top_image

Do súťaže družstiev ZsAZ st. a najml. žiactva najlepšie vstúpili naše najmladšie žiačky

Nové Zámky 1. mája - Úvod do sezóny Západoslovenského atletického zväzu majú za sebou aj naši najmladší a starší žiaci. V Nových Zámkoch sa predstavili družstvá našich atlétov a atlétok v oboch vekových kategóriách a predviedli viacero pekný výkonov. V prvej trojke sa z našich umiestnili Róbert Pecko (60m, kriket), Šimon Karol (60m prek.), Leon Keketi (60m prek.), Kamila Mlíchová (60m), Zuzka Dršková (600m), Natália Kročková (kriket), Tamara Zápražná (kriket), Natália Kročková, Kamila Mlíchová, Katka Ďurišová, Eliška Gašpárková (4x60m), Denis Bartek (800m), Lukáš Zachar (60m prek.), Michal Remiš (60m prek.), Rastislav Paulíny (diaľka), Rastislav Paulíny, Lukáš Zachar, Michal Remiš, Denis Bartek (4x300m), Chiara Danielová (kladivo) a Soňa Ščasnovičová (kladivo). V súťaži družstiev sa na 1. kole najviac darilo našim najmladším žiačkam, ktoré s prehľadom zvíťazili. Najmladší žiaci sa umiestnili na 4. mieste, staršie žiačky na 6. mieste a starší žiaci na 5. mieste. V súťaži družstiev máme pred sebou ešte 4 kolá súťaže u najmladšieho žiactva a 3 kolá u staršieho žiactva. 

Kompletné výsledky 1. kola nájdete tu.
Spravodaj  po 1. kole starších žiakov nájdete tu a po 1. kole najmladších žiakov tu.


Najmladší žiaci:
3 Pecko Róbert 9,39 8
5 Forro Nikolas 9,90 6 SB
7 Karol Šimon 10,21 4
16 Dekan Andrej 10,89 SB
19 Sipina Matúš 11,04 SB
20 Kolník Matúš 11,11
27 Šilhavý Michal 11,55 SB
30 Šilhavý Peter 11,76 SB
31 Hlavatovič Richard 11,85 SB
32 Rybář Jakub 12,13 SB
33 Babka Martin 12,27 SB
35 Dubovský Zoran 14,60
 
150m
10 Keketi Leon 30,07 1
11 Némethy Samuel 31,39
 
600m
11 Dekan Andrej 2:29,19
 
60m prek.
2 Karol Šimon 13,90 9
3 Keketi Leon 16,87 8
 
Diaľka
8 Némethy Samuel 253 3
 
Kriketka
2 Pecko Róbert 37,63 9 SB
16 Forro Nikolas 21,59
18 Šilhavý Michal 19,54
 
4x60m
5 Rybář, Šilhavý, Šilhavý, Sipina 40,32 6
8 Dekan, Forro, Karol, Pecko 44,93 3
9 Babka, Dubovský, Keketi, Némethy 50,79 2
 
Najmladšie žiačky:
60m
3 Mlíchová Kamila 9,62 8 SB
4 Zápražná Tamara 9,64 7 SB
5 Kračovičová Alexandr 9,66 6
8 Gašpárková Eliška 10,04 3
10 Ďurišová Katarína 10,16 1 SB
11 Prvá Lucia 10,24
19 Dobošová Kamila 10,62 SB
20 Hrotková Natália 10,63 SB
21 Antalová Klára 10,64
25 Supeková Sofia 10,95
26 Šurinová Alena 11,03 SB
34 Hutárová Sára 11,38 SB
35 Adamcová Lucia 11,44
36 Doffek Petra 11,45 SB
37 Tranžík Emma 11,46
47 Vančová Vanessa 12,50
 
150m
4 Kročková Natália 24,02 7 SB
15 Zacharová Lujza 27,70 SB
18 Mikulčíková Bianka 28,55
19 Vreteničková Hanah 28,99
21 Nováková Viktória 31,41
 
600m
3 Dršková Zuzka 2:17,38 8
6 Ďurišová Katarína 2:20,64 5 SB
7 Dobošová Kamila 2:22,25 4
2 Gašpárková Eliška 13,74 11
 
Kriketka
2 Kročková Natália 27,62 9 SB
3 Zápražná Tamara 27,47 8
5 Michalčíková Bianka 25,34 6
8 Vreteničková Hanah 21,04 3
16 Supeková Sofia 18,35
21 Antalová Klára 16,92
23 Zacharová Lujza 16,54 SB
24 Vančová Vanessa 15,36
25 Šurinová Alena 15,31
 
4x60m
2 Kročková, Mlíchová, Ďurišová, Gašpárková 39,51 9
5 Šurinová, Zacharová, Dobošová, Zápražná 41,48 6
10 Adamcová, Tranžík, Vančová, Vreteničková 47,63 1
11 Doffek, Nováková, Huttová, Dršková 48,39
 
Starší žiaci:
60m
11 Pačes Viktor 8,26
13 Karol Timotej 8,33
20 Bartek Denis 8,87
22 Šarmír Matej 9,01
 
150m
11 Paulíny Rastislav 20,01
14 Karol Timotej 20,27
15 Zachar Lukáš 20,33
17 Pačes Viktor 20,74
20 Remiš Michal 21,25
21 Šarmír Matej 22,47
 
300m
10 Pačes Viktor 46,33 1
11 Šarmír Matej 48,68
 
800m
3 Bartek Denis 02:15,49 8
 
100m prek.
1 Zachar Lukáš 15,79 11
2 Remiš Michal 17,25 9
 
Diaľka
3 Paulíny Rastislav 511 8
6 Karol Timotej 459 5
 
4x300m
2 Paulíny, Zachar, Remiš, Bartek  02:56,18 9
 
Staršie žiačky:
60m
17 Nováková Soňa 9,17
25 Štrbíková Paulína 9,54
34 Frimmerová Sarah 9,85
37 Rauschová Ema 10,07
 
150m
25 Sedgwick Carina Lara 22,96
28 Masareová Katarína 23,23
30 Frimmerová Sarah 23,49
31 Štrbíková Paulína 23,66
 
300m
12 Hulíková Tamara 50,24
14 Sedgwick Nina 52,30
17 Bartošovičová Terézi 58,55
 
800m
16 Rauschová Ema 3:00,58
18 Dimitrovová Lea 3:04,36
 
100m prek.
7 Hulíková Tamara 18,33 4
9 Masareová Katarína 19,07 2
13 Bartošovičová Terézi 22,94
 
Diaľka
4 Sedgwick Carina Lara 423 7
8 Masareová Katarína 395 3
9 Nováková Soňa 388 2
 
Guľa 3kg
5 Danielová Chiara 8,83 6
17 Ščasnovičová Soňa 6,43
 
Kladivo 3kg
1 Danielová Chiara 33,73 11
3 Ščasnovičová Soňa 27,10 8

« February 2019 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz