top_image

Najmladší žiaci a žiačky budú prázdninovať na priebežnom 1. a 2. mieste v súťaži ZsAZ

Trenčín 10. júna - Posledné predprázdninové kolo oblastnej súťaže družstiev ZsAZ kategórií mladšieho a najmladšieho žiactva sa konalo v Trenčíne. Umiestnenie v prvej trojke si vybojovali Tezéria Fančovičová (60m, diaľka, 4x60m), Hana Krokvicová (4x60m), Ema Urminská (4x60m), Paulína Štrbíková (4x60m), Šimon Karol (60m prek.), Róbert Pecko (kriket, výška, 4x60m), Matúš Hlúbik (kriket), Maroš Horňák (4x60m), Samuel Sabo (4x60m), Tadeáš Zápražný (4x60m), Kamila Mlíchová (150m), Gašpárková Eliška (60m prek.), Kristína Kulichová (60m prek.) a Bernátová Dominika (kriket). Družstvo našich najmladších žiakov je pred posledným kolom priebežne na 2. mieste a najmladšie žiačky priebežne v súťaži vedú. 

Kompletné výsledky nájdete tu.



Mladší žiaci:
60m
9 Straka Roan 9,44
18 Prodaj Mário 10,78
 
600m
18 Prodaj Mário 10,78
9 Hlaváček Martin 1:58,82
13 Emanuel Radovan 2:07,94
19 Prodaj Mário 2:41,28
 
60m
6 Hlaváček Martin 12,36
7 Karper Ivan 15,26
 
Výška
5 Karper Ivan 120
 
Guľa 3kg
8 Remiš Ondrej 7,17
 
Kriket
11 Remiš Ondrej 35,97
15 Emanuel Radovan 32,40
 
Mladšie žiačky:
60m
2 Fančovičová Terézia 8,56
9 Štrbíková Paulína 9,07
9 Krokvicová Hana 9,07
30 Rauschová Ema 9,79
31 Pauleová Alžbeta 9,80
32 Pecková Aneta 9,89
 
150m
11 Krokvicová Hana 22,07
15 Štrbíková Paulína 22,14
24 Zeleňová Tatiana 23,78
25 Rauschová Ema 23,85
 
600m
7 Sedgwick Nina 1:58,45
 
60m prek.
7 Urminská Ema 12,07
 
Diaľka
1 Fančovičová Terézia 491
15 Pauleová Alžbeta 350
20 Zeleňová Tatiana 340
28 Havlíková Alexandra 285
 
Výška
4 Urminská Ema 130
 
Guľa 3kg
9 Pecková Aneta 6,91
 
Kriket
13 Pecková Aneta 28,37
17 Havlíková Alexandra 24,17
19 Sedgwick Nina 20,62
 
4x60m
2 Krokvicová, Urminská, Štrbíková, Fančovičová  34,58
10 Sedgwick, Pauleová, Zeleňová, Havlíková 38,35
 
Najmladší žiaci:
60m
5 Forro Nikolas 9,71
6 Jarabica Juraj 9,77
7 Hlúbik Matúš 9,91
12 Jarabica Ondrej 10,52
15 Dekan Andrej 10,82
16 Karol Šimon 10,85
17 Zápražný Tobiáš 10,91
18 Hlavatovič Richard 11,05
20 Šilhavý Peter 11,25
21 Šilhavý Michal 11,31
23 Mikulčík Filip 11,42
27 Poliačik Gabriel 12,30
 
150m
4 Horňák Maroš 23,32
6 Hlúbik Matúš 24,26
11 Sabo Samuel 25,32
19 Zápražný Tobiáš 28,27
21 Mikulčík Filip 28,60
 
1000m
6 Dekan Andrej 4:13,50
 
60m prek.
3 Karol Šimon 13,73
4 Forro Nikolas 13,83
 
Diaľka
7 Forro Nikolas 370
9 Jarabica Juraj 357
13 Horňák Maroš 336
15 Jarabica Ondrej 285
18 Poliačik Gabriel 241
 
Výška
1 Pecko Róbert 125 =SB
6 Sabo Samuel 105
 
Kriket
2 Pecko Róbert 39,78
3 Hlúbik Matúš 36,94
 
Kriket
16 Poliačik Gabriel 16,52
 
4x60m
1 Horňák, Sabo, Zápražný, Pecko 37,89
5 Šilhavý, Šilhavý, Jarabica, Mikulčík 44,78
 
Najmladšie žiačky:
60m
8 Bernátová Dominika 9,58
11 Zápražná Tamara 9,84
13 Gašpárková Eliška 9,89
21 Hrotková Natália 10,39
22 Ďurišová Katarína 10,43
30 Dršková Zuzka 10,79
32 Hutárová Sára 11,06
34 Kolarovičová Nela 11,12
35 Zacharová Lujza 11,15
37 Jakubíková Tereza Ro 11,30
42 Báčiková Nina 11,80
43 Tranžík Emma 11,85
45 Vančová Vanessa 11,91
48 Hutárová Nella 12,49
49 Adamcová Lucia 12,57
 
150m
3 Mlíchová Kamila 23,12
13 Prvá Lucia 25,38
15 Hrotková Natália 25,89
26 Vreteničková Hanah 28,71
27 Tranžík Emma 28,95
28 Vreteničková Paula 29,67
33 Adamcová Lucia 32,13
 
1000m
8 Dršková Zuzka 4:04,80
10 Ďurišová Katarína 4:10,03
 
60m prek.
2 Gašpárková Eliška 12,98
3 Kulichová Kristína 13,31
5 Mlíchová Kamila 13,48
14 Šurinová Alena 15,41
 
Diaľka
7 Gašpárková Eliška 352
18 Kulichová Kristína 302
19 Dobošová Kamila 289
21 Šurinová Alena 278
 
Výška
6 Prvá Lucia 100
 
Kriket
2 Bernátová Dominika 33,46
6 Zápražná Tamara 27,74
8 Vreteničková Paula 23,42
10 Vreteničková Hanah 20,63
11 Zacharová Lujza 18,17
13 Dobošová Kamila 17,24
14 Vančová Vanessa 16,58
17 Kolarovičová Nela 11,21
 
4x60m
4 Zápražná, Zacharová, Dobošová, Šurinová 40,35
5 Bernátová, Prvá, Mlíchová, Kulichová 40,89
10 Adamcová, Tranžík, Hrotková, Jakubíková 44,98
11 Vančová, Vreteničková, Vreteničková, Báčiková 45,02

« May 2019 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz