top_image

4.kolo Atletickej ligy

Nové Zámky 2.august 2014 - Atletická liga pokračovala v Nových Zámkoch posledným 4.kolom, kde mali atléti  poslednú šancu splniť limity na blížiace sa ME v Zürichu.
Z našich atlétov sa o limit pokúšal kladivár Libor Charfreitag, ktorý potreboval hodiť 73,50m. Liborov najdlhší pokus meral 71,20m a celkovo obsadil druhú priečku.
Jediné prvenstvo vybojovala ženská "dorastenecká" štafeta v behu na 4x400m v zložení Klčová, Kubanyiová, Chovanová, Pešková časom 4:02,36s.
Michaela Pešková sa predstavila vo svojom poslednom štarte pred OH mládeže  v čínskom Najingu v behu na 800m. Časom  2:18,14s  si dobehla po 2 miesto za víťazkou  Luciou Klocovou.  
Barbora Mokrá si v hode ošepom za výkon 36,38m vyhádzala tretie miesto spolu s účastníkom  MS juniorov v Eugene Maximiliánom Slezákom výkon 58, 77 m.
V najkratšom šprinte na 100 m sa predstavil Marek Šajbidor a výkonom 11,08 s obsadil tretie miesto. Dvojnásobnú trať zvládol za 22,42s, a iba o 0,02s zaostal za tretím miestom.
Na treťom mieste skončila i Denisa Kušnierová v behu na 5000m za 21,06,49s.
Celkové výsledky zo 4. kola Atletickej ligy tu.

4.kolo Atletickej ligy - 2.8.2014 Nové Zámky

Muži

100m:

 3 Šajbidor Marek  11,08
14 Karel Michal 11,97
17 Žaludek Ondřej  12,06
21 Mika Adam  12,45 
 
100m vložený beh:

 3 Šajbidor Marek  11,02 

200m:

 4 Šajbidor Marek  22,42 
12 Karel Michal 23,76 
14 Žaludek Ondřej 23,87 
17 Mika Adam 24,64 

800m:

 7 Jankovič Marek  2:05,64 

5000m:

 6 Puškár Michal  16:41,22 
 7 Záhorec Lukáš  16:41,30 
10 Brehovský Mário  18:09,77 
15 Kostický Matúš  19:47,92 

Oštep:

 3 Slezák Maximilian 58,77 

Kladivo:

 2 Charfreitag Libor 770911 AK AŠK Slávia Trnava 71,20 
 8 Bachratý Roman 690916 AK AŠK Slávia Trnava 36,66 

4x400m:

 5 ASKTT AK AŠK Slávia Trnava 3:47,18 0,363
     ASKTT: Mika, Jankovič, Žaludek, Karel

Ženy:
 
100m:
 
 5 Kubanyiová Nina  13,76 
 5 Chovanová Ema  13,76 
 7 Čavajdová Natália  13,80 

200m:

 6 Chovanová Ema 26,66 
10 Čavajdová Natália  28,22 

800m:

 2 Pešková Michaela  2:18,14
 6 Klčová Veronika 2:35,52 

5000m:

 3 Kušnierová Denisa  21:06,49 

Oštep:

 3 Mokrá Barbora  36,38 

4x400m:

 1 ASKTT AK AŠK Slávia Trnava 4:02,36 
    ASKTT: Klčová, Kubanyiová, Chovanová, Pešková 
 
 
 
« December 2019 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz