top_image

Mladí slávisti trikrát na stupni víťazov

Bratislava 11. marca - V rámci HM-SR sa konali aj mládežnícke atletické preteky pre starších, mladších a najmladších žiakov. Naša široká výprava sa počínala veľmi dobre a mladí Slávisti si odniesli viacero medailových umiestnení. Zhodne tretie miesta a teda bronzové medaile si domov odniesli Kamila Mlíchová v behu na 60m najmladších žiačok výkonom 9,82s, Róbert Pecko taktiež v behu na 60m najmladších žiakov výkonom 9,17s a do tretice Tomáš Bleščák v behu na 60m starších žiakov výkonom 8,10s.

Kompletné výsledky mládežníckych pretekov nájdete tu

Najmladší žiaci:
60m
3 (329) PECKO Róbert 9,17 PB 0,432
6 (315) HORŇÁK Maroš 9,51 PB 0,266
38 (325) MIKULČÍK Filip 11,40 PB 0,254
45 (313) HLAVATOVIČ Richard 11,91 0,322
47 (327) NÍZL Marek 12,53 PB 0,333
48 (323) LOŠONSKÝ Filip 12,98 0,344
 
600m
18 (315) HORŇÁK Maroš 2:20,12
36 (325) MIKULČÍK Filip 2:38,54
38 (327) NÍZL Marek 2:55,22
40 (323) LOŠONSKÝ Filip 3:09,30
41 (313) HLAVATOVIČ Richard 3:13,03
 
Mladší žiaci:
60m
23 (336) REMIŠ Ondrej 9,94 0,176
=29 (345) VADOVIČ Daniel 10,34 PB 0,232
36 (310) GÁL Tomáš 10,86 0,199
 
600m
20 (336) REMIŠ Ondrej 2:20,96
22 (345) VADOVIČ Daniel 2:22,84
27 (310) GÁL Tomáš 2:35,89
 
Starší žiaci:
60m
3 (295) BLEŠČÁK Tomáš 8,10 0,195
7 (320) KROČKA Marek 8,34 PB 0,209
13 (335) REMIŠ Michal 8,77 PB 0,270
 
300m
9 (348) ZACHAR Lukáš 46,89
11 (320) KROČKA Marek 47,06 PB
17 (335) REMIŠ Michal 50,38 PB
 
Mladšie žiačky:
60m
8 (322) KROKVICOVÁ Hana 9,08 SB 0,200
=17 (318) CHYNORANSKÁ Erika 9,38 PB 0,208
28 (334) RAUSCHOVÁ Ema 9,74 PB 0,238
29 (328) PAULEOVÁ Alžbeta 9,79 PB 0,191
35 (330) PECKOVÁ Aneta 10,17 PB 0,298
=36 (305) FÁBEROVÁ Nataša 10,18 PB 0,217
38 (339) SEDGWICK Nina 10,19 0,243
39 (311) HAVLÍKOVÁ Alexandra 10,21 PB 0,256
48 (346) VALÁŠKOVÁ Gréta 10,73 0,299
50 (314) HLUBINOVÁ Izabela 10,87 0,440
52 (306) FAITHOVÁ Karolína 11,05 0,198
 
600m
7 (334) RAUSCHOVÁ Ema 2:04,02 PB
12 (339) SEDGWICK Nina 2:12,79
19 (305) FÁBEROVÁ Nataša 2:18,18
27 (328) PAULEOVÁ Alžbeta 2:23,11
28 (346) VALÁŠKOVÁ Gréta 2:23,37
 
Najmladšie žiačky:
60m
=3 (326) MLÍCHOVÁ Kamila 9,82 PB 0,257
5 (321) KROČKOVÁ Natália 9,90 0,222
17 (304) ĎURIŠOVÁ Katarína 10,49 0,125
19 (343) ŠIMONČIČOVÁ Adela 10,55 PB 0,278
27 (303) DRŠKOVÁ Zuzka 10,85 PB 0,247
29 (302) DOBOŠOVÁ Kamila 10,89 PB 0,177
31 (349) ZACHAROVÁ Lujza 10,95 PB 0,155
34 (316) HROTKOVÁ Natália 11,03 0,222
36 (344) ŠURINOVÁ Alena 11,24 0,322
38 (317) HUTÁROVÁ Sára 11,57 0,400
41 (347) WINTEROVÁ Viktória 12,50 0,433
43 (446) HORVÁTHOVÁ Viktória 13,25 0,232
 
600m
12 (321) KROČKOVÁ Natália 2:20,72
16 (326) MLÍCHOVÁ Kamila 2:24,62
17 (302) DOBOŠOVÁ Kamila 2:26,00
21 (304) ĎURIŠOVÁ Katarína 2:27,82
24 (314) HLUBINOVÁ Izabela 2:30,72
26 (316) HROTKOVÁ Natália 2:32,20
27 (344) ŠURINOVÁ Alena 2:32,75
29 (349) ZACHAROVÁ Lujza 2:36,58
34 (343) ŠIMONČIČOVÁ Adela 2:44,10
 
Staršie žiačky:
60m
13 (324) MASAREOVÁ Katarína 9,06 PB 0,428
15 (340) SOLČANYOVÁ Ľudmila 9,12 SB 0,212
23 (338) SEDGWICK Carina Lara 9,38 0,209
25 (312) HAYDENOVÁ Hana 9,56 PB 0,234#
26 (308) FRIMMEROVÁ Sarah 9,66 0,298
28 (301) DIMITROVOVÁ Lea 9,72 0,388
 
300m
13 (340) SOLČANYOVÁ Ľudmila 49,33
21 (324) MASAREOVÁ Katarína 51,41 PB
28 (312) HAYDENOVÁ Hana 52,46 PB
30 (338) SEDGWICK Carina Lara 53,36
31 (301) DIMITROVOVÁ Lea 54,47
32 (308) FRIMMEROVÁ Sarah 55,20

Halové mládežnícke preteky 2017

« May 2019 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz