top_image

4. kolo ZsAZ dorastencov a ml. žiakov

Nové Zámky 29. augusta - Minulú stredu bolo na programe 4. kolo oblastnej súťaže dorastencov, dorasteniek, mladších žiakov a žiačok a taktiež najmladších žiakov a žiačok. Našim atlétom sa podarilo vybojovať päť prvých miest. Celkovo po 4. kolách skončili naši dorastenci na 4. mieste a dorastenky na 5. mieste.


Najmladší žiaci:
60m
3.  Vajsábel Gabriel  9,30s
7.  Pobjecký Matej  10,00s
8.  Paulíny Rastislav  10,00s
4.  Branderský Sebastian  10,20s
5.  Remiš Michal  10,70s
6.  Remiš Ondrej  12,60s
 
Najmladšie žiačky:
60m
1.  Barčáková Rebeka  9,00s
3.  Mečiarová Veronika  9,60s
 
Mladší žiaci:
60m
2.  Talapa Šimon  8,30s
7.  Remiš Tomáš  9,60s
150m
2.  Talapa Šimon  20,60s
8.  Vajsábel Gabriel  23,50s
9.  Paulíny Rastislav  24,70s
11.  Pobjecký Matej  25,10s
16.  Remiš Ondrej  31,80s
300m
9.  Branderský Sebastian  57,00s
11.  Remiš Michal  60,10s
600m
2.  Remiš Tomáš  1:58,30min
3.  Pačes Viktor  2:30,70min
60m prek.
1.  Talapa Šimon  10,16s
5.  Hrotko Patrik  12,75s
Diaľka
5.  Remiš Tomáš  396cm
9.  Hrotko Patrik  370cm
15.  Pobjecký Matej   331cm
16.  Remiš Michal  322cm
17.  Paulíny Rastislav  303cm
Guľa 3kg
3.  Krist Tomáš  6,59m
Kriket
1.  Hrotko Patrik  52,57m
9.  Krist Tomáš  27,13m
10.  Branderský Sebastian  26,69m
 
 
Mladšie žiačky:
150m
8.  Barčáková Rebeka  23,00s
13.  Mečiarová Veronika  24,10s
27.  Kristová Emma  29,80s
300m
2.  Ábelová Zuzana  47,80s
4.  Mečiarová Veronika  52,30s
600m
8.  Ábelová Erika  2:27,00min
Diaľka
3.  Ábelová Zuzana  439cm
21.  Barčáková Rebeka  343cm
24.  Ábelová Erika  317cm  
 
Dorastenci:
100m
4.  Matúš Jakub  11,4s
3.  Gála Peter  11,9s
6.  Pačes Viliam  13,3s
200m
3.  Matúš Jakub  23,8s
9.  Gála Peter  24,9
16.  Pačes Viliam  27,4s
300m prek.
5.  Karel Michal  44,6s
Guľa  5kg
6.  Slezák Maximilian  12,87m
Oštep 700g
1.  Slezák Maximilian  67,55m   11  

100, 200, 300, 400
3. Pačes, Matúš, Gála, Karel  2:15,8min
 
Dorastenky:
100m
3.  Chovanová Ema  13,3s
3.  Lauková Karin  14,5s
6.  Božiková Viera  15,1s
200m
3.  Chovanová Ema  27,5s
6.  Čavajdová Petra  28,1s (juniorka)
400m
3.  Čavajdová Petra  61,7s (juniorka)
5.  Klčová Veronika  65,8s
7.  Kubanyiová Nina  69,0s
1500m
5.  Tomanová Veronika  6:15,26min
100m prek.
4.  Pešková Michaela  16,23s
5.  Strmenská Veronika  17,73s
Diaľka
11.  Lauková Karin  424cm
Guľa 3kg
12.  Sýkorová  Tatiana  6,97m
Disk 1kg
7.  Tomanová Veronika  17,77m
100, 200, 300, 400
1.  Chovanová, Strmenská, Pešková, Klčová  2:29,6min
 
Celkové poradie súťaže dorastencov a dorasteniek:
 
Dorastenci:
 

1 SOGNR 282,0
2 ACNZA 203,0
3 SLATN 100,5
4 ASKTT 50,5
5 BOJNI 27,0
6 AFKNM 26,0
7 LOKSU 16,0

 
Dorastenky:
 

1 SOGNR 183,0
2 SLATN 117,0
3 ACNZA 103,0
4 BOJNI 84,0
5 ASKTT 74,0
6 ASKSK 69,0
7 AFKNM 46,0
8 LOKSU 41,0

4. kolo ZsAZ dorast a ml. žiactvo

« October 2018 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz