top_image

5. kolo ZSaZ mladšieho žiactva

Trenčín 29. septembra - Na novej atletickej dráhe v Trenčíne sa 5. kolom ukončila oblastná súťaž ZSaZ mladších a najmladších žiakov a žiačok. Našim dievčatám aj chlapcom sa darilo a všetci si odniesli domov aj medaile. Najúspešnejšie boli naše najmladšie žiačky, ktorým sa podarilo celkovo zvíťaziť. Strieborné medaile si vybojovali mladšie žiačky a najmladší žiaci a bronzové mladší žiaci. 


Najmladší žiaci:
60m
3. Vajsábel Gabriel  9,76s F
4. Pobjecký Matej  10,20s F
5. Paulíny Rastislav  10,26s F
4. Branderský Sebastian  10,54s
5. Uhnavý Tadeáš  10,60s
6. Vajsábel Gabriel  9,85s
3. Paulíny Rastislav  10,17s
4. Pobjecký Matej  10,27s
5. Branderský Sebastian  10,52s
1. Uhnavý Tadeáš  10,66s
2. Remiš Michal  10,91s
4. Pačes Viktor  11,07s
5. Hucovič Daniel  14,43s
1. Podolan Leo  11,17s
2. Pinka Boris  11,23s
3. Makan Matiáš  11,61s
4. Rajnic Juraj  12,11s
5. Švec Dpminik  12,73s
4. Surový Samuel  11,57s
5. Remiš Ondrej  12,67s
 
150m
9. Pobjecký Matej  26,13s
15. Uhnavý Tadeáš  27,68s
18. Hucovič Daniel  28,42s
19. Podolan Leo  29,41s
20. Makan Matiáš  29,64s
21. Surový Samuel  29,94s
22. Rajnic Juraj  31,23s
23. Remiš Ondrej  32,59s
 
300m
2. Paulíny Rastislav  54,39s
3. Branderský Sebastian  54,67s
 
600m
3. Remiš Michal  2:18,10min
4. Pačes Viktor  2:26,78min
 
Diaľka
4. Paulíny Rastislav  362cm
6. Pobjecký Matej  358cm
8. Remiš Michal  347cm
9. Vajsábel Gabriel  346cm
10. Branderský Sebastian  343cm
 
Loptička
4. Pinka Boris  40,40m
 
Mladší žiaci:
60m
2. Talapa Šimon  8,43s F
1. Talapa Šimon  8,40s
5. Remiš Tomáš  9,77s
4. Valent Ondrej  9,67s
 
150m
1. Lánik Matej  20,60s
12. Valent Ondrej  23,34s
 
300m
1. Lánik Matej  44,19s
4. Hrotko Patrik  52,42s
 
1500m
4. Remiš Tomáš  5:43,88min
 
60m prek.
1. Talapa Šimon  9,62s
2. Hrotko Patrik  11,77s
 
Diaľka
2. Talapa Šimon  497cm
9. Remiš Tomáš  415cm
 
Guľa 3kg
5. Krist Tomáš  6,37m
 
Loptička
3. Hrotko Patrik 52,65m
11. Krist Tomáš  28,40m
 
4x60m
2. ASKTT "A" : Vajsábel, Uhnavý, Valent, Lánik
3. ASKTT "B" : Surový, Pačes, Makan, Hucovič
 
Najmladšie žiačky:
60m
1. Barčáková Rebeka  8,82s F
4. Mečiarová Veronika  9,42s F
1. Križanová Viktória  9,76s F
3. Vrabcová Nina  10,15s F
4. Beťková Júlia  10,31s F
5. Podolanová Stella  10,49s F
2. Barčáková Rebeka  9,23s
1. Mečiarová Veronika  9,63s
5. Križanová Viktória  9,98s
2. Beťková Júlia  10,10s
4. Uhnavá Rebeka  10,38s
1. Podolanová Stella  10,08s
2. Pravdová Júlia  10,72s
3. Doktoríková Nina  10,82s
4. Kristová Emma  11,42s
2. Vrabcová Nina  9,91s
3. Luptáková Sabina  11,63s
5. Bernátová Dominika  13,01s
6. Pravdová Veronika  13,73s
6. Koláriková Lesana  11,74s
 
150m
1. Barčáková Rebeka  23,03s
2. Križanová Viktória  24,60s
6. Vrabcová Nina  25,25s
9. Uhnavá Rebeka  25,49s
19. Pravdová Júlia  29,15s
20. Luptáková Sabina  30,08s
23. Kristová Emma  31,29s
25. Bernátová Dominika  32,10s
 
300m
1. Mečiarová Veronika  50,82s
 
600m
5. Ábelová Erika  2:31,71min
 
60m prek.
1. Mečiarová Veronika  12,18s
2. Križanová Viktória  13,21s
 
Diaľka
2. Barčáková Rebeka  376cm
8. Ábelová Erika  329cm
9. Podolanová Stella  327cm
11. Beťková Júlia  306cm
13. Doktoríková Nina  275cm
 
Mladšie žiačky:
60m
2. Vajdíková Kristína  9,80s F
3. Vajdíková Kristína  9,65s
3. Komorníková Natália  9,91s
3. Pravdová Terézia  9,99s
4. Talapová Terézia  10,02s
 
150m
6. Ábelová Zuzana 23,43s
7. Vajdíková Kristína  24,08s
12. Pravdová Terézia  24,61s
 
300m
7. Ábelová Zuzana  49,62s
13. Hlušková Soňa  58,07s
 
600m
5. Talapová Terézia 2:13,09s
 
60m prek.
5. Hlušková Soňa  12,73s
 
Diaľka
5. Ábelová Zuzana  426cm
6. Vajdíková Kristína  423cm
8. Komorníková Natália  391cm
 
Výška
4. Stredanská Jana  140s
 
4x60m
2. ASKTT "A" : Vrabcová, Komorníková, Hlušková, Stredanská
3. ASKTT "B" Beťková, Talapová, Pravdová, Uhnavá
2. ASKTT "C" Kristová, Doktoríková, Koláriková, Pravdová

« October 2018 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz