top_image

2. kolo ZsAZ ml.žiactva, dorastu a juniorov

Nové Zámky 7. mája - Oblastná súťaž družstiev ZsAZ mala počas víkendu na programe 2. kolu kategórií mladšieho žiactva, dorastu a juniorov. Naši pretekári sa opäť prezentovali veľmi peknými výkonmi a vytvorili si viacero osobných rekordov. Medzi najkvalitnejšie patrili Matej Lánik (200m 22,44 s), Viki Križanová (100m 13,15 s), Denisa Kudlová (13,28 s), Petra Mihoková (100m 13,33 s), Veronika Mečiarová (400m prek. 1:05,93 min), Petra Mihoková (diaľka 520 cm), Terka Fančovičová (150m 20,83 s), Erika Chynoranská (kriket 44,76 m) a Ondrej Moravčík (kriket 48,30 m). Naši dorastenci a dorastenky v súťaži družstiev bojujú o postup na M-SR družstiev. Po 1. kole boli dorastenky na priebežnom 3. mieste, jednu priečku za postupom na M-SR. Dorastenci boli 5., pričom postupujú prvé tri družstvá.

Kompletné výsledky 2. kola ZsAZ ml. žiactva, dorastu a juniorov nájdete tu.

Mladší žiaci:
60m
18 Straka Roan 9,82
 
150m
6 Moravčík Ondrej 23,38 SB
13 Strnádel Patrik 26,31
14 Remiš Ondrej 27,23
15 Gál Tomáš 27,69
 
600m
6 Straka Roan 2:03,51 SB
 
1500m
5 Hlaváček Martin 5:52,40
12 Vadovič Daniel 7:08,38
 
60m prek.
4 Hlaváček Martin 12,39 SB
 
Guľa 3kg
9 Strnádel Patrik 7,20
15 Gál Tomáš 6,53
 
Kriket
2 Moravčík Ondrej 48,30 SB
7 Remiš Ondrej 35,05
15 Vadovič Daniel 24,49
 
4x60m
7 Remiš, Straka, Hlaváček, Moravčík 39,30
 
Mladšie žiačky:
60m
11 Štrbíková Paulína 9,54 SB
17 Dobrovodská Sára 9,82 SB
29 Faithová Karolína 10,77 SB
 
150m
3 Fančovičová Terézia 20,83 SB
11 Krokvicová Hana 23,11 SB
14 Chynoranská Erika 23,64 SB
17 Sedgwick Nina 24,38
21 Pecková Aneta 24,86 SB
39 Valášková Gréta 28,14
 
600m
12 Sedgwick Nina 2:03,92 SB
19 Dobrovodská Sára 2:10,30
 
60m prek.
8 Urminská Ema 11,67
12 Fáberová Nataša 12,64 SB SB
17 Valášková Gréta 14,59
 
Diaľka
18 Fáberová Nataša 347 SB
19 Kramárová Zuzana 330
26 Havlíková Alexandra 274 SB
 
Výška
6 Fančovičová Terézia 130 SB
9 Urminská Ema 125
20 Kramárová Zuzana 110
 
Guľa
12 Pecková Aneta 6,08
17 Krokvicová Hana 5,32
18 Pauleová Alžbeta 3,92
 
Kriket
3 Chynoranská Erika 44,76
15 Havlíková Alexandra 27,88 SB
31 Faithová Karolína 16,26
 
4x60m
4 Krokvicová, Urminská, Chynoranská, Fančovičová 35,14
11 Štrbíková, Dobrovodská, Fáberová, Pecková 38,42
16 Faithová, Valášková, Sedgwick, Havlíková 40,90
 
Dorastenci a juniori:
100m R
5 Kyselica Martin 12,74 SB
2 Lánik Matej 11,33
4 Moravčík Jakub 12,85 SB
4 Valent Ondrej 13,39
 
100m F "A"
5 Kyselica Martin 12,63 SB
 
100m F "B"
2 Lánik Matej 11,38
7 Moravčík Jakub 12,87
 
200m
1 Lánik Matej 22,44 SB
9 Kormúth David 26,31
11 Valent Ondrej 27,01 SB
 
400m
5 Kyselica Martin 56,31
 
800m
7 Šimlaštík Miroslav 2:19,70 SB
 
400m prek.
4 Hrotko Patrik 1:06,31
 
Guľa 5kg
6 Krist Tomáš 10,13
 
Guľa 6kg
2 Branderský Kristián 12,51
3 Žák Ivan 11,13
4 Herceg Matúš 9,07
5 Žák Andrej 8,88
 
Disk 1,5 kg
6 Krist Tomáš 29,65
7 Branišovič Filip 25,76
 
Disk 1,75 kg
2 Branderský Kristián 36,15 SB
4 Gabalec Adrián 28,08 SB
5 Kotmúth Dávid 23,85
6 Herceg Matúš 18,73
 
Oštep 700g
2 Hrotko Patrik 37,84
 
Oštep 800g
1 Žák Ivan 37,42
2 Gabalec Adrián 33,04 SB
3 Žák Andrej 28,52
 
Kladivo 5kg
4 Krist Tomáš 22,18
7 Branišovič Filip 17,96
 
Kladivo 6kg
1 Žák Ivan 30,81
2 Žák Andrej 25,76
 
4x100m
3 Kyselica, Valent, Hrotko, Moravčík 52,11
 
Dorastenky a junorky:
100m
7 Solčanyová Ľudmila 14,83
8 Haršányová Ema 14,99
4 Mbontarová Chantal 14,10 SB
1 Križanová Viktória 13,19 SB
1 Mihoková Petra 13,33 SB
6 Sedgwick Carina Lara 15,00
2 Kudlová Denisa 13,28 SB
 
100m F "A"
3 Križanová Viktória 13,15 SB
6 Kudlová Denisa 13,47
7 Mihoková Petra 13,63
 
200m
4 Križanová Viktória 27,07
6 Kudlová Denisa 27,71
9 Haršányová Kristína 27,80 SB
16 Lafeková Martina 29,13
23 Koláriková Lesana 30,74
27 Pišková Janka 31,92
 
400m
5 Mbontarová Chantal 1:05,69 SB
 
800m
7 Frimmerová Sarah 2:49,19 SB
8 Haršányová Ema 2:51,91
9 Branišovičová Paulín 2:57,19
 
100m prek.
2 Koláriková Lesana 16,63 SB
 
400m prek.
2 Mečiarová Veronika 1:05,93
 
Diaľka
1 Mihoková Petra 520 SB
11 Solčanyová Ľudmila 430 SB
17 Sedgwick Carina Lara 327
 
Výška
4 Lafeková Martina 145
 
Guľa
11 Haršányová Kristína 8,84
14 Danielová Chiara 8,07
 
Oštep 500g
9 Haršányová Kristína 22,12
 
Oštep 600g
3 Šimončičová Tereza 13,16
 
Kladivo 3kg
11 Ščasnovičová Soňa 23,04
 
Kladivo 4kg
1 Šimončičová Tereza 18,84
 
4x100m
1 Mihoková, Mečiarová, Kudlová, Križanová 51,82
7 Koláriková, Sedgwick, Frimmerová, Solčanyová 58,67

« February 2019 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz