top_image

1. kolo ZsAZ mladšieho žiactva a dorastu

Nitra 1. mája - Prvým kolo začala oblastná súťaž družstiev ZsAZ pre najmladších a mladších žiakov a tak isto aj pre dorastencov a juniorov v Nitre. Vo všetkých kategóriách má náš klub svoje zastúpenie. Na úvodnom kole sa našim pretekárom darilo a dokopy získali 12 prvých umiestnení. Priebežné bodovanie družstiev bude známe v priebehu týždňa.

Výsledky preteku nájdete tu.

Najml. žiaci:
60m
2. Pobjecký Matej 9,45s
4. Bleščák Tomáš 9,95s
5. Branderský Sebastian 9,99s
8. Valášek Branislav 10,21s
11. Podolan Leo 10,43s
14. Pinka Boris 10,57s
15. Hucovič Daniel 10,75s
16. Surový Samuel 10,83s
16. Pačes Viktor 10,83s
18. Makan Matiáš 10,85s
22. Remiš Ondrej 11,07s
24. Jursa Mário 11,65s
25. Beťko Matúš 12,03s
27. Hirner Viliam 12,68s
28. Jindra Benjamín Ján 13,02s
 
60m F "A"
2. Pobjecký Matej 9,28s
3. Branderský Sebastian 9,81s
3. Bleščák Tomáš 9,81s
 
60m F "B"
1. Valášek Branislav 9,95s
3. Podolan Leo 10,47s
4. Pinka Boris 10,49s
8. Hucovič Daniel 11,09s
 
150m
2. Pobjecký Matej 23,43s
3. Branderský Sebastian 24,17s
5. Valachovič Nico 25,33s
7. Pačes Viktor 26,05s
9. Podolan Leo 26,47s
10. Surový Samuel 27,31s
11. Makan Matiáš 27,87s
13. Hucovič Daniel 28,59s
17. Beťko Matúš 30,58s
 
600m
3. Remiš Michal 2:08,83 min
4. Remiš Ondrej 2:27,81min
 
Diaľka
2. Bleščák Tomáš 363cm
3. Branderský Sebastian 356cm
4. Remiš Michal 352cm
6. Pobjecký Matej 339cm
9. Pačes Viktor 240cm
 
Kriketka
1. Pinka Boris 40,63m
 
Ml. žiaci:
60m R
6. Valent Ondrej 8,81s
16. Švec Dominik 11,85s
 
60m F "A"
6. Valent Ondrej 8,87s
 
60m F "B"
8. Švec Dominik 11,61s
 
150m
5. Valent Ondrej 21,53s
 
600m
2. Remiš Tomáš 1:50,21min
 
Diaľka
1. Remiš Tomáš 436cm
10. Valent Ondrej 382cm
16. Švec Dominik 269cm
 
Guľa 3kg
5. Krist Tomáš 7,96m
 
Dorastenci:
100m F
 4. Gála Peter 12,19s
 8. Lánik Matej 12,51s
 
100m R
 4. Lánik Matej 12,50s
 2. Gála Peter 12,23s
 
200m
10. Gála Peter 24,79s
11. Flenko Peter 24,87s
12. Lukačovič Marek 24,93s
16. Lánik Matej 25,49s
22. Malý Daniel 26,56s
 
400m
3. Matúš Jakub 53,53s
10. Remiš Matúš 59,87s
 
800m
5. Remiš Matúš 2:17,87min
 
1500m
4. Jindra Pavol 5:37,51min
 
110m prek.
3. Žaludek Ondřej 16,30s
4. Karel Michal 16,55s
 
400m prek.
2. Karel Michal 64,10s
 
Diaľka
7. Žaludek Ondřej 544cm
 
Výška
4. Flenko Peter 170cm
7. Matúš Jakub 165cm
8. Malý Daniel 165cm
 
Guľa 5kg
5. Slezák Maximilian 13,00m
6. Lukačovič Marek 11,71m
9. Žák Ivan 11,09 m
10. Branderský Kristián 10,17m
 
Disk 1,5kg
6. Slezák Maximilian 29,96m
8. Branderský Kristián 23,19m
 
Oštep 700g
1. Slezák Maximilian 70,57m
5. Žák Ivan 33,75m
7. Branderský Kristián 24,93m
 
Kladivo 5kg
1. Žák Ivan 24,43m
 
4x100m
1. Flenko, Karel, Matúš, Lukačovič  47,29s
3. Žaludek, Gála, Lánik, Malý  51,37s
 
Juniori:
1500m
1. Brehovský Mário  4:29,57min
 
Guľa 6kg
1. Krasňanský Juraj 10,43m
2. Póša Michal 9,98m
 
Disk 1,75kg
1. Krasňanský Juraj 26,94m
2. Póša Michal 26,43m
 
Oštep 800g
1. Póša Michal 46,53m
2. Krasňanský Juraj 34,29m
 
Najml. žiačky:
60m
9. Podolanová Stella 10,05s
1.1 Beťková Júlia 10,11s
15. Marková Mária 10,51s
26. Jindrová Margita 11,23s
27. Kristová Emma 11,24s
28. Švecová Kristína 11,45s
29. Pindiaková Nina 11,48s
30. Zavadilová Eliška 11,49s
36. Bernátová Dominika 12,10s
 
60m F "B"
2. Beťková Júlia 10,03s
4. Podolanová Stella 10,26s
6. Marková Mária 10,34s
 
150m
5. Beťková Júlia 25,70
9. Podolanová Stella 25,84s
12. Pindiaková Nina 29,22s
14. Kristová Emma 29,66s
15. Jindrová Margita 30,22s
 
Diaľka
13. Marková Mária 273cm
 
Kriketka
5. Zavadilová Eliška 20,26m
 
Mladšie žiačky:
60m
4. Barčáková Rebeka 8,77s
22. Talapová Terézia 9,97s
25. Jindrová Estér Júlia 10,35s
 
60m F "A"
5. Barčáková Rebeka 8,97s
 
150m
2. Barčáková Rebeka 21,37s
11. Mečiarová Veronika 23,33s
21. Jindrová Estér Júlia 25,29s
23. Koláriková Lesana 27,83s
 
600m
3. Mečiarová Veronika 1:59,67min
9. Šmičková Emma 2:28,63min
 
60m prek.
2. Križanová Viktória 12,49s
3. Mečiarová Veronika 12,55s
7. Koláriková Lesana 14,23s
 
Diaľka
6. Talapová Terézia 371cm
 
Dorastenky:
100m F "A"
6. Chovanová Ema 13,23s
 
100m F "B"
2. Hanuláková Laura J 13,31s
 
100m R
6. Kudlačová Martina 14,33s
5. Rozičová Andrea 14,57s
8. Mrázová Alexandra 15,66s
1. Chovanová Ema 13,17 s
2. Hanuláková Laura J 13,43s
4. Lauková Karin 14,33s
7. Nováková Klára 15,07s
 
200m
9. Chovanová Ema 27,49s
10. Hanuláková Laura J 27,69s
13. Čavajdová Natália 28,59s
14. Máčalová Terézia 28,79s
18. Kudlačová Martina 29,73s
25. Mrázová Alexandra 33,15s
 
400m
3. Čavajdová Natália 1:04,80min
5. Máčalová Terézia 1:05,10min
7. Kubanyiová Nina 1:08,92 min
8. Rozičová Andrea 1:13,56min
 
800m
4. Klčová Veronika 2:39,88min
5. Lacková Miriam 2:41,64min
8. Harčaríková Andrea 2:46,22min
10. Sýkorová Tatiana 2:55,75min
 
400m prek.
1. Pešková Michaela 65,05s
 
Diaľka
9. Lauková Karin 435cm
 
Výška
4. Pešková Michaela 150cm
9. Kubanyiová Nina 130cm
 
Guľa 3kg
8. Mináriková Veronika 9,37m
12. Klčová Veronika 8,16m
16. Sýkorová Tatiana 7,33m
19. Máčalová Terézia 6,54m
 
Oštep 500g
3. Mináriková Veronika 34,52m
 
Kladivo 3kg
2. Mináriková Veronika 28,35m
 
Juniorky:
100m
1. Hanuláková Laura 13,43s
 
Disk 1kg
2. Vyskočová Gabriela 21,69m
 
Kladivo 4kg
1. Vyskočová Gabriela 31,43m

1. kolo ZsAZ mladšieho žiactva a dorastu

« November 2020 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz