2010
29 Andrej Dekan 2009 0.11.90
29 Filip Mikulčík 2009 0.11.90
36 Jakub Bilanič 2010 0.12.00
53 Tobiáš Zápražný 2009 0.12.20
68 Jakub Bilanič 2010 0.12.40
86 Michal Tomko 2009 0.12.60
127 Gabriel Poliačik 2009 0.13.00
127 Filip Lošonský 2009 0.13.00
136 Martin Babka 2009 0.13.10
148 Michal Šilhavý 2009 0.13.20
176 Jakub Rybář 2010 0.13.60
252 Michal Šilhavý 2009 0.14.50
304 Zoran Dubovský 2009 0.15.10
 
Miniprípravka 2007-2008
2 Nikolas Forro 2007 0.10.60
18 Šimon Karol 2008 0.11.10
68 Leon Keketi 2008 0.11.70
125 Samuel Némethy 2008 0.12.10
170 Matúš Sipina 2008 0.12.40
345 Adam Pastucha 2008 0.13.70
361 Ondrej Sivok 2007 0.13.90
 
Prípravka 2005-2006
25 Martin Hlaváček 2005 0.10.80
32 Patrik Vojtko 2006 0.10.90
32 Tomáš Ondrejička 2005 0.10.90
32 Róbert Pecko 2006 0.10.90
54 Ondrej Remiš 2005 0.11.10
54 Roan Straka 2005 0.11.10
75 Ivan Karper 2005 0.11.30
106 Matej Píšťanský 2006 0.11.60
120 Mário Prodaj 2005 0.11.70

« May 2019 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz