top_image

Súťaž družstiev ZsAZ úspešne zahájená v Trnave

Trnava 29.apríla - Oblastná súťaž družstiev ZsAZ odštartovala svojím prvým kolom na našom domácom atletickom štadióne. Predstavili sa družstvá mladších žiakov a žiačok a taktiež dorastenci, dorastenky, juniori a juniorky. Naším atlétov sa podarilo získať dovedna 17 pódiových umiestnení. Vysoko sme sa umiestňovali predovšetkým v šprintérskych a prekážkarských disciplínach, škoda, že výkony z týchto disciplín boli poznačené príliš silnou podporou vetra, a tak výkony nemôžu byť uznané ako regulárne. Prvenstvo vo svojich disciplínach si pripísali Patrik Hrotko (300m prek.), Viktória Križanová (100m), Ema Chovanová (200m), Veronika Mečiarová (300m prek.) a naša štafeta na 100-200-300-400m v zložení Viktória Križanová, Kristína Haršányová, Denia Kudlová a Veronika Mečiarová. 

Kompletné výsledky 1. kola ZsAZ ml. žiactva, dorastu a juniorov nájdete tu

Kompletné výsledky našich atlétov nájdete nižšie.


Dorastenci:
100m F "A"
6 Kyselica Martin 12,33
 
100m F "B"
7 Moravčík Jakub 12,68
 
100m R
2 Kyselica Martin 12,18
6 Moravčík Jakub 12,49
 
200m
12 Kyselica Martin 25,29
 
400m
5 Moravčík Jakub 57,89
 
1500m
4 Šimlaštík Miroslav 4:56,50
 
300m prek.
1 Hrotko Patrik 42,67
 
Guľa 5kg
7 Krist Tomáš 10,64
 
Guľa 6kg
3 Branderský Kristián 11,78
4 Žák Ivan 11,63
5 Herceg Matúš 9,63
6 Žák Andrej 9,15
 
Disk 1,5kg
5 Krist Tomáš 32,21
6 Branišovič Filip 24,30
 
Disk 1,75kg
4 Branderský Kristián 34,85
5 Bartoň Ondrej 31,46
6 Gabalec Adrián 25,59
7 Kotmúth Dávid 24,90
 
Oštep 700g
2 Hrotko Patrik 39,23
 
Kladivo 5kg
4 Branišovič Filip 23,69
5 Krist Tomáš 23,19
 
Kladivo 6kg
2 Žák Ivan 31,85
3 Žák Andrej 25,13
 
Dorastenky:
100m F "A"
1 Križanová Viktória 12,83
2 Kudlová Denisa 13,01
 
100m F "B"
2 Chovanová Ema 13,11
5 Mbontarová Chantal 13,99
 
100m R
3 Pišková Janka 14,22
1 Chovanová Ema 12,94
2 Kudlová Denisa 13,05
3 Mbontarová Chantal 13,97
6 Solčanyová Ľudmila 14,57
2 Križanová Viktória 12,73
 
200m
1 Chovanová Ema 26,70
2 Križanová Viktória 26,72
3 Kudlová Denisa 27,07
13 Mbontarová Chantal 29,16
19 Pišková Janka 30,42
 
800m
6 Frimmerová Sarah 2:56,81
 
1500m
6 Branišovičová Paulín 6:07,18
 
100m prek.
2 Mečiarová Veronika 16,04
5 Koláriková Lesana 16,62
8 Masareová Katarína 18,80
 
300m prek.
1 Mečiarová Veronika 46,89
 
Diaľka
4 Haršányová Kristína 495
10 Danielová Chiara 8,74
13 Haršányová Kristína 8,14
15 Ščasnovičová Soňa 6,76
 
Kladivo 3kg
4 Danielová Chiara 32,51
12 Ščasnovičová Soňa 23,00
 
100-200-300-400
1 Križanová, Haršányová, Kudlová, Mečiarová 2:24,89
 
Mladší žiaci:
60m
3 Hrubala Filip Martin 8,27
16 Straka Roan 9,47
 
150m
8 Moravčík Ondrej 22,64
12 Vadovič Daniel 26,77
 
600m
8 Hlaváček Martin 1:56,52
12 Chynoranský Matej 2:08,34
 
1500m
3 Straka Roan 5:56,67
 
60m prek.
6 Hlaváček Martin 13,01
 
Guľa
11 Chynoranský Matej 6,59
13 Vadovič Daniel 5,10
 
Kriket
3 Moravčík Ondrej 45,94
8 Remiš Ondrej 38,57
 
4x60m
5 Hrubala, Straka, Hlaváček, Moravčík 36,85
 
Mladšie žiačky:
60m
5 Krokvicová Hana 8,80
17 Chynoranská Erika 9,34
19 Štrbíková Paulína 9,44
25 Michalčíková Sofia 9,72
26 Pacalajová Lucia 9,77
27 Pauleová Alžbeta 9,80
31 Dobrovodská Sára 9,86
37 Rauschová Ema 10,03
44 Ďurišová Katarína 10,26
48 Sedgwick Nina 10,37
 
150m
17 Bernátová Dominika 23,60
18 Kročková Natália 23,81
19 Pecková Aneta 24,02
28 Havlíková Alexandra 25,08
29 Fáberová Nataša 25,20
 
600m
11 Sedgwick Nina 2:04,33
13 Dobrovodská Sára 2:05,84
16 Rauschová Ema 2:08,55
24 Pauleová Alžbeta 2:21,58
27 Valášková Gréta 2:23,06
 
60m prek.
7 Urminská Ema 11,52
12 Fáberová Nataša 13,19
17 Valášková Gréta 14,40
 
Diaľka
7 Urminská Ema 396
 
Guľa 3kg
8 Pecková Aneta 6,37
 
Kriket
2 Chynoranská Erika 46,18
4 Pacalajová Lucia 43,35
6 Michalčíková Sofia 38,43
14 Bernátová Dominika 27,02
18 Krokvicová Hana 23,25
20 Havlíková Alexandra 22,10
31 Štrbíková Paulína 14,00
 
4x60m
8 Krokvicová, Urminská, Chynoranská, Bernátová 37,00
13 Dobrovodská, Pecková, Fáberová, Pacalajová 38,80
15 Štrbíková(, Ďurišová, Kročková, Rauschová 39,29
17 Valášková, Pauleová, Havlíková, Sedgwick 39,93

« May 2019 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz