top_image

1. kolo ZsAZ dorastu a mladšieho žiactva

Nové Mesto nad Váhom 27. apríla - Vstup do sezóny vyšiel našim mladým atlétom nad očakávania dobre. Väčšina našich pretekárov si na 1. kole oblastnej súťaže družstiev Západoslovenskej oblasti v Novom Meste nad Váhom vytvorilo osobné rekordy. Najcennejším bol však rekord Michaeli Peškovej, ktorý bol rovno aj slovenským. Miška v behu na 400m prek. zlepšila už po piatykrát som vlastný rekord SR a tentokrát ho posunula už na hranicu 1:00,24s. Veríme, že čoskoro prekoná aj hranicu jednej minúty. 

Kompletné výsledky preteku nájdete tu

Dorastenci:
100m R
3 Lánik Matej 12,04 SB
4 Kyselica Martin 14,03
 
100m F
1 Lánik Matej 11,93 SB
 
200m
4 Lánik Matej 24,50
15 Kyselica Martin 28,40
 
400m
6 Mika Adam 59,81
 
800m
4 Remiš Matúš 2:12,17
7 Jindra Pavol 2:28,42 SB
9 Remiš Tomáš 2:39,89
10 Valent Ondrej 2:51,62
 
110m prek.
3 Talapa Šimon 17,41
4 Hrotko Patrik 19,98
 
400m prek.
1 Talapa Šimon 1:03,59
 
Diaľka
7 Hrotko Patrik 412
 
Guľa
4 Branderský Kristián 11,43 SB
5 Žák Ivan 10,92
7 Krist Tomáš 8,00
 
Disk
2 Branderský Kristián 29,41 SB
4 Krist Tomáš 21,85
 
Oštep
3 Takáč René 41,76
4 Žlnay Martin 39,06
5 Žák Ivan 34,75
9 Žák Andrej 20,76
 
Kladivo
2 Žák Ivan 32,56 SB
3 Branderský Kristián 26,24
5 Krist Tomáš 21,91
6 Žák Andrej 16,82
 
Švédska štafeta 4-3-2-1
1. Remiš, Remiš, Lánik, Talapa 2:26,50
2. Mika, Jindra, Kyselica, Valent 2:38,70
 
Dorastenky:
100m R
5 Gazdíková Lívia 14,46
5 Kudlačová Martina 14,52
6 Lauková Karin 15,02
1 Vajglová Nikola 14,24
5 Štibraná Barbora 15,26 SB SB
6 Božiková Viera 15,76
4 Izakovičová Marcela 14,90
 
100m F "B"
3 Vajglová Nikola 14,45
5 Gazdíková Lívia 14,64
6 Kudlačová Martina 14,78
 
200m
5 Máčalová Terézia 28,70
11 Izakovičová Marcela 30,20
12 Kudlačová Martina 30,30
15 Štibraná Barbora 31,80 SB
17 Krajčovičová Petra 32,50
 
400m
2 Vajglová Nikola 1:03,01
3 Máčalová Terézia 1:03,12
5 Haršányová Kristína 1:06,98 SB
9 Harčaríková Andrea 1:10,84 SB
 
800m
3 Božiková Viera 2:40,24 SB
4 Kurovská Kristína 2:43,01
 
1500m
4 Sýkorová Tatiana 6:18,62
 
400m prek.
1 Pešková Michaela 1:00,24       rekord SR
 
Diaľka
5 Lauková Karin 448
 
Guľa
5 Sýkorová Tatiana 8,03
 
Disk
2 Filka Nikol 17,32
4 Mrázová Alexandra 13,48
 
Oštep
5 Filka Nikol 15,45
 
Kladivo
1 Filka Nikol 26,93
3 Mrázová Alexandra 18,00
 
Švédska štafeta 4-3-2-1
3. Vajglová, Božiková, Lauková, Kurovská 2:36,79
5. Harčaríková, Haršányová, Izakovičová, Kudlačová 2:46,01
 
Mladší žiaci:
60m R
4 Chvíla Jakub 9,37 =SB
5 Pobjecký Matej 9,48
3 Branderský Sebastian 9,71
6 Pinka Boris 10,69
2 Makan Matiáš 10,43
3 Surový Samuel 10,45
5 Remiš Ondrej 10,91
6 Švec Dominik 11,80
1 Bleščák Tomáš 9,83
6 Marko Michal 10,81
 
60m F "A"
5 Chvíla Jakub 9,41
6 Pobjecký Matej 9,59
 
60m F "B"
1 Bleščák Tomáš 9,49 SB
6 Branderský Sebastian 9,91
 
150m
6 Chvíla Jakub 23,40
7 Pobjecký Matej 23,40
10 Branderský Sebastian 23,70
17 Surový Samuel 25,10 SB
21 Makan Matiáš 26,20
27 Marko Michal 27,10
28 Švec Dominik 28,20
 
300m
2 Paulíny Rastislav 48,72 SB
5 Bleščák Tomáš 54,06
 
600m
3 Moravčík Jakub 1:58,52 SB
10 Remiš Michal 2:18,01
11 Remiš Ondrej 2:19,06
 
60m prek.
1 Paulíny Rastislav 11,80 SB
3 Remiš Michal 12,80
 
Diaľka
4 Paulíny Rastislav 386
5 Moravčík Jakub 383 SB
6 Pobjecký Matej 376
11 Remiš Michal 335
 
Kriket
2 Pinka Boris 44,83 SB
 
4x60m
1. Bleščák, Chvíla, Branderský, Moravčík 36,40
3. Makan, Pinka, Švec, Surový 41,10
 
Mladšie žiačky
60m R
1 Barčáková Rebeka 8,67
6 Pravdová Júlia 10,02 SB
6 Doktoríková Nina 10,78
1 Bošnáková Ema 10,19 SB
3 Švecová Kristína 10,57 SB
2 Ďurišová Hana 10,26
3 Tunegová Nina 10,45
4 Miková Sabina 10,53
3 Juráková Zuzana 10,04
 
60m F "A"
1 Barčáková Rebeka 8,65 SB
 
150m
1 Barčáková Rebeka 20,90 SB
4 Križanová Viktória 21,60 SB
17 Pravdová Júlia 24,21 SB
19 Jindrová Estér Júlia 24,40 SB
26 Tunegová Nina 25,60
27 Bošnáková Ema 26,40 SB
32 Doktoríková Nina 26,80 SB
34 Švecová Kristína 27,40 SB
 
300m
1 Mečiarová Veronika 46,87 SB
8 Jindrová Estér Júlia 53,37
13 Miková Sabina 58,17
 
600m
16 Koláriková Lesana 2:24,63
 
60m prek. R
2 Mečiarová Veronika 10,64 SB
3 Križanová Viktória 11,07 SB
1 Koláriková Lesana 12,53 SB
 
Diaľka
9 Ďurišová Hana 332
10 Juráková Zuzana 298
 
Guľa
4 Ščasnovičová Soňa 6,36 SB
 
Kriket
17 Ščasnovičová Soňa 20,20
 
4x60m R
1. Križanová, Jindrová, Mečiarová, Barčáková 34,20
6. Juráková, Doktoríková, Pravdová, Švecová 40,50
3. Ďurišová, Miková, Koláriková, Tunegová 39,50

« December 2019 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz