top_image

1. kolo ZsAZ st. žiakov a najml. žiakov

Trenčín 3. mája - Úvodným pretekom sezóny pre starších žiakov a najmladších žiakov bolo prvé kolo oblastnej súťaže družstiev Západoslovenskej oblasti, ktoré sa konalo v Trenčíne. Nechýbali ani družstvá našich žiakov a v konkurencií sa vôbec nestratili. Naši starší žiaci získali šesť prvých miest a medzi najmladšími sme získali štyri prvé umiestnenia.

Kompletné výsledky preteku nájdete tu


Starší žiaci:

60m F "A"
1 Lánik Matej 7,53

4 Talapa Šimon 7,90
 
60m F "B"

4Kyselica Martin 8,97
5 Valent Ondrej 9,01
6 Remiš Tomáš 9,24
 
60m R
1 Lánik Matej 7,67
4 Talapa Šimon 8,03
3 Kyselica Martin 8,89
4 Valent Ondrej 8,93
5 Remiš Tomáš 8,96
 
150m
1 Lánik Matej 17,62
9 Remiš Tomáš 21,51
12 Valent Ondrej 22,47
1 Lánik Matej 38,93
8 Valent Ondrej 48,13
 
100m prek.
1 Talapa Šimon 14,3
2 Hrotko Patrik 16,7
 
300m prek.
1 Talapa Šimon 44,70
3 Hrotko Patrik 49,09
4 Kyselica Martin 51,58
 
Diaľka
7 Remiš Tomáš 440
8 Kyselica Martin 417
 
Guľa
9 Žák Andrej 7,32
 
Disk
3 Krist Tomáš 25,57
7 Žák Andrej 19,40
 
Oštep
3 Hrotko Patrik 29,17
8 Krist Tomáš 20,98
9 Žák Andrej 18,23
 
Staršie žiačky:
60m F "A"
4 Barčáková Rebeka 8,65
 
60m F "B"
1 Kurovská Kristína 8,93
4 Pišková Jana 9,09
 
60m R
4 Barčáková Rebeka 8,60
1 Kurovská Kristína 9,03
6 Jindrová Estér Júlia 9,79
3 Pravdová Júlia 9,91
6 Miková Sabina 10,50
1 Pišková Jana 9,08
 
150m
3 Barčáková Rebeka 20,84
7 Križanová Viktória 21,56
9 Kurovská Kristína 21,71
13 Izakovičová Marcela 22,05
14 Pišková Jana 22,25
22 Krajčovičová Petra 23,48
26 Pravdová Júlia 23,92
30 Koláriková Lesana 24,40
34 Miková Sabina 26,02
 
300m
2 Kurovská Kristína 47,39
3 Mečiarová Veronika 47,48
4 Haršányová Kristína 47,60
8 Harčaríková Andrea 49,27
14 Jindrová Estér Júlia 54,61
 
800m
8 Šmičková Emma 3:12,96
 
100m prek.
1 Mečiarová Veronika 17,0
3 Križanová Viktória 18,8
5 Haršányová Kristína 20,2
7 Krajčovičová Petra 21,2
8 Izakovičová Marcela 22,1
9 Harčaríková Andrea 22,5
 
Diaľka
5 Haršányová Kristína 435
6 Mečiarová Veronika 415
9 Križanová Viktória 407
19 Šmičková Emma 359
20 Harčaríková Andrea 348
 
Guľa
23 Krajčovičová Petra  5,96
24 Ščasnovičová Soňa 5,75
 
Najmladší žiaci:
60m F "A"
1 Karol Timotej 8,99
4 Pobjecký Matej 9,27
 
60m R
3 Pobjecký Matej 9,42
2 Podolan Leo 9,95
3 Pačes Viktor 10,06
5 Remiš Ondrej 10,63
3 Beťko Matúš 11,31
4 Jindra Benjamín Ján 11,32
5 Bleščák Patrik 11,74
3 Marko Ondrej 11,40
4 Šajbidor Samuel 13,55
5 Hruška Daniel 14,38
4 Susko Šimon 10,87
1 Karol Timotej 9,26
4 Moravčík Ondrej 10,42
3 Straka Roan 11,24
4 Jarabica Juraj 11,70
5 Babka Peter 11,79
 
150m
5 Pobjecký Matej 22,88
14 Podolan Leo 25,21
17 Pačes Viktor 25,72
20 Moravčík Ondrej 26,52
24 Beťko Matúš 27,76
27 Susko Šimon 28,46
28 Straka Roan 28,48
29 Jindra Benjamín Ján 28,68
31 Bleščák Patrik 28,82
32 Marko Ondrej 28,83
33 Hruška Daniel 29,32
34 Babka Peter 30,62
35 Jarabica Juraj 30,82
36 Šajbidor Samuel 34,96
 
300m
1 Bartek Denis 50,39
2 Paulíny Rastislav 50,84
 
600m
3 Remiš Michal 2:07,72
 
60m prek.
1 Paulíny Rastislav 11,7
2 Remiš Michal 13,0
 
Diaľka
1 Paulíny Rastislav 412
2 Pobjecký Matej 404
5 Karol Timotej 358
7 Remiš Michal 350
17 Marko Ondrej 230
 
Kriket
4 Remiš Ondrej 26,27
 
4x60m
4. Remiš, Moravčík, Karol, Pačes 39,69
5. Podolan, Bartek, Susko, Jindra 42,29
6. Bleščák, Beťko, Babka, Jarabica 47,34
 
Najmladšie žiačky:
60m F "A"
5 Beťková Júlia 9,50
 
60m F "B"
3 Ďurišová Hana 9,61
 
60m R
1 Beťková Júlia 9,43
3 Ďurišová Hana 9,68
6 Juráková Zuzana 10,06
1 Švecová Kristína 10,37
3 Mokošová Alexandra 10,69
4 Kristová Emma 10,74
3 Hanuláková Natália 11,05
1 Hulíková Tamara 10,91
6 Boledovičová Alica 11,91
4 Moravčíková Dorotka 10,89
6 Hrotková Natália 13,07
 
150m
8 Juráková Zuzana 24,75
9 Marková Mária 24,97
18 Kristová Emma 27,15
20 Hulíková Tamara 27,28
30 Moravčíková Dorotka 28,14
37 Hanuláková Natália 29,47
40 Boledovičová Alica 29,80
 
300m
9 Švecová Kristína 64,89
 
60m prek.
2 Marková Mária 13,4
3 Podolanová Stella 13,4
4 Fančovičová Terézia 13,4
 
Diaľka
4 Beťková Júlia 380
5 Ďurišová Hana 378
6 Podolanová Stella 365
8 Fančovičová Terézia 345
11 Marková Mária 312
 
Kriket
10 Fančovičová Terézia 20,64
 
4x60m
2. Beťková, Ďurišová, Podolanová, Švecová  38,18
6. Juráková, Hulíková, Kristová, Moravčíková  41,83
 
 

« August 2019 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz