top_image

Na majstrovstvá ZsAZ starších žiakov a dorastu nový SR

Trnava 9. júna - Na našom domácom atletickom štadióne sa dnes konali majstrovstvá západoslovenskej oblasti starších žiakov a dorastu. O najlepší výkon podujatia sa postarala Baginová Erika zo športového gymnázia v Trenčíne v behu na 2000m prekážok dorasteniek, kde časom 7:24,22min vytvorila nový slovenský rekord.  Viacerý naši pretekári si taktiež vybojovali titul majstra západoslovenskej oblasti patrili k nim Flenko Peter, Gála Peter, Karel Michal, Brehovský Mário, Klčová Veronika a Mináriková Veronika.

Starší žiaci:
60m
1. Flenko Peter  7,50s
150m
1. Flenko Peter  17,88s
3. Gála Peter  17,95s
10. Lánik Matej  20,59s
300m
1. Gála Peter  40,03s
5. Lánik Matej  47,07s
800m
5. Remiš Tomáš  2:50,42min
100m prek
1. Karel Michal  14,41s
3. Žaludek Ondřej  15,39s
200m prek
1. Karel Michal  28,29
4. Žaludek Ondřej  31,53s
5. Talapa Šimon  32,09s
7. Hrotko Patrik  36,28s
Diaľka
8. Žaludek Ondřej  488cm
13. Remiš Tomáš  408cm
15. Hrotko Patrik  397cm
Disk 1kg
6. Žák Ivan  19,17m
Oštep 600g
4. Žák Ivan  30,98m
8. Hrotko Patrik  23,52m
Kladivo 4kg
2. Žák Ivan  29,78m
4x60m
1. Karel, Flenko, Talapa, Gála  30,45s
 
Staršie žiačky:
150m
10. Vajdíková Kristína  21,88s
13. Barčáková Rebeka  22,61s
300m
3. Chovanová Ema  43,85s
5. Tomašovičová Kristína  45,69s
11. Božiková Viera  48,57s
16. Máčalová Terézia  51,53s
17. Mečiarová Veronika  51,75s
800m
5. Harčaríková Andrea  2:39,46min
6. Mesíčková Terézia  2:39,62min
7. Kubanyiová Nina  2:41,16min
100m prek
2. Pešková Michaela  15,82s
200m prek
3. Pešková Michaela  31,41s
Diaľka
8. Lauková Karin  418cm
Výška
2. Stredanská Jana  140cm
Guľa 3kg
9. Sýkorová  Tatiana  6,89m
4x60m
3. Harčaríková, Vajdíková, Mečiarová, Barčáková  34,15s
4x300m
1. Malatinská, Maceková, Hudecová, Popelková  3:06,87min
 
Dorastenci:
100m
4. Matúš Jakub  11,71s
200m
11. Matúš Jakub  24,64s
15. Krasňanský Juraj  25,10s
19. Pačes Viliam  27,11s
800m
2. Greguš Dominik  2:19,42s
1500m
1. Brehovský Mário  4:34,35min
Diaľka
3. Šanta Patrik  572cm
4x100m
2. Krasňanský, Greguš, Šanta, Matúš  49,35
 
Dorastenky:
800m
1. Klčová Veronika  2:35,04min
2000m prek
3. Šaštínská Barbora  7:54,48min
Guľa 3kg
2. Mináriková Veronika  9,16m
Oštep 500g
1. Mináriková Veronika  34,92m
Kladivo 3kg
1. Mináriková Veronika  32,06m
 
Juniori:
200m
7. Stano Dominik  23,95s
1500m
1. Podzámsky Lukáš  4:25,69min
Guľa 6kg
1. Tollarovič Pavol  11,25m
Disk 1,75
1. Tollarovič Pavol  38,92m
Kladivo 6kg
1. Tollarovič Pavol  50,28m
 
Juniorky:
Disk 1kg
2. Gubiová Veronika  20,40m
3. Vyskočová Gabriela  20,00m
Oštep 600g
1. Gubiová Veronika  23,06m
Kladivo 4kg
1. Vyskočová Gabriela  31,49m

MZsAZ Trnava 2012

« October 2018 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz