top_image

2. kolo ZsAZ starších žiakov a žiačok

Trenčín 19. mája - V nedeľu mali starší žiaci a žiačky na programe druhé kolo ich oblastnej súťaže družstiev ZsAZ. V Trenčíne na novom atletickom ovále a za silného protivetru pre šprintérov sa našim podarilo vybojovať celkovo šesť prvým umiestení. Celkovo starší žiaci skončili na 2. mieste spomedzi šiestich družstiev a žiačky na 4. mieste spomedzi ôsmych družstiev. 

Kompletné výsledky preteku nájdete tu.

Žiaci:
60m F "A"
2. Lánik Matej 8,14s
 
60m F "B"
1. Talapa Šimon 8,37s
 
60m R
5. Branderský Sebastian 10,08s
6. Valášek Branislav 10,22s
5. Blažo Matej 9,66s
1. Lánik Matej 8,08s
4. Valent Ondrej 9,17s
2. Talapa Šimon 8,31s
5. Moravčík Jakub 9,65s
 
150m
1. Lánik Matej 19,31s
3. Malý Daniel 20,08s
17. Valent Ondrej 22,47s
19. Blažo Matej 23,89s
20. Jindra Pavol 24,90s
21. Valášek Branislav 27,18s
 
300m
9. Branderský Sebastian 53,15s
10. Moravčík Jakub 55,28s
 
1500m
5. Jindra Pavol 5:40,46s
 
100m prek.
2. Žaludek Ondřej 15,33s
4. Talapa Šimon 16,45s
 
200m prek.
2. Žaludek Ondřej 30,46s
3. Talapa Šimon 30,71s
12. Hrotko Patrik 38,29s
 
Diaľka
1. Žaludek Ondřej 551cm
6. Malý Daniel 489cm
8. Valent Ondrej 406cm
 
Výška
1. Malý Daniel 163cm
 
Guľa 4kg
2. Žák Ivan 12,93m
4. Branderský Kristián 11,71m
12. Krist Tomáš 6,13m
 
Disk 1kg
2. Žák Ivan 33,77m
3. Branderský Kristián 31,05m
 
Oštep 600g
1. Žák Ivan 39,51m
3. Branderský Kristián 34,26m
7. Hrotko Patrik 25,88m
 
4x60m
5. Lánik, Hrotko, Moravčík, Blažo  35,72s
 
Žiačky:
60m F "A"
6. Barčáková Rebeka 9,15s
 
60m R
5. Mrázová Alexandra 9,86s
4. Petráková Monika 9,98s
2. Barčáková Rebeka 8,97s
4. Talapová Terézia 9,89s
5. Fančovičová Terézia 10,13s
4. Marková Mária 10,58s
 
150m
2. Chovanová Ema 20,52s
7. Lauková Karin 21,97s
9. Barčáková Rebeka 22,17s
12. Kudlačová Martina 22,29 s
13. Križanová Viktória 22,82s
16. Mrázová Alexandra 24,29s
 
300m
1. Chovanová Ema 43,17 11s
10. Mečiarová Veronika 51,56s
11. Talapová Terézia 53,18s
15. Jindrová Estér Júlia 55,06s
 
1500m
6. Harčaríková Andrea 6:10,68
 
100m prek.
4. Križanová Viktória 20,49s
5. Mečiarová Veronika 20,87s
 
Diaľka
4. Lauková Karin 466cm
7. Kudlačová Martina 436cm
 
Guľa 3kg
13. Sýkorová Tatiana 6,75m
 
Oštep 500g
9. Sýkorová Tatiana 18,75m
 
4x60m
3. Lauková, Barčáková, Križanová, Mečiarová  35,47s
 
4x300m
1. Chovanová, Kudlačová, Harčaríková, Sýkorová 3:15,69min

« November 2020 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz