top_image

Majstrovstvá ZsAZ v hale

Bratislava 18. januára - Prvými pretekmi v tomto roku v atletickej hale Elán boli Majstrovstvá Západoslovenskej oblasti žiakov, dorastencov, juniorov a dospelých. Náš atletický klub mal svoje zastúpenie vo všetkých kategóriách a dovedna sme získali 9 titulov Majstra ZsAZ. Našim najúspešnejším bol Matej Lánik, ktorý získal až 3 tituly Majstra ZsAZ. O veľmi hodnotný výkon sa postarala dorastenka Michaela Pešková, keď v behu na 400m zvíťazila časom 56,79s čo bola nakoniec najrýchlejšia štyristovka celého dňa. 

Kompletné výsledky Majstrovstiev nájdete tu.

Žiaci:
60m R
2. Lánik Matej 7,84s
5. Talapa Šimon 8,12s
2. Kyselica Martin 9,13s
4. Pobjecký Matej 9,25s
5. Moravčík Jakub 9,27s
2. Paulíny Rastislav 9,27s
6. Branderský Sebastian 9,72s
2. Chvila Jakub 9,37s
 
60m F "A"
1. Lánik Matej 7,71 s
2. Talapa Šimon 8,02 s
 
150m
2. Lánik Matej 18,20s
6. Talapa Šimon 19,90s
19. Kyselica Martin 22,42s
23. Pobjecký Matej 23,17s
24. Branderský Sebastian 23,56s
 
300m
2. Lánik Matej 40,60s
19. Hrotko Patrik 48,75s
20. Valent Ondrej 49,18s
21. Kyselica Martin 49,53s
 
800m
8. Moravčík Jakub 2:43,23min
10. Remiš Tomáš 2:43,77min
11. Valent Ondrej 2:44,47min
15. Valachovič Nico 2:49,61min
17. Remiš Michal 3:06,98min
 
60m prek.
1. Talapa Šimon 9,34 s
4. Hrotko Patrik 11,17 s
 
Diaľka
9. Hrotko Patrik 416cm
10. Pobjecký Matej 395cm
12. Paulíny Rastislav 383cm
16. Branderský Sebastian 344cm
16. Remiš Michal 344cm
 
Guľa 4kg
7. Krist Tomáš 8,30m
 
Dorastenci:
400m
5. Karel Michal 53,82 s
10. Žaludek Ondřej 55,99 s
 
1500m
3. Jankovič Marek 4:40,64min
6. Remiš Matúš 4:59,16min
 
60m prek.
1. Karel Michal 8,89s
3. Žaludek Ondřej 9,25 s
5. Takáč René 9,33s
 
Výška
4. Takáč René 170cm
 
Guľa 5kg
4. Žák Ivan 12,33m
 
Muži:
60m R
2. Šajbidor Marek 7,14 s
4. Pačes Viliam 7,97 s
 
60m F "A"
5. Šajbidor Marek 7,05 s
 
200m
4. Šajbidor Marek 23,25 s
24. Pačes Viliam 26,53 s
26. Nemochovský Martin 29,27s
 
800m
4. Greguš Dominik 2:03,53min
10. Nárožný Andrej 2:18,49min
 
1500m
3. Brehovský Mário 4:18,38min
4. Puškár Michal 4:23,09min
 
60m prek.
2. Hammel Marián 8,52s
 
Diaľka
12. Pačes Viliam 480cm
 
Žiačky:
60m R
2. Barčáková Rebeka 8,57 s
3. Mečiarová Veronika 9,19 s
3. Jindrová Estér Júlia 9,90 s
3. Haršányová Kristína 9,10 s
 
60m F "A"
5. Barčáková Rebeka 8,64 s
 
150m
15. Barčáková Rebeka 21,71s
 
300m
14. Mečiarová Veronika 47,98s
18. Kurovská Kristína 48,81s
21. Haršányová Kristína 49,79s
23. Harčaríková Andrea 50,52s
34. Jindrová Estér Júlia 55,48s
 
800m
19. Kurovská Kristína 2:57,69min
 
1500m
5. Harčaríková Andrea 6:37,88min
 
60m prek.
11. Mečiarová Veronika  11,49s
 
Výška
3. Stredanská Jana 150cm
 
Guľa 3kg
12. Ščasnovičová Soňa 5,82m
 
Dorastenky:
60m R
4. Gazdíková Lívia 8,72 s
3. Čavajdová Natália 8,87 s
4. Lauková Karin 8,94s
5. Kubanyiová Nina 9,05 s
2. Štibraná Barbora 9,27 s
 
60m F "A"
5. Gazdíková Lívia 8,62 s
 
200m
5. Chovanová Ema 27,35 s
13. Máčalová Terézia 28,41 s
15. Čavajdová Natália 29,05 s
24. Kubanyiová Nina 29,75 s
25. Kudlačová Martina 29,80 s
27. Gazdíková Lívia 29,96 s
37. Štibraná Barbora 32,07 s
 
400m
1. Pešková Michaela 56,79 s
5. Máčalová Terézia 1:03,13 min
17. Tomanová Veronika 1:13,85 min
 
800m
3. Vajglová Nikola 2:49,58min
 
1500m
2. Rozičová Andrea 5:23,58min
10. Sýkorová Tatiana 6:09,71min
 
60m prek.
2. Pešková Michaela 9,24 s
7. Kudlačová Martina 11,91 s
 
Diaľka
7. Lauková Karin 452cm
10. Mesíčková Terézia 437cm
 
Guľa 3kg
7. Tomanová Veronika 8,78m
9. Sýkorová Tatiana 7,72m
 
Ženy:
60m R
3. Lacková Miriam 8,88 s
4. Hanáková Denisa 9,02 s
 
200m
2. Šalgovičová Sylvia 25,87 s
14. Lacková Miriam 29,44 s
18. Hanáková Denisa 31,29 s
 
1500m
3. Klčová Veronika 5:26,62min
5. Šaštínská Barbora 5:47,43min

« December 2019 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz