top_image

Slávisti uspeli aj na 2. kole oblastnej súťaže ZsAZ

Trnava 14. mája - Oblastná súťaž družstiev Západoslovenského atletického zväzu pokračovala počas víkendu 2. kolom najmladšieho a staršieho žiactva u nás v Trnave. Družstvá našich najmladších žiakov aj žiačok celkovo zvíťazili a pripísali si veľmi dôležité body do celkového hodnotenia celoročnej súťaže družstiev. Darilo sa aj naším starším žiakom a žiačkam, medailovú umiestnenie získali Tomáš Bleščák, Denis Bartek, Lukáš Zachar, Michal Remiš, Rastislav Paulíny, Chiara Danielová, Soňa Ščasnovičová a medzi najmladšími žiakmi sa umiestnili v prvej trojke Maroš Horňák, Richard Radič, Šimon Karol, Nikolas Forro, Leon Keketi, Hlúbik Matúš, Kamila Mlíchová, Renáta Jamrichová, Alexandra Krajčovičová, Bernátová Dominika, Adela Šimončičová, Natália Kročková, Lucia Prvá, Katka Ďurišová a Eliška Gašpárková. Kompletné výsledky 2. kola ZsAZ najmladšieho a staršieho žiactva nájdete tu

 

2. kolo ZsAZ najmladších a starších žiakov, Trnava, 14.5.2017


Starší žiaci:
60m
2 Bleščák Tomáš 7,67 SB
10 Karol Timotej 7,95 SB
14 Kročka Marek 8,10 SB
15 Pačes Viktor 8,13 SB
18 Paulíny Rastislav 8,23 SB
19 Suchán Branislav 8,26
22 Remiš Michal 8,36 SB
 
150m
9 Karol Timotej 19,69 SB
12 Pačes Viktor 19,84
 
300m
3 Bleščák Tomáš 40,61
11 Pačes Viktor 44,80 SB
 
3000m
2 Bartek Denis 10:55,68
 
100m prek.
1 Zachar Lukáš 16,02
2 Remiš Michal 16,89 SB
 
300m prek.
1 Zachar Lukáš 47,96 SB
 
Diaľka
4 Paulíny Rastislav 509
10 Karol Timotej 472
 
Výška
3 Bartek Denis 153 SB
 
Guľa 4kg
6 Kročka Marek 10,09 SB
12 Remiš Ondrej 5,69
 
Oštep 600g
11 Remiš Ondrej 15,46
 
4x60m
3 Paulíny, Remiš, Zachar, Bleščák 32,10
 
Staršie žiačky:
60m
5 Ďurišová Hana 8,42
24 Štrbíková Paulína 9,22 SB
31 Frimmerová Sarah 9,51 SB
34 Rauschová Ema 9,84
 
150m
11 Ďurišová Hana 20,88
16 Nováková Soňa 21,22
28 Solčanyová Ľudmila 22,23
31 Haydenová Hana 22,59 SB
38 Bartošovičová Terézi 24,04
40 Havlíková Alexandra 24,52 SB SB
 
300m
32 Faithová Karolína 61,53
 
800m
7 Sedgwick Nina 2:47,18 SB
8 Frimmerová Sarah 2:51,39 SB
13 Pauleová Alžbeta 3:29,59
14 Valášková Gréta 3:32,55
 
2000m
6 Rauschová Ema 8:49,70
 
100m prek.
7 Hulíková Tamara 17,84 SB
8 Beťková Júlia 17,89
9 Masareová Katarína 18,36 SB
 
300m prek.
7 Hulíková Tamara 55,87
9 Masareová Katarína 58,94
 
Diaľka
11 Solčanyová Ľudmila 439 SB
25 Haydenová Hana 387 SB
34 Pauleová Alžbeta 341
37 Sedgwick Nina 329
39 Faithová Karolína 302
41 Valášková Gréta 270
 
Výška
13 Beťková Júlia 130
19 Nováková Soňa 130 SB
26 Bartošovičová Terézi 120
 
Guľa
4 Danielová Chiara 9,44 SB
11 Ščasnovičová Soňa 6,84 SB
 
Kladivo
1 Danielová Chiara 33,60
2 Ščasnovičová Soňa 26,20
 
4x60m
6 Solčanyová, Štrbíková, Masareová, Ďurišová 35,07
10 Hulíková, Haydenová, Pauleová, Nováková 35,80
14 Sedgwick, Frimmerová, Valášková, Havlíková 38,67
 
Najmladší žiaci:
60m
2 Horňák Maroš 9,35 9
4 Pecko Róbert 9,45 7
6 Forro Nikolas 10,00 5
10 Hlúbik Matúš 10,14 1
11 Karol Šimon 10,27
14 Bilanič Ján 10,44
15 Navratil Adam 10,45
21 Sipina Matúš 10,74
25 Keketi Leon 11,07
28 Mikulčík Filip 11,40
29 Bilanič Jakub 11,64
230Hlavatovič Richard 11,67
33 Rybář Jakub 11,76
36 Pastucha Adam 11,95
36 Némethy Samuel 11,95
38 Fedorišin Tadeáš 12,26
39 Poliačik Gabriel 12,46
42 Bošnák Filip 12,79
43 Rábara Bartolomej 13,40
44 Šimo Sebastian Ma 13,44
45 Dubovský Zoran 14,66
46 Binovec Lukáš 14,98
 
150m
2 Radič Richard 24,50 9
7 Dekan Andrej 27,19 4
8 Šilhavý Michal 28,34 3
9 Zápražný Tobiáš 28,83 2
10 Babka Martin 29,48 1
12 Šilhavý Peter 29,59
 
600m
6 Sabo Samuel 2:14,54 5
10 Navratil Adam 2:19,60 1
 
60m prek.
1 Karol Šimon 13,65 11
2 Forro Nikolas 14,32 9
3 Keketi Leon 15,07 8
 
Diaľka
9 Frimmer Lukáš 255 2
 
Výška
1 Pecko Róbert 120 10
 
Kriket
1 Hlubík Matúš 35,94 11
3 Radič Richard 33,86 8
10 Horňák Maroš 25,62 1
16 Bilanič Ján 22,96
19 Frimmer Lukáš 21,51
23 Bilanič Jakub 18,32
28 Némethy Samuel 15,59
30 Zápražný Tobiáš 13,71
31 Poliačik Gabriel 12,95
34 Mikulčík Filip 5,41
 
4x60m
1 Horňák, Sabo, Radič, Pecko 37,29 11
4 Hlúbik, Navratil, Karol, Forro 39,01 7
9 Sipina, Jakub Bilanič, Ján Bilanič, Dekan 44,72 2
10 Keketi, Mikulčík, Zápražný, Hlavatovič 46,01 1
12 P. Šilhavý, M. Šilhavý, Bošnák, Rybář 47,56
 
Najmladšie žiačky:
60m
3 Mlíchová Kamila 9,44 8
5 Gašpárková Eliška 10,02 6
6 Prvá Lucia 10,04 5
9 Ďurišová Katarína 10,21 2
15 Indrišková Tamara 10,79
16 Dršková Zuzka 10,84
19 Straková Sofia 10,95
22 Doffek Petra 11,25
26 Budaiová Viktória 11,47
27 Huttová Natália 11,50
29 Vreteničková Hanah 11,67
31 Nováková Viktória 11,88
32 Vančová Vanessa 11,90
33 Tranžík Emma 11,95
35 Báčiková Nina 12,09
 
150m
3 Jamrichová Renata 23,11 8
4 Kročková Natália 23,75 7
5 Bernátová Dominika 23,86 6
6 Kračovičová Alexandr 24,13 5
9 Zápražná Tamara 24,72 2
11 Šimončičová Adela 25,45
17 Šurinová Alena 27,13
18 Supeková Sofia 27,27
22 Vreteničková Paula 30,10
 
600m
1 Jamrichová Renata 2:01,16 11
8 Ďurišová Katarína 2:16,68 3
11 Dršková Zuzka 2:18,74
18 Dobošová Kamila 2:31,08
24 Indrišková Timea 2:43,95
 
60m prek.
4 Gašpárková Eliška 14,52 7
 
Diaľka
11 Dobošová Kamila 306
14 Michalčíková Bianka 269
18 Indrišková Timea 246
 
Výška
1 Kračovičová Alexandra 110 11
 
Kriket
2 Bernátová Dominika 34,06 9
4 Kročková Natália 29,18 7
6 Michalčíková Bianka 27,96 5
8 Šimončičová Adela 26,39 3
11 Zápražná Tamara 24,71
13 Indrišková Tamara 22,90
18 Šurinová Alena 19,35
19 Vreteničková Hanah 19,22
20 Supeková Sofia 19,13
24 Vančová Vanessa 17,34
25 Tranžík Emma 16,94
26 Prvá Lucia 16,63
27 Vreteničková Paula 15,95
37 Báčiková Nina 10,01
38 Straková Sofia 9,52
 
4x60m
1 Šimončičová, Kročková, Prvá, Mlíchová 37,95 11
2 Ďurišová, Gašpárková, Jamrichová, Bernátová 38,63 9
7 Zápražná, Šurinová, Dobošová,Vreteničková 41,04 4
10 Dršková, Huttová, Budaiová, Nováková 47,08 1

« February 2019 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz