top_image

3.kolo ZsAZ dorastu a mladšieho žiactva Trnava

Trnava 2. júna - Na našom domácom mestskom atletickom štadióne sa konalo v poradí už tretie kolo oblastnej súťaže družstiev dorastu, mladšieho a najmladšieho žiactva. Našim zverencom sa na domácej pôde darilo. Družstvá dorastencov aj dorasteniek sú v priebežnom bodovaní po troch kolách zhodne na 3. mieste, mladší žiaci taktiež na 3. mieste, žiačky na 5. mieste a naše najmladšie žiačky zatiaľ súťaž vedú a žiaci sú na 3. mieste. Najlepšie výkony našich to 8. miesta:

Juniory:
Guľa 6kg
2. Tollarovič Pavol
Disk 1,75kg
2. Tollarovič Pavol  39,56m
Kladivo 6kg
1. Tollarovič Pavol  48,86m       

Juniorky:
Guľa 4kg
1. Uhlárová Martina  8,75m
Oštep 600g
2. Uhlárová Martina  27,28m
3. Gubiová Veronika  17,94m
Kladivo 4kg
1. Uhlárová Martina  31,48m
2. Vyskočová Gabriela  28,82m
 
Dorastenci:
100m
7. Matúš Jakub  12,40s
200m
7. Gála Peter  25,39s
800m
1. Greguš Dominik  2:10,80 11min
2000m prek
2. Brehovský Mário  7:07,54min
Diaľka
4. Šanta Patrik  592cm
Guľa 5kg
7. Slezák Maximilian  11,76m
Disk 1.5gk
6. Slezák Maximilian  31,05m
Oštep 700g
1. Slezák Maximilian  62,93m
5. Žák Ivan  31,88m
Kladivo 5kg
2. Žák Ivan  22,29m
 
Dorastenky:
100m
5. Chovanová Ema  13,53s
200m
5. Chovanová Ema  28,13s
400m
4. Klčová Veronika   1:04,39min
800m
6. Klčová Veronika  2:41,12min
7. Kubanyiová Nina  2:42,24min
8. Heribanová Romana  2:55,54min.
100m prek
2. Pešková Michaela  16,91s
3. Strmenská Veronika  18,63s
Guľa 3kg
6. Mináriková Veronika  8,72m
8. Sýkorová Tatiana  7,30m
Disk 1kg
3.Vyskočová Gabriela   21,26m
5. Gubiová Veronika  19,91m
Oštep 500g
1. Mináriková Veronika  32,84m
Kladivo 3kg
3. Mináriková Veronika  27,70m
 
Ml. žiaci:
60m
1. Talapa Šimon  8,76s
2. Lánik Matej  9,08s
150m
1. Talapa Šimon  21,55s
2. Lánik Matej  21,86s
300m
 1. Lánik Matej   46,42s
7. Valent Ondrej  55,24s
1000m
4. Remiš Tomáš  3:32,61min
60m prek
2. Talapa Šimon  11,05s
4. Hrotko Patrik  12,32s
Diaľka
6. Hrotko Patrik  402cm
Guľa 3kg
6. Krist Tomáš  6,64m
Kriket
2. Hrotko Patrik  51,62m
 
Ml. žiačky:
60m
4. Vajdíková Kristína  9,44s
150m
7. Vajdíková Kristína  24,51s
300m
2. Ábelová Zuzana  48,07s
600m
6. Ptáčková Patrícia  2:18,75min
7. Ábelová Erika  2:27,52min
60m prek
2. Križanová Viktória  13,14s
Diaľka
2. Ábelová Zuzana  442cm
Výska
2. Stredanská Jana  143cm
 
Najml. žiaci:
60m
3. Vajsábel Gabriel  9,57s
7. Pobjecký Matej  10,36s
150m
4. Vajsábel Gabriel  24,42s
6. Paulíny Rastislav  26,15s
300m
4. Remiš Michal  60,44s
Diaľka
5. Pobjecký Matej  358cm
 
Najml. žiačky
60m
1. Barčáková Rebeka  9,69s
3. Mečiarová Veronika  9,88s
5. Križanová Viktória 10,06
150m
1. Mečiarová Veronika  24,57s
3. Križanová Viktória  25,10s
5. Podolanová Stella 26,56s
7. Uhnavá Rebeka  26,91s
300m
1. Barčáková Rebeka  53,51s
600m
3. Ábelová Erika  2:27,52min
60m prek
1. Križanová Viktória  13,14
Diaľka
5. Barčáková Rebeka  354cm
6. Gondárová Lucia  326cm
7. Ábelová Erika  325cm

« October 2018 »
PoUtStŠtPiSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
asdfsadfasdfsa
alt

Newsletter

Registrácia k odberu noviniek o našej činnosti.

Sponzori

 

trnavská teplárenská  Translata http://www.relax-team.sk/ empire-centrum  
          

Partneri

 

kompava Západoslovenský atletický zväz