top_image

Medailová bilancia z halových M-SR 1-0-7

Trnava 28. februára - Trnavskí atléti sa na halových majstrovstvách SR 2012  ukázali v okresanej zostave. Čiastočne kvôli zraneniam, čiastočne kvôli ladeniu formy na letnú časť sezóny, museli farby klubu reprezentovať hlavne mladší atléti. Tu prinášeme prehľad ich výsledkov. 

 


Majstrovstvá Slovenska mužov a žien v hale, Bratislava, 25.-26.02.
3. Miriam Karperová            76        diaľka                         584cm
3. Ondrej Puškár                   85        3000m                        8:46,76m
7. Barbora Šaštinská             95        1500m                        5:06,03m
7. Veronika Strmenská          95        60m prek.                   9,83s
7. Petra Čavajdová                 94        800m                          2:26,13m
8. Laura Hanuláková              94        60m prek.                   9,97s
 
Majstrovstvá Slovenska juniorov v hale, Bratislava, 25.-26.02.
3. Veronika Strmenská          5        60m prek.                   9,83s
4. Barbora Šaštinská               95        1500m                        5:06,03m
4. Laura Hanuláková               94        60m prek.                   9,97s
5. Petra Čavajdová                  94        800m                          2:26,13m
6. Radovan Ivanovič                93        60m                            7,32s
7. Lukáš Podzámsky               93        3000m                        9:46,97m
 
Majstrovstvá Slovenska dorastu v hale, Bratislava, 19.02.
3. Barbora Šaštinská             95        3000m                        11:19,99m
3. Klaudia Kálnayová             97        žrď                             240cm
4. Mário Brehovský                  95        1500m                        4:24,46m
5. Veronika Strmenská           95        60m prek.                   9,77s
6. Dominik Greguš                   96        800m                          2:07,29m
7. Veronika Klčová                  96        800m                          2:38,40m
 
Majstrovstvá Slovenska žiactva v hale, Bratislava, 18.02.
1. Klaudia Kálnayová            97        žrď                             290cm
3. Peter Gála                           97        60m                            7,74s
3. Peter Gála                           97        300m                          41,28s
4. Peter Gála                            97        150m                          18,81s
4. Ema Chovanová                 98        300m                          44,64s
6. Michaela Pešková              97        60m prek.                   10,25s
7. Ema Chovanová                 98        60m                            8,45s
7. Andrea Harčaríková           99        1500m                        5:46,01m
7. Michal Karel                         97        60m prek.                   9,73s
8. Ondřej Žaludek                   98        60m prek.                   9,76s
 
 
« October 2018 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz