top_image

Na HM-AZB deväť medailových umiestnení Slávistov

Bratislava 4. februára - Naši atléti sa zúčastnili aj halových majstrovstiev Bratislavy, kde si otestovali svoju pripravenosť pred halovým šampionátom západoslovenskej oblasti. Prvenstvo si vybojovali Viktória Križanová v behu na 60m dorasteniek výkonom v rozbehoch 8,12 s., Denisa Kudlová v rovnakej kategórií v behu na 400m časom 1:02,58 min. a hneď dve prvenstvá získal Matej Pobjecký, najskôr v behu na 60 m mladších žiakov časom 8,53 s a následne v skoku do diaľky výkonom 475 cm. Druhé miesto pridali Hana Kovačicová v skoku do výšky žien výkonom 140 cm a Renátka Jamrichová, naša najmladšia členka výpravy v na HM-AZB v behu na 600 m časom 1:59,07 min. Bronzové priečky pre Sláviu vybojovali Tomáš Bleščák v behu na 60 m starších žiakov časom 8,09 s., Julka Beťková v skoku do diaľky starších žiačok výkonom 447 cm a Ondrej Moravčík v skoku do výšky mladších žiakov výkonom 130 cm.

Kompletné výsledky HM-AZB nájdete tu.

Ženy:
Výška
2 KOVAČICOVÁ Hana 140
 
Dorastenky:
60 m sumár
1 KRIŽANOVÁ Viktória 8,12 PB 0,177
 
60m F "A"
2 KRIŽANOVÁ Viktória 8,12 PB 0,153
 
400m
1 (204) KUDLOVÁ Denisa 1:02,58 PB 0,258
 
Starší žiaci:
60m sumár
3 BLEŠČÁK Tomáš 8,09 PB 0,258
 
60m F "B"
2 BLEŠČÁK Tomáš 8,04 0,278
 
150m
5 BLEŠČÁK Tomáš 19,95 PB
9 KROČKA Marek 21,74 PB
 
Guľa 4 kg
6 KROČKA Marek 9,18
 
Staršie žiačky:
60m sumár
13 BEŤKOVÁ Júlia 8,93 SB 0,218
16 HULÍKOVÁ Tamara 9,19 PB 0,215
 
60m F "B"
6 BEŤKOVÁ Júlia 9,02 0,241
8 HULÍKOVÁ Tamara 9,20 0,268
 
60m prek
6 HULÍKOVÁ Tamara 10,98 0,215
 
Diaľka
3 BEŤKOVÁ Júlia 447 SB
 
Mladší žiaci:
60m sumár
1 POBJECKÝ Matej 8,53 PB 0,247
 
60m F "B"
1 POBJECKÝ Matej 8,59 0,241
 
150m
11 MORAVČÍK Ondrej 24,04 PB
 
Diaľka
1 POBJECKÝ Matej 475 PB
 
Výška
3 MORAVČÍK Ondrej 130 PB
 
Mladšie žiačky:
13 KROKVICOVÁ Hana 9,24 0,201
23 CHYNORANSKÁ Erika 9,64 PB 0,231
28 URMINSKÁ Ema 9,76 0,200
30 DOBROVODSKÁ Sára 9,93 PB 0,233
 
60m F "B"
5 KROKVICOVÁ Hana 9,19 0,216
 
150m
18 KROKVICOVÁ Hana 23,78
23 CHYNORANSKÁ Erika 24,31 PB
 
600m
2 (72) JAMRICHOVÁ Renata 1:59,07
8 (33) DOBROVODSKÁ Sára 2:08,50 PB
 
60m prek.
7 URMINSKÁ Ema 13,04 0,268
 
Diaľka
28 PACALAJOVÁ Lucia 309
 
Výška
6 PACALAJOVÁ Lucia 115

« February 2019 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz